Kontryhelka

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 23.1.2020  14:19
    Rytířem na hradě Camelot (TV film) (1998)

Velmi příjemná komedie s vynikající Whoopi. Taková menší oddychovka na propršený víkend.

• 23.1.2020  13:43

Příjemná a trochu jiná kriminálka. Jiří Kodet jako vždycky charismatický i když trochu ješitný v roli sympatického kapitána Exnera. Tenhle typ československých krimi mám ráda a vždy se na ně ráda podívám.

• 23.1.2020  13:41
    Casanova (2005)

Viděla jsem jednou a nijak zvlášť mně neoslovil. Pár vtipných hlášek a situací to ano, ale jinak bída. Tři hvězdičky za prima obsazení.

• 5.12.2019  11:55
    Byzantium (2012)

Film jsem dokoukala až do konce. Nedalo mi,abych film vypnula a nedodívala se do konce. Ale tenhle film i přes příznivé hodnocení měl podle mě nějaké ty podivnosti,které upíři v jiných filmech dodržují - Eleanor a Clara byly upírky a mohly se pohybovat ve dne,nevadilo jim světlo a viděly se v i zrcadle . Hodně zvláštně natočený upíří příběh. Neil Jordan tentokrát přestřelil a jeho geniální Interwiev s upírem bylo dílo na pravém místě,kdežto tenhle paskvil mu nesahá ani po kotníky.

• 2.12.2019  17:35
    Spravedlivý Bohumil (TV film) (1998)

Miluji pohádky Boženy Němcové. Ale tenhle paskvil, natočený ve studiu tak příšerně, že spíš než klasická pohádka je to horor, ale zpracováním a šíleným výběrem herců. Stará koza Schneiderová a mladíček Brousek - no to je fakt paráda, kterej blb dal tyhle dva dohromady. Urážka klasického a krásného národního díla.

• 29.11.2019  17:09

Jedna z bezvadných osmdesátkových scifi horor komedií. Moc se mi líbilo zpracování, hnusní paraziti napadající lidi,kteří se proměňují v zombie. Sem tam nějaká lekačka a i nechuťárna, ale především příjemná zábava v duchu osmdesátek. Já takové filmy miluju, takže pro mně požitek.

• 29.11.2019  16:56

Jeden z dobrých komediálních hororů. Střelená horor komedie o tom, jak dokáže blivajz podobný jogurtu dostávat lidi svoji chutí do extáze. Na začátku ty dědkové jsou teda čuňata, když začnou ochutnávat něco, o čem neví, jestli je to jídlu. Dobrá retro oddychovka, dobrý námět - vraždící jogurt.

• 14.11.2019  14:39

Ztřeštěná,výborná a vtipná komedie potěší jako vždycky.

• 14.11.2019  13:20

Dobrá podívaná, prima sranda hlavně na té lodi a při učení se angličtiny. To jsou borci.

• 14.11.2019  13:19

Další z milých komedií. Opět ztřeštěný a chamtivý podnikatel,který chce mít vše a život mu zamíchá kartami a on musí najít prezidenta jisté země,který se ztratil při večeři v jeho podniku. A nastává jízda,kde o dobrou zápletku, humor, vtipný hlášky a omyly není opravdu nouze. Vynikající taky bylo,jak péroval ty svoje číšníky, při sebemenším přestupku je nahnal do zkušebny, a nacvičovali při tanci jak obsluhovat hosty. To byl mazec.

• 14.11.2019  13:16

Komedie mého dětství. Prakticky první setkání s malým cholerickým,ale vtipným mužíkem. Jeho filmy jsou plné vtipu, převleků a překvapivých situací a zvratů. Moc se mi líbilo dobrodružství v Římě, charismatický Fandor a krásná Helena. Policejní packalové v čele se ztřeštěným Funesem.

• 14.11.2019  13:10

Tak tahle komedie je opravdu vydařená. Jedna z nejlepších, co kdy natočil. Parádně to sviští od začátku do konce.

• 14.11.2019  13:08

Super letní komedie, vynikající hlášky, omyly,převleky,záměny. Malý cholerický dědek zase řádí se vší parádou. Fakt jsem se nasmála od začátku až do konce.

• 14.11.2019  13:08

Další z četnických komedií,která má grády.

• 14.11.2019  13:07
    Hibernatus (1969)

Dobrá komedie,kde hrají otec a syn Funésovi.

• 14.11.2019  13:06

Vtipná komedie,plná převleků a omylů. Opět hláškující a do latě stavící všechny podřízené, včetně nadřízeného Gerbera náš malý vzteklý Cruchot.

• 14.11.2019  13:05
    Piti Piti Pa (1970)

Krásný vtipný a melodický film, nestárnoucí klasika, kterou mohu vidět znovu a znovu. K těmto filmům netřeba ani komentáře.

• 14.11.2019  13:03

Komedie s Louisem jsou pro mně nestárnoucí klasika,které se nedá nic vytknout. Malý vzteklý,ale výborně vykreslující své postavy herec s vynikajícím českým dabingem. Hraje uvěřitelně, člověk mu to prostě všechno věří.Jakoby hrál sám sebe. Což možná i trochu pravda je.

• 14.11.2019  13:02

Komedie mého dětství. Příjemná podívaná,ztřeštěné situace, nestárnoucí hlášky.Nostalgie.

• 14.11.2019  13:01

Oblíbená komedie s prima ústřední dvojicí. Mně se tahle dvojice k sobě hodně líbila. Intrikující obchodník,snažíce se vytřískat ze svých obchodních partnerů poslední frank. Karta se obrátí, karma zde funguje naprosto spolehlivě. Spousta popletených situací,zápletek a milostných omylů.

• 14.11.2019  12:59

Pro mně nejlepší díl z celé série. Velká sranda se záměnami, honičky na mimozemšťany a super plán jak je polapit. Sranda i s tou reklamní kampaní, jak ti četníci byli zblblí a pořád mleli dokola reklamní slogany. Fakt dobrá komedie, kde si nikdo nebyl jistý,kdo je kdo. Úžasný hlášky, popletený Cruchot a ještě popletenější jeho nejbližší okolí, protože nikdo neměl ani tucha o čem Ludvík mluví.

• 14.11.2019  12:56

Komedie tak za 3 hvězdičky. Tenhle díl podle mně už nemusel být vůbec natočený. Ti herci na mně působili již hodně unaveně a nebylo to ono.

• 14.11.2019  12:55
    Zelňačka (1981)

Krásná,něžná a dojemná komedie. Dva svérázní dědkové,kteří žijí své životy a čekají,až si pro ně přijde zubatá. Místo zubaté je navštíví mimozemská civilizace a jejich život se obrátí rázem o 360 stupňů. Prima komedie plná ztřeštěností,která má u mně vždy místo a kouknu se znovu a znovu,když mi zrovna není nejlépe. Akorát trochu to kazí ten dabing, jsme zvyklí na pana Filipovského,ale ten bohužel již Zelňačku nemohu nadabovat, když se k nám film dostal, pan Filipovský již byl v hereckém nebi.

• 14.11.2019  12:52
    Tetovaný (1968)

Taky výborná komedie. Malý houževnatý vyčuránek chce získat obraz vytetovaný na těle samorostlého legionáře. Dobrá ukázka toho,jak pro svoje obohacený je obchodník dojít až do krajních mezí a je ochoten udělat cokoliv, jen aby dostal co chce. Dobrá dvojice která se ve skutečnosti nemusela, ale na place to není vůbec znát. Báječně si sekundují a výsledek je víc než dobrý.

• 14.11.2019  12:49

Miluju tuhle nestárnoucí komedii. Vynikající herci,prima hlášky a nestárnoucí model, kdy malý dvorní prevít,který má takřka neomezenou moc a důvěru krále, ho šidí jak může a hrabe do své kapsy. I zde se ucho jednou utrhne a Salluste je pranýřován a vyhnán ze svého ráje. Ale jak je malej,tak je houževnatej a vymyslí opět podlý plán, jak se znovu dostat do popředí a vše pro sebe zúročit. Super oddychovka,kterou mohu vidět kdykoliv.

• 12.11.2019  12:13
    Čokoláda (2000)

Včera jsem film shlédla a nijak extra mně neokouzlil. Myslím,že už se na něj nepodívám. Nebylo to vyloženě špatné, pěkně vykreslené prostředí, povahy lidí. Dobrá ukázka maloměšťáctví, že v každé době a za každého režimu platí, že když vyčníváš,tak jsi automaticky vyvrhel společnosti. Konec mi přišel až moc pohádkový. Za mně tři ***, líbí se mi Johnny Depp.

• 26.10.2019  13:08
    Záhady slečny Mallardové (TV seriál) (2000)

Krásný animák na způsob slečny Marplové. Krásně vykreslené a zpracované epizody pro děti. Vlídně podané detektivky s pěkným rozuzlením. Sama jako dospělá jsem se na to ráda s malým synem dívala..Opravdu zpracované na jedničku. Pro někoho možná stupidní, za mně originální.

• 26.10.2019  13:06
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Klasika,na kterou nedám dopustit. Super kreslený animák,prima hlášky. Nostalgie jako hrom.

• 26.10.2019  13:04
    Rychlá rota (TV seriál) (1989)

Rychlá rota se mi vždycky hnusila. Ty postavičky byly šílený a dělal svý i dabing. Jednu hvězdičku za úvodní melodii.

• 4.10.2019  12:21

Velmi příjemný a všestranný umělec,herec a člověk. Jako každý má svoje chyby a temné stránky, neměl to v životě lehké. Ztráta syna ho hodně zasáhla.Rána,která se nikdy nezacelila a nezacelí. Naštěstí má další děti,které ho těší. Výborný herec, jeho filmy mám už od dětství ráda, Umí si udělat legraci sám ze sebe a nikdy si na nic nehrál. Je svůj. Sympaťák s francouzským šarmem. Víno,zpěv a krásné ženy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22