Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (676)

plakát

Huculka Kseňja (2019) 

Bizarni ukrajinský muzikál na odehrávající se mezi Huculy v předválečných Karpatech. Natočeno poněkud postmoderně na motivy oblíbené operety za účasti mnoha relativně slavných ukrajinských hudebnic.

plakát

Vysoká modrá zeď (1973) 

"A 50 g vodky záloha pro nečekaný přípitek." Ovšem pro sledování filmu té vodky potřebujete víc. Dějově to je naprosto chaotické a celé to na mě působilo jako sestřih náhodných scén z nějakého TV seriálu. Bohužel, ne tak hloupé, aby to bylo vtipné.

plakát

LOVEní (2019) 

"Táhni do Hradce" nejlepší vtip filmu odehrávajícího se v Pardubicích. To asi hovoří za vše.

plakát

Mizerové II (2003) 

Shlédnuto znovu. Viděno opakovaně na DVD, nyní na streamu. Snižuju hodnocení, je to sice pořád nabité efekty, ale vkus už mám jinde.

plakát

Jednotky vesmírného nasazení (2020) (TV seriál) 

Bavil jsem se. Ale jak tu ostatní zmiňují to nekonzistenci, tak to bych podepsal. Na konci jsem měl pocit, jako by v sérii chyběl jeden či dva díly, protože některé dějové skoky nedávaly smysl.

plakát

Casino Royale (2006) 

Viděno znovu v rámci HBOgo Bondovského maratonu a musím zpětně docenit, jak je to povedené. A hraní si s bondovským očekáváními je luxusní.

plakát

Cobra Kai - Série 3 (2021) (série) 

Super nápad s Japonskem a samozřejmě luxusní milfka Elisabeth Shue. Ale celé se mi to zdálo tak nějak umělé. Závěrečná bitka úplně zbytečná.

plakát

Mossad (2019) 

Solidní absurdní nástup, ale pak to šlo do kytek.

Reklama

Reklama