HorrorVamp

HorrorVamp

Kate von Dracula

okres Brno

90 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 7
  • 25.11.2014  06:44
  Annabelle (2014)
  *

  Proč ty ''prequely'' vždycky stojí za starou belu? A proč se vůbec točí? Tohle byl naproto zbytečný film a propad o několik tříd oproti The Conjuring. Husina? Vůbec. Leknutí? Ano, párkrát jsem sebou trhla, protože se tvůrci rozhodli lekat aspoň hudbou, když už ničím jiným, takže v určitých chvílích bylo "volume doprava" tak intenzivní, že jsem film musela tišit na minimum, aby nám z těch houslí nepopraskaly žárovky u světel...

  • 20.7.2014  12:54

  To, že název filmu vůbec nesouhlasí s obsahem - na místo vyzobaných slunečnic je tu pole vyzobaných kukuřic - bych neřešila, neboť české překlady v mnoha případech devastují originální názvy filmů. Musím ale říct, že jsem čekala aspoň průměrnou duchařinu ve stylu jedničky - nečetla jsem si, o čem druhý díl je a v tom je asi ten problém. A nejen, že tu nebyly slunečnice, nebyli tu totiž ani duchové, jen jeden zlý strašák, z něhož jsem měla ze začátku docela radost, protože je hodně málo horrorů s touhle tématikou (alespoň, co znám). Bohužel, strašák byl tím jediným, při čemž jsem se občas "pokochala" - ta maska nebyla zlá :-), ale film jako takový byl hrozná nuda s rádoby lekačkami.

  • 16.1.2014  14:04
  The Battery (2012)
  *

  Tak u tohoto jsem vyloženě trpěla, ale kupodivu vydržela až do konce. Byla jsem totiž v očekávání, kdy už "to" začne. Tedy nějaká ta akce, grády, ale nedočkala jsem a najednou už byl konec. Námět to byl dobrý, to bez pochyby - pár přeživších, zombie epidemie v okolí, tak se schovávají kde se dá, zkoumají v lesích různá obydlí - za to ta jedna hvězda, ale jeho realizace mě doslova nudila. Koukat 100 minut na dva mládence, kteří toho za celou dobu moc nenamluví, jak si čistí zuby (záběr na celé dvě minuty), několik záběrů, jak hrají baseball podtržený písničkami, které mně moc nesedly a zněly i v průběhu celého filmu, nebo 5 minutový i delší záběry, jak jeden z nich poslouchá hudbu ve sluchátkách, nebo kouří a bylo zde mnoho dalších hluchých míst... Shrnuto a podtrženo, když by to celé zkrátili na cca 20 minutový krátkometrážní zombie film, tak by celý tento, řekněme příběh byl docela koukatelný, ale tohle mně prostě nesedlo i s ohledem na nízký rozpočet.

  • 6.8.2013  17:29

  Víc takových komedií a nebudu čumět převážně na horory :D Deník Bridget Jonesové byl je a bude prostě "mým" filmem, který mě rozesmál jak v dobách, když jsem narážela na podobné lemply (řekněme známosti) jako Bridget, tak i nyní, kdy už mám i já svého "Colina Firtha". Jak to, že jsem to dosud neměla v oblíbených filmech?

  • 17.4.2013  08:24
  Lesní duch (2013)
  ****

  Viděno s Ingrid v kině plném pištících teenagerů, kterým naštěstí po 150 reklamách na T-Mobile, smějíc se u toho, jak kdyby je viděli poprvé a prvních 5 minutách filmu sklaplo. A to nemluvě o celé řadě našich "pracujících" spoluobčanů, sedíc pod námi a fotíc se mezi sebou, aby mohli celému Cejlu (Brňák ví) ukázat, že byli na hororu v kině. A teď k duchovi. Co na něm musím vyzdvihnout jsou masky démonů, ty byly naprosto dokonalé a vidět se tahle namaskovaná v zrcadle, tak mě klepne pepka na místě a musí si za mě najít náhradu. Co pozoruji delší dobu na hororech je fakt, že převlečená ženská ať už za zombie, nebo démona působí mnohem strašidelněji, než chlap a teď nevím, jestli je to dobře, nebo špatně:D Lehce pozměněný příběh oproti původnímu The Evil Dead jsem kupodivu přivítala, jelikož nápad s odvykačkou a vůbec úvod filmu mně pomohl moc nesrovnávat Lesního ducha s původní verzí a film byl o to zajímavější. Gore nemá cenu rozebírat, neboť v některých komentářích ho někdy až do detailů popisují a abych řekla pravdu, mnohé jsem neviděla úplně do konce, jelikož jsem musela přivírat oči:) A hlavní nedostatek filmu? Absence atmosféry, nedostatek tzv "lesních zvuků", i když sem tam tu náznak byl, navíc mnohé scény byly hrozně předvídatelné, a i když se snažili o momenty překvapení, tedy lekance, tak ani jednou jim to u mě nevyšlo. Skóre 4 hvězdy s odřenýma ušima i prdelí.

  • 4.2.2013  14:42
  Přenašeči (2009)
  ***

  Dost to připomínalo film 28 dní poté, ale chybělo mně tam víc "mrtvých" nakažených. SPOILER: Pokud teda pominu pár osob, kteří již nakaženi byli, ale nijak se nezměnili (jen jim naskočila nějaká vyrážka), neboť za celý film se tu ukáže na pár vteřin jen jedna proměněná (tedy již mrtvá), nakažená osoba, což je na tento typ filmu sakra málo - aspoň pro mne:).KONEC SPOILERU! Nečetla jsem tu totiž žádné komenty, takže jsem naivně čekala další zombárnu... Nebyl to špatný film, ale myslela jsem, že zde budou bojovat vesměs živí s mrtvými (nebo nakaženými), ale ono šlo spíše o boj živých s živými... Post-apokalyptická atmosféra byla ale úžasná, jen tu bylo až moc "mrtvo" prázdno.

  • 7.1.2013  13:22

  K třetímu dílu REC jsem se dostala až nyní, jelikož jsem ho chtěla shlédnout až po vlastní svatbě. Pro jistotu:) A byla jsem na rozdíl od ostatních nadšená! Nejenže po prvních cca 20 minutách odložili amatérskou kameru, ale dočkala jsem se i pomalých zombies s trhavou chůzí jako od Romera. Děsuplných chvil zde není tolik jako v předchozím díle, ale hlavní představitelka u mě budila hrůzu i bez masky - ty oči!

  • 7.1.2013  13:05
  Rec 2 (2009)
  *****

  Volné pokračování jedničky, aneb kam přesně zmizela reportérka a co se stane s novými lidmi, kteří vstoupí do domu, z něhož není úniku, ať už dobrovolně či nedobrovolně. Okultní zápletka byla pro mě velmi příjemným překvapením a na pár chvil se stalo z krvelačných "zombies" něco jako Regan z Vymítače. Z amatérské kamery sice úplně nadšená nejsem, ale už kvůli napětí a strachu, které v mnoha hororech marně hledám a nečekané zápletce musím po hodně dlouhé době dát *****

  • 10.10.2012  09:29

  Mišung všehomožnýho i nemožnýho od Evil Dead až po Waxwork... Já se u toho smála a rozesmály mě i totální kraviny, na který i teď když si zpětně vzpomenu, tak mně cukají koutky. Vážně se to nedá brát ani náhodou a většinou u těchto filmů vůbec nepřemýšlím, co kde jak a proč, ale kde kurňa vzali všechny ty záhrobní potvory? Ve Waxwork to bylo aspoň vysvětleno :)

  • 2.10.2012  15:06

  Byly to takové novodobé Historky z márnice, nebo chcete-li Tales from the Crypt, které neuvádí strážce krypty, ale realitní makléř, zaměřené na domy s temnou minulostí a musím říct, že příběhy mě celkem příjemně překvapily. Nebylo nouze o záhadné domy, lekance, bouřky, promyšlené i ty méně promyšlené vraždy, atmosféru 80. tých let, zamotané příběhy a černý humor. Žádný zázrak od toho nečekejte, spíš béčkovou zábavu a rozhodně vydržte až do úplného konce, stojí to za to :-)

  • 21.5.2012  13:56

  Duchařinka s nádechem slunečnic, chátrajícího domu a dotěrných vran. Nejúžasnější bylo to dítko s nádhernýma očima. Dokázalo vyvolat jemné mrazení při každičkém pohledu do "nikam", kde dospělí viděli pouhé prázdno, i když tam ve skutečnosti bylo něco strašného a nebyl to jen prach, pavučiny a plíseň. Absence lekanců ve filmu vynahradilo gradující napětí a Kristen Stewart již trénovala výrazy do Stmívání. Mě by do toho baráku nikdo nedostal, možná tak na víkendovou halloweenskou pařbu :-)

  • 27.12.2011  10:29
  Láska rohatá (TV film) (2009)
  *

  Tak větší kosočtvercovinu jsem za tyhle Vánoce neviděla. Dala jsem opět šanci novější pohádce a dopadlo to více než hrůzně. Mádl jako čert, to měl být snad vtip? Radši budu stokrát dokola koukat na starý dobrý a hlavně osvědčený pohádky, než na tyto rádoby náhražky (chtě nechtě jsem zde viděla snahu napodobit pohádku S čerty nejsou žerty). Zkuste porovnat Mádla a Ondru Vetchého :-)

  • 1.11.2011  22:16
  The Echo (2008)
  ***

  Bohužel, pouze průměr. V první půl hodince by se napětí dalo krájet na kousíčky, hlavně při mém prvotním sledování filmu se sluchátky na uších, tudíž mně neunikl byť jediný pazvuk. Starý činžovní dům, osvětlený na chodbách jen velmi skromně, s výtahem vyloženě zralým na spadnutí a kolemjdoucí vystrašení lidé šeptajíc si modlitby, či tajemné osoby, které se zdají být tak trochu divné. Člověk dál s napětím očekává gradující příběh, ovšem film se nese stále na té samé vlně a ničehož krom klišojidní pointy se nedočká, což mě celkem zklamalo. I tak si ale nenechám ujít původní filipínskej originál, od kterého tradičně budu čekat trošku víc.

  • 24.10.2011  19:11
  Moulin Rouge (2001)
  *****

  Nemám ráda muzikály, popravdě se jim záměrně vyhýbám, ale tento mě doslova nadchnul. Nicole Kidman a Ewan McGregor dokázali, že jsou nejen výborní herci, ale i úžasní zpěváci. Obzvlášť Ewan, jehož zpěv mě doslova hladil po duši. Na první shlédnutí mě nadchla hlavně hudba (ta je pro mě hodně důležitá) a parádní barevné kulisy Moulin Rouge. Napodruhé jsem se naplno vžila do příběhu, který byl místy hořce veselý a hlavně smutný a dojemný. Prostě paráda.

  • 19.10.2011  15:23

  Kostlivci vyskakující z hrobů, kteří jsou tanečně a hudebně velmi nadaní... No řekněte sami, viděli jste už kostlivce, který by baletil či dirigoval orchestr složený ze samých koster, kostlivců a kostí? Není nad to si z kosti vyrobit třeba taktovku nebo stojan na noty :-) Dočkáme se i dýňové hlavy. Je to blbost na entou, ale pro mě, jakožto milovnici různých halloweenských kravinek je to příjemná odreagovačka :)

  • 7.10.2011  12:43
  Žena v černém (TV film) (1989)
  ****

  Začátek mně připomínal Draculu - mladý právník jede vyřizovat daleko od domova záležitosti ohledně nemovitosti zesnulé vdovy a cestou narazí na spoustu lidí, kteří nejsou cílem jeho cesty zrovna nadšeni, div se nekřižují. Atmosféra byla přímo vynikající, tísnivá a ponurá, do toho mlha, lucerničky, hřbitov, strašidelné křiky a nářky a hlavně zde obchází tajemná dáma v černém... Její přítomnost byla rozhodně nejpůsobivější na hřbitově, když se sem tam mihla za náhrobkem. Pravdou ale je, že scény s tajemnou ženou mohly být častější. Starý dům zesnulé vdovy rozhodně nezaostává. I tam je pro mladého právníka nachystáno spoustu tísnivých a nepříjemných chvil. Příjemná duchařinka, která by na mě před 15 lety asi zapůsobila víc. Shoduji se s uživatelem Bloody13, mohlo to být o něco kratší.

  • 27.9.2011  07:39
  Noc hrůzy (2011)
  odpad!

  Ne a ne a ne! Kdyby tento remake nevznikl, vůbec nic by se nestalo. Původní Fright Night je moje srdeční záležitost, a tak jsem film hodnotila od první minuty velmi kritickým okem. Kampak se ztratila mlha, poctivé a hrůzu nahánějící proměny v upíra, ve vlka či netopýra, chytlavá hudba, vrzající dveře, nebojácný Peter Vincent a Jerry Dandridge, který má jako upír obrovské charizma a sexappeal? To vše zmizelo spolu s nesympatickými herci v záplavě ubohých digitálních triků jako mávnutím kouzelného proutku. Colin Farrell to projel na celé čáře a nepomohlo ani husté obočí, tmavá kštice a uhrančivý pohled. Ano, byl zde pokus napodobit Chrise Sarandona kousnutím do zeleného jablíčka, ale vzápětí to Colin "zabil", když si otevřel flašku s pivem... Ano, Jerry zde chlastá první ligu. A to nemluvím o "kouzelníkovi" Peterovi Vincentovi, který zde pohořel na celé čáře a byl spíše karikaturou Davida Copperfielda s flaškou zelené, nebo co to chlastal za patok. Chápu, že i když jde o remake, nemůže to být jako přes kopírák s původním filmem (možná je to tak lepší, jinak to mohlo dopadnout mnohem hůř). Tvůrci chtěli být očividně originální, což se jim vlastně povedlo. Pivař upír Jerry a chlastometr a děvkař v jednom Peter Vincent tedy "nebojácný zabiják upírů" to je originalita nadevše. Tzv. upířina dnešní doby a upřímně dodávám, že Twilight je oproti tomuto veledílo, protože si jede po své "upíří vlně". Mini roličku si zde zahrál i sám Chris Sarandon, ale nejspíš ho poznají jen fanoušci původního Fright Night. SPOILER: Chudák, dostat kousanec od nového Jerryho, tomu říkám potupa :)) Moje slova vystihuje recenze z kinoboxu, z níž nejpravdivější je poslední věta: "Noc Hrůzy je tuctovým hororem pro náctileté, jež nezajímá, jestli je scénář předvídatelný či plný klišé, ale kteří se chtějí v partě pobavit nad tuctovou vyvražďovanou a to prostě nestačí". Odpady dávám jen velmi zřídka, takže to rozhodně není zaujatost vůči remakům.

  • 30.7.2011  11:02

  Adrenalinová jízda na horské dráze se změní v noční můru. Díky zlé předtuše hlavní hrdinky opět pár lidí na dráhu nenastoupí a tím se naruší "řetězec smrti". Tak nevím, na horskou dráhu by mě sice nikdy nikdo nedostal, ale kdybych si mohla vybrat mezi smrtí na dráze, nebo smrtí, která díky "nešťastné" náhodě přijde potom... Asi bych radši skončila rovnou na dráze a měla bych to i s životním výhledem na noční město. Mimochodem topinková podívaná v solárku byla exkluzivní.

  • 12.10.2010  13:09
  Zombies (amatérský film) (2010)
  ***

  Dominik je zřejmě velkým fanouškem Fulciho a je to poznat jak z každičkého kousku tohoto krátkometrážního filmíku, tak i ze samotné hudby. Fulci by mohl být pyšný. Ani on snad nevypiplal tolik jahodového sirupu na pouhé 3 minuty:) To Ingrid: Galerie je dost dobrá, obrázky z ní by mohly konkurovat kdejakému starému zombie horůrku;)

  • 1.9.2010  12:44
  Počátek (2010)
  *****

  Tak, z původních 4 hvězd jsem musela navýšit na 5, neboť jsem Inception shlédla podruhé (ta třetí řada od plátna mně při prvním shlédnutí asi vyloženě nesedla:)) a konečně jsem pochopila souvislost snových sekvencí, ve kterých jsem se napoprvé docela ztrácela. Pohrávat si se sny v reálu, a sem tam dokonce i se sny ve snech, myšlenkami či nočními můrami, které nás ve snech doprovázejí může být někdy zajímavé a někdy dokonce životu nebezpečné, nicméně v tomto filmu je vše tak promyšlené, zamotané a dokonalé, až jsem na sebe docela hrdá, že jsem to vůbec pochopila, byť na podruhé:) A jak říká uživatelka Kleopatra, tenhle film nelze odvyprávět (byl by to tvrdý ořech), to se musí vidět a vychutnat si dokonalý soundtrack od Hanse Zimmera jako pořádnou třešničku na dortu. Po Temném Rytíři další parádička:)

  • 15.7.2010  21:53
  Děti (2008)
  ****

  Něco jako Eden Lake, ovšem s dětmi předškolního věku a narozdíl od těch náctiletých spratků v Eden laku, z nichž se stali paraziti zejména díky výchově rodičů, SPOILER: tyto malé předškolní děti jakýsi parazit nakazil, aby se z nich staly vražedné a zvracející bestie, avšak do zombií mají ještě hodně daleko KONEC SPOILERU. Film rozhodně nenudí a už od prvních minut, kdy se rodiny s dětmi přibližují do domu uprostřed zasněženého lesa, aby zde strávily čas vánoční slibuje přinejmenším tajemnou a později poněkud depresivní podívanou. Přeci jen se vánoční idylka zvrtne, jak nejhůř může.

  • 13.7.2010  21:39

  Zprvu jsem myslela, že koukám na druhý House od Devil a první půl hodina tomu docela odpovídala. On to vlastně nakonec taky byl "dům ďábla", ale trošku jinak, než ve výše zmiňovaném filmu. Byl to takový horrorový koktejl všeho možného i nemožného, kde předkrmem bylo stupňující se napětí, hlavním chodem rozhodně nečekaná zápletka - pozor na děti s čepicí či kloubouky:), a zákusek s třešničkou na dortu i pro příznivce exploitation. Babysitter Wanted je prostě zdařilý mix téměř všeho, co se dá v dnešních v hororech vidět, což každýmu asi vyhovovat nebude. Jen ten vampír tady chyběl a byla bych úplně spokojená:))

  • 2.7.2010  07:38

  Říše hrůzy je jedním z mnoha viděných hororů tehdejších lidmi přeplněných videopůjčoven, z něhož jsem si zapamatovala jen tu chlupatou opici a staršího chlápka s laclem, tudíž jsem až doteď neměla odvahu hodnotit. Po stažení VHSripu se španělskými titulky:)) jsem se dočkala roztomilého béčka s klacickou zápletkou, studentíky po domě uprostřed lesa cosi nahání. Je to chlupaté, vydává to zvuky jako Démoni od Argenta, máme se toho bát, avšak nás to spíš přivádí k smíchu, poněvadž to opravdu připomíná tělem spíš toho sněžného muže s hlavou opice. Jó kdyby místo něj hned nastoupili zombíci, kteří se ukázali až téměř na samotném konci, to by bylo jiné kafe, byť některé masky byly dost zoufalé, ale za svoji zdařilou trhavou chůzi si jedno malé bezvýzmnamné plus jistě zaslouží:)

  • 24.6.2010  20:34
  Kowai onna (2006)
  ***

  Kowai onna aneb takové japonské Tales from the Crypt. První povídka se tváří řekněme jako nestrašidelnější ze všech tří, ale do jisté míry. Nástup černovlasé asiatky v červeném hábitu a pokroucenými prstíky s dlouhými drápky sliboval od samého začátku děsuplnou podívanou, ovšem téměř celý příběh se nese ve znamení duchem naháněné dívky, která byla ve špatnou dobu na špatném místě, čímž člověk postupně otupí a jisté scény působí nechtěně spíše směšně, než děsivě. Druhá povídka měla řekněme dost bizarní námět. Jít na rande s dívkou, ač má pěkné nožky, ale od pasu nahoru vidíte jen pytel, to chce jistě hodně odvahy. No a třetí povídka, opět duchařina, ovšem tentokráte téměř bez duchů (ve srovnání s první povídkou). U této povídky se mně podařilo na dvakrát usnout, takže se asi víc přikláním k povídce číslo jedna, kde se po celou dobu aspoň něco děje. Celkově čisté tři hvězdy.

  • 20.6.2010  11:10
  Temné lesy (2003)
  ***

  Docela zklamání, čekala sem něco ve stylu Fritt Vilt, nebo Evil Dead (i když ne zrovna se zástupem démonů, probuzených z temných lesů - na druhou stranu by to nebylo špatné a Temné lesy by rázem "ožily":)) ale jediné, čeho jsem se dočkala byla kvalitní atmosféra nočního lesa, kde číhalo neznámé zlo - ty pohledy na vysoké stromy v přítmí lesa a kolem cosi pobíhajícího, to nemělo chybu, hudba byla jednoduchá a děsivá - samotný klavír dokáže divy (viz. Halloween či Mlha od Carpentera - jen vědet, na jaký tón brnknout) a atmosféře dodala šťávu, ale jinak celkem nuda - 3,5 hvězd.

  • 15.6.2010  22:26

  Bruce nám chtěl asi připomenout staré dobré časy, kdy kraloval v trilogii Evil Dead. Snaha se samozřejmě cení, sem tam i nějaká ta hlava či končetina ulítne a dokonce na pár vteřin zahlídneme i "Ashovu" nejoblíbenější zbraň - motorovou pilu, nakonec tu ale dominovaly úplně jiné zbraně. Ten démon, to měl být vtip? Na druhou stranu, je to komedie, tak proč ne:)

  • 12.6.2010  00:42

  V určitých chvílích docela napínavý - honičky po lese jako v Jezeře smrti, nečekaná návštěva vrahounů u rodičů jedné z dívčin, ale co mě docela štvalo, tak ta hudba jako z grotesky, která se do podobného žánru vůbec nehodila a namísto navozování nepříjemné atmosféry, i při docela drsných scénách působila spíš opačně a dost odlehčeně. Ono by vůbec nezaškodilo k žánru krimi/horor/thriller/drama připsat i komedii, byť na posledním místě. Scény s policajtama mluví za vše a nejen to. Až na výjimky mně přišel celý film tak trochu s nadsázkou, i když to zřejmě nebyl záměr.

  • 7.6.2010  23:03
  Dům ďábla (2009)
  ****

  Všichni milovníci "osmdesátek" musí při tomto horůrku chrochtat blahem, tak dobře, skoro všichni. Kdybych nevěděla dopředu, že The House of the Devil je roku z 2009, řadila bych ho spíše na počátek let osmdesátých (a vidím, že nejsem sama), tedy doba, ve které v lesích řádil Jason Voorhes, chatka z Evil Dead již byla poprvé "probuzena" strašlivými démony z lesa tajemným zaklínadlem z magneťáku a Freddy si poprvé brousil svoji hrozivou rukavici v ospalém městečku Elm Street. Hlavní hrdinka Samantha jako by z oka vypadla jedné z tábornic u jezera Crystal Lake, jak svým vzhledem, tak svoji naivitou, i když ji zde nepronásleduje Jason. Věřit inzerátům, ať už podané jednoduše a velmi stručně či nám přímo černě na bílém mazají med kolem pusy je v dnešní době hodně velká sázka do loterie, natož když ve skutečnosti nenabízí to, co píší (tvrdí) a naivní studentka Samantha snadno sedne na lep. Atmosféra byla téměř dokonalá, i když občas trošku uspávala - můj věčný problém, totiž první hodinu (možná i o fous víc), kde se toho opravdu moc nenamluví mohli okořenit daleko více, co se týče strašidelnosti. Vsuvky televizních zpráv o zatmění měsíce je přeci jen trošku málo, ale na druhou stranu nejlepší na filmu je právě to, že celou dobu nevíte, co se bude dít - pokud si nepřečtěte zdejší popisek k filmu, což jsem naštěstí neudělala.

  • 28.5.2010  22:40

  Kvílení vlkodlaků bez vlkodlaků. Teda sem tam nějaký náznak čehosi chlupatého, ušatého a zubatého občas zahlédneme, ovšem opravdu jen náznak, tudíž chlupy sice čas od času lítaj, ale ono se to chlupaté cosi rádo schovává v zákoutích rumunského hradu. O atmosféru se tvůrce sice jakžtakž snaží, ale celkový dojem je spíše jalový a krom pár roztrhaných krčků žádný masakr zubatou pilou rozhodně nečekejte.

  • 15.5.2010  09:01

  Škoda, že vesměs všechny ty pěkné hororové okamžiky, ke kterým zde jednoznačně patří vylézání polorozpadlých mrtvol z hrobů, přišly po více než hodině. Atmosféru tento film zaručeně má, kulisy hřbitova jsou jako vymalované - dost podobné z filmu Return of the Living Dead též z roku 1985 (takže sympatickému plakátku zde na čsfd nedělají ostudu), hudba byla v určitých fázích dost podobná Psychu a v určitých dokonce španělským "Blind Dead", hlavně ten divokej klavír. Nechyběla linoucí se mlha, zejména na hřbitově - toho suchého ledu museli kvůli její výrobě vypatlat asi dost, dokonce postřehneme i haloweenské lucerničky, no a masky byly některé bohužel dost odfláknuté, ale na druhou stranu sem našla i pár povedených, prostě jak kdyby mrtvolky vyskočily z videoklipu Thriller, ale celkově film dost nudí a moc to nezachrání ani jeden mrtvolák, který "vylezl" z hrobu o něco dřív, než ostatní:) Celkově průměr a asi můj první zkouknutý horor čistě z Mexika.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace