Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Romantický
  • Dobrodružný

Recenze (4)

plakát

Vůně zelené papáje (1993) 

Tak to bylo o tom jak chudá, pracovitá, úslužná a mlčící ke štěstí přišla. Poetiky hodně, krásně vykreslena.Jenom jsem se nedozvěděla příčiny krize v manželství a z toho vzniklou atmosféru v domě. Taky mě dost překvapilo, že v 50tých letech se starala nejenom o domácnost ale i o firmu paní domu.

plakát

Cry-Baby (1990) 

Tak to byl zase film, kterému jsem se dokázala zasmát. Tak ujetý a přitom pro mě vtipný. Zasazeno do padesátých let, kde se prolíná ještě vliv vokálních skupin (to jsou ti hodní) a nastupujícího rock and rollu (to jsou ti zlí). A pochopitelně v těch zlých je Deepova bizarní skupina.

plakát

Světlušky v zahradě (2008) 

Souhlasím se Spermoshem, že je to film, který nic nového nepřináší. Opět se řeší pokřivené rodinné vztahy. Jeho silnou stránkou jsou herecké hvězdy, které odvádí své standartní výkony. Vyzdvihla bych výkony Dafoa a Ryana Rynoldse. Jenom mě vrtá hlavou, když někdo projde takovou výchovou, že z něho vyroste tak úžasně vyrovnaný , mírumilovný a chápající člověk.

plakát

Soukromý majetek (2006) 

Skutečně realistický film a vztazích rozvedené matky a jejich synů. Synové s přispěním otce jsou přesvědčeni, že je tam pouze proto, aby se starala pouze o ně a jejich zchátralý dům, který jim otec zanechal. Navíc v domnění, že peníze jsou určené jenom pouze pro ně. Právo na její další soukromý život vůbec nechápou a vznkají z toho spory a hádky. Scéna kdy přizná a přivede si svého přítele domů a oni jen nechápavě hledí a nemohou uvěřit co jim o ni povídá je opravdu výborná.

Reklama

Reklama