Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Poslední a kvalitou nejhorší díl suvereniho učitele, který opět zápasí nevšedními metodami se svými žáky, tentokrát aby je dovedl ke zkouškám na jejich budouci profesi. Vtipných momentu a hlasek sice pár bylo, ale přehnana demence jeho třídy a některých zbytečných scen už byla moc! 40%

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Winchester je pro mnohé zklamáním a kdyby byl film natočen před 20 lety, byl by to trhák. Nicméně skoro hodinu se nic neděje, což srazí kvalitu i potenciál filmu. Ve zbytku už se dostává tempo tam kde melo byt minimálně od poloviny! Jako celek to s ohledem na shlédnutí a postupnou atmosféru s duchy a celým rozuzlením funguje. Konec se hřebíky možná poodkryl, že by se mohlo natočit pokračování a tam by se tvůrci mohli vyradit a tohle bejt jen prolog, ale to ukáže až čas. Každopádně tady se nejedná na dnešní dobu o top horor a už vůbec ne na nejstrasidelnejsi pojetí prokletí domu vdovy Winchestrove. Obsazení Helen a Jasona trefné! Lepší 3*

Anon (2018)

Vydařená scifi krimoška od Netfixu, ve které si to doslova rozdávají Owen s Amandou Seyfried na straně policie a hekerky, která nelze dopadnout díky svým vymazaným vzpomínkam a anonymite. Nápad dobrej, svět je propojen pomocí oči, díky kterým můžete vidět co potřebujete vidět, ale i to co by jste v nejhorších murach nechtěli zažít. Zápletka jednoduchá, někdo vraždí a maže za sebou stopy, vyšetřování začíná.. Úhly kamery, pohled z očí a střih super. Za mě 80%

Cizinec ve vlaku (2018)

Oddychová Neesonovka, která nijak nepředčí jeho předchozí filmy ale ani neurazí. Celkem dobře natočenej tlak na chlápka, který jednoho dne ve vlaku udělá rozhodnutí, které mu otočí poklidnou jízdu domů vzhůru nohama! Poté co se dozví, že bude vyhozen ze zaměstnání a nemají peníze ani na školu, k němu přisedne záhadná dáma, která mu sdělí, že zkoumá lidské chování a jestli ho může otestovat. Zároveň se dozví, že na toaletě jsou ukryty peníze a ty budou jeho, pokud najde osobu, která do vlaku nepatří. Bývalý policista se chopí šance, objeví peníze a v tu rázem se rozjede kolotoč, plný umírání a děsivých událostí cestou.. 60%

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Naprosto odvázané dobrodružství, které pobaví celou rodinu. Skvělý nápad oprášit něco starého, dát tomu nový kabátek, místo knihy videohru a teen partu, která se ocitá v jiných tělech ve hře v džungli se třemi životy! Oproti originálu daleko vtipnější díky hereckému obsazení Johnsona+Harta a jejich hláškám. 70%

Dokonalá loupež (2018)

Film, který má hodně nakročeno být ve svém žánru tím nejlepším. Skvělé herecké výkony Butlera a Schreibera Vás nutí baštit tuhle loupež celou až do konce! Povedlo se natočit kriminálku, která má fakt koule a točí se mezi policejní jednoutkou vybočující normám a úspěšným zlodějíčkům, kteří chtějí vykrást nejhlídanější a nedostupnou banku ve státech! 85%

Tiché místo (2018)

Jednoduché, naprosto originální, film ve kterém se hraje hlavně na zvuk a samotnou atmosféru, která Vás pohltí. Snad samotný závěr trochu ubere na kvalitě, ale zas otevřený konec, po kterém bych chtěl znovu film vidět. 80%

Mutant (1995)

Hvězdně obsazené, ale už né tak využité. Natasha Henstridge naprosto sexy a i po 20 letech je na co koukat a film neztrácí svou nadčasovost co se efektů týče. 60%

Pacific Rim: Povstání (2018)

Povstání je ukázkou, že se nemusí dělat to samé po druhé a že to jde i na jiný způsob. Kaiju tu tentokrát nehrajou takovou roli jako v jedničce, jelikož větší zlo pro nás přináší jejich lidský pomocník, kterého kdysi infikovali. Samozřejmě že ke konci se pomocí něj dostanou tři velcí přes díru na naší zemi, ale do té doby jsem to bral jako příjemnou změnu. Herecké obsazení také jiné, jednička mi seděla více, ale roboti parádní, efekty skvělé, děj trochu slabší, ale jako celek povedené! No a když už hrozí opět zemi nebezpečí, koho jiného povolat než syna slavného jaeggery, který se obětoval pro naši zem! Ten se s pomocí mladého týmu a zkušeného velitele pouští na rychlo do souboje s časem! 75%

Tomb Raider (2018)

Klidne by se mohl film jmenovat TR:pocatek. Herecka naprosto dokonala a ani mi nevadilo, ze od predchudkyne Angeliny Jolie ubrala dost na vnadech. Na druhou stranu musim vypichnout sceny, ktere s casti kopirovali hru Tomb rider(2013) a kdo hral urcite souhlasi. Nektere pasaze mohli byt delsi a vic propracovany, ale jako celek se mi film libil a myslim ze se muzem tesit na dalsi pokravovani! 70%