Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Sci-Fi
  • Animovaný

plakát

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Od toho seriálu som nečakal úprimne veľa, ale zatiaľ ma to veľmi baví. Matt Smith je geniálny! Atmosféra pomaly pripomína staré dobré GoT. Začína sa to zamotávať, neviem sa dočkať ďalšej časti. Pocit, aký mám po do pozeraní tejto časti, mi chýbal.

plakát

Spider-Man: Bez domova (2021)

Toto je jasný plný počet. Dej sa rozvíjal správne, nebolo to urýchlene, šlo to plynulo. Holland podal výborný výkon, no film si pre seba ukradli dvaja najlepší komiksoví záporaci, akí na filmovom plátne boli. A to Dock Oc a Green Goblin. To, ako si hranie užívali, bolo skvelé. Taktiež potešili i Sandman, Electro či Lizard. Ich návrat bol dobre premyslený a dozvedeli sme sa o nich čo to viac. Tobey a Andrew krásne obohatenie filmu, spider-manské trio fungovalo. Bolo to celé veľmi dobre napísané, narážky na pôvodnú trilógiu a amazing sériu padli vhod. Koniec bol dojímavý. Som rád, keď filmy nekončia vždy šťastne. Cameo Daredevila potešilo a bolo taktiež výborne napísané. Venom tiež potešil. Jedným slovom, tento film je Veľkolepý. S veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť. Pri týchto slovách som mal zimomriavky na celom tele.

tick, tick...BOOM! (2021)

Andrew Garfield tu podal jeden úžasný herecký výkon! Je to miestami dlhé, nie všetky postavy vám sadnú, ale v celkovej podobe to je parádny film. Zaujímavý príbeh a podarené muzikálové skladby, to vám tento film ponúkne. Garfieldovi úloha sadla a veľmi sa mi v tomto filme páčil. Má taktiež výborný hlas pri spievaní.

plakát

Po životě (2019) (seriál)

Výborne podarená a smutná comedrama. Najmä čo sa prvej sérii týka. Gervais si hranie užíva a celé je to skvelo napísané.

plakát

Po životě - Série 3 (2022) (série)

Pri tretej sérii ma mrzí, že sa vlastne všetko vyriešilo v poslednej epizóde (ktorá bola správne silná a dojímavá). Ono sa to pokojne mohlo tiahnuť celú sériu - predošlé časti pri tej poslednej tak pôsobia navyše.

Ovládací panel
2 body