Westworld - Contrapasso (2016) (epizoda)

Epizoda ve které se nám to slušně pootevrelo a to doslova. Dolorez a bordel mama vystrkuji růžky, Teddy vstává z mrtvých, zákazníci zas chtějí zažít akci až na to jeden z nich co vše ojede doplatí!

Papírový dům (Netflix verze) - Na nic (2019) (epizoda)

Přepadení jde po tomto dílu stranou. Tokyo je v háji z rozchodu, profesorovi nevychází jejich krytí v lese podle plánu. Nairobi postrelena a celkovy průběh plný zvratů, ikdyz nakonec ta mrcha Sierra napálila profesora smrtí jeho milované inspektorky a válka začíná! 90% Uvidíme co přinese další série!

Papírový dům (Netflix verze) - Jsme tady zas! (2019) (epizoda)

Pokračování našich oblíbených zlodějů 2 roky poté, co jim vyšlo jedno z nejlepších přepadení v historii Španělska ukazuje z prvu všechny jak žijí, ale následně se něco musí pokazit, aby se celá parta dala zas dohromady! V tomto případě Rio, kterého dostanou přes vysílačky! Nádherné prostředí různých ostrovů, dělají s tohoto dílu jeden s nejdražších a nejexotictejsich dosud!

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 3 (2017) (epizoda)

Skvělý divadlo na city od Berlína, ten chlap je čím dál lepší a s celý party the best! Nastává zlom, kdy se snaží podmanit si veřejnost a blafovanim naznačit úzkost a blížící se kapitulaci. To vše pomocí reportéru před kterými propustí 11 rukiojmich v dobe kdy i policie připravuje past v nemocnici a rukojmí Arthuro se zmocní situace pomocí vyměněné pistole při ošetření Moniky za atrapu..

V síti (2020)

Aneb konec predatorum po sítích v Čechách!!! 70%

365 dní (2020)

Pohádka pro dospělé po vzoru 50 odstínu šedi. Laura je na dovolené se svým přítelem, který je nevěnuje pozornost. Zahlídne jí tam gangster, kterému se zjevila při smrti jeho otce a celých 5 let jí hledal. Unese jí a dá jí nabídku, aby s ním zůstala 365 dní a zamilovala se, případně pak odešla! Z počátku hledá možnost úniku, ale postupně zjistí, že tak zlý není a opravdu se zamiluje. Plánují po 2 měsících svatbu a Laura zjistí, že je těhotná. Bohužel Massimo kvůli ní zabil někoho koho neměl a odplata příjde v závěru, kdy se zdá být vše jako pohádka! Na polskou verzi to nedopadlo vůbec špatně. Laura i Massimo herecky skvěle vybráni, jen to bylo celé takové na obláčku a místy hloupoučké, ale nám se to s partnerkou líbilo. Erotické scény daleko více odvážnější, pornem bych to vyloženě nenazval! Skvěle vybraná hudba i vizuál nebyl špatný. Odmítání ze strany Laury bylo i vtipné, ikdyž až moc provokující narážky, když pak nic nechtěla.. No uvidíme co vymyslí ve dvojce! 65%

Smrtonosná zbraň - Hledání špíny (2018) (epizoda)

Leo Getz se vrací doternym zpusobem, bomba v aute kolegy který vybuchne přímo u něho a Trish, návštěva věznice za Mirandinym tatou kterého pobadaji, poodhaleni že ona si najala detektiva Serana aby zjistil více infa o Riggsovi a celou dobu o něm vše vedela, nakouknuti do jejich minulosti a vzpomínky, díky kterým si skoro vykope hrob, ikdyz skončí na vetvi! Trish se možná vrátí k řemeslu! Ronny tata zemře! 60%

Spolu to dáme (2017)

Tento film je za mě věnovaný na památku Ládi, který je už tam nahoře! +30.4.2020

Noční můry z temnot (2019)

Pohádka podle knížni předlohy pro teen publikum s hororovim nádechem. Na první hodinu asi 3 lekacky, to mi přišlo dost málo! Vše se rozjede hlavne ke konci.. Strašák v poli výbornej, pavouci usli, ale bubak v nemocnici se moc nepovedl! Strážce vychodak co jde po Ramonovi byl nejlepší. Čekal jsem trochu víc. Zápletka a celý film se točí o knize, kterou najdou v opuštěném domě s mrazivou historii, kde se tyrana dívka obesila. Kniha začne psát vlastní příběhy, ve kterých každého vyzvedne jeho noční můra! Závěr typu povím ti Saro tvůj příběh a je po všem, byl dost chabej. 55%