Duch - Ofsajd (2023) (epizoda)

Komerčne to funguje dobre, diváka to rýchlo ponorí do príbehu. Je to miestami naozaj vtipné, najmä kvôli Predragovi. Až ma prekvapuje, že je to projekt od JOJky, tento formát mi oveľa viac sedí na Markízu.

Duch - Krysa (2023) (epizoda)

Ako prvá časť seriálu veľmi fajn. Najmä ak pri úvodných dvadsiatich minútach trochu prižmúrime oči. Predrag Bjelac výborný a chémia medzi ním a Kubovčíkom funguje. Zatiaľ tak 3,5/5.

Helstrom (2020) (seriál)

Vôbec sa nejedná o zlý počin. Ale veľa záleží od obdobia, kedy seriál pozeráte a hlavne, kedy bol vydaný. V roku 2020 sme mali plnú hlavu z Endgame, seriály od Netflixu už boli ukončené a o takéto projekty už nebol záujem, všetci sa len tešili na novú éru seriálov od Disney+. Keby seriál vyšiel tak v roku 2017, pozerali by sme naň inak, možno by sa viac prepojil s MCU a mal by i viac sérii. V dnešnej dobe už o takéto niečo nie je záujem. Bohužiaľ.

Helstrom - Hell Storm (2020) (epizoda)

Kierkegaard: "The unhappy person is never present to themself because they always live in the past or the future."

Santa je pořád úchyl (2016)

Za mňa rovnako dobré ako jednotka. Skvelá komédia, pri ktorej sa naozaj veľa nasmejete.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Námet super, ale čo vám ja viem... Prvých 20 minút som mal pocit, že pozerám vianočnú rodinnú drámu a nie horor. Vo výsledku tento film nebol ani trochu strašidelný.

Šílená noc (2022)

Skvelý námet a David Harbour! Zlyháva to pri záporných postavách, ktoré sú neuveriteľné - celkovo ich lúpež, ale i celá rodina pôsobia neuveriteľne. No bavil som sa poriadne! Snáď ešte Harboura ako Santu uvidíme.

Grinch (2018)

Za mňa lepšie a podarenejšie než hraná verzia s Jimom Carreym.

Vánoční prázdniny (1989)

Až na pár veľmi vydarených gagov celkom trápna komédia. Hlavná postava nesympatická a vianočný odkaz nevýrazný. Ako celok neurazí, no stačí vidieť raz.

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Jednotka je podľa mňa úžasný vianočný film, dvojka je síce veľkolepejšia, no zaostáva za prvou časťou vo viacerých veciach. Goldie Hawn som veľakrát neveril jej herecký výkon, taktiež Julian Dennison je podľa mňa úplný neherec a jeho postava pôsobila otravne. Hlavná postava Katie tiež bola niekedy otravná. Ešteže to tu celé zachraňoval Kurt Russel ako Santa. Príbeh bol ale fajn, trošku natiahnutý, ale vianočné posolstvo splnil.