Kontryhelka

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 15.2.2019  19:41
    Ďáblice (1989)

Kvalitní komedie, ve které se na každou svini voda vaří.

• 15.2.2019  19:02

Vynikající a suprová oddychová komedie s dobrými herci.

• 14.2.2019  14:37
    Waterborne (2014)

To byla ptákovina, čekala jsem teda od toho víc. Klokan napadne jednoho blba a ten zase dědka na traktoru. A konec. Takže děj nulový, dvě minuty napětí a zbytek dědek sedí u vody a blbec lesník co neumí nabít pušku a když jí nabije,rozbije klokanovi hubu a ten se mu odmění tím,že ho kousne a je z něj zombie a zase jsme na začátku ......... infikace, zombie, další infikace, a druhá zombie a konec filmu. Tečka

• 14.2.2019  14:31
    Skippy (TV seriál) (1968)

Nic proti klokanovi,ale tenhle seriál jsem neměla nikdy ráda. Vždycky jsem koukala se ségrou v rámci Studia Kamarád,ale upřímně mně opravdu neoslovil. Nesnášela jsem už ani tu úvodní melodii. Za klokanici Skippy dvě hvězdičky, protože mám ráda zvířátka. Jinak děj stupidní.

• 14.2.2019  09:52
    Had a duha (1988)

Wes Craven a jeho Had a duha, netřeba další komentář. Opět vynikající dílo vynikajícího režiséra. Podmanivá atmosféra tajemného ostrova Haiti a jeho obyvatel, kletba woodoo a prima mrtvoly.

• 14.2.2019  09:48

Vynikající hororo-komedie. Pěkný děj, výborné masky, lekačky, prostě horor jak má být. Pro někoho ztráta času, pro mně oddychovka,které neubírá ani rok vzniku. Promyšlené způsoby smrti, nenašla jsem chybu.David Warner dává filmu takovou zvláštní chladnost a dusnou atmosféru.

• 14.2.2019  09:46
    Živý terč (1993)

Filmy s Van Dammem se mi líbí,vždycky se na ně ráda podívám.

• 14.2.2019  09:45

Nic extra.

• 14.2.2019  09:44

Addamsově rodině jsem nikdy na chuť nepřišla. Snad jen ty masky byly vydařené.

• 14.2.2019  09:42
    Deathdream (1974)

Koukatelný retro zombie horor.

• 14.2.2019  09:29

Všechny povídky pěkné, nemám co vytknout.

• 14.2.2019  09:27

Super horor,plný krve,mrtvol a brutálních smrtí.

• 13.2.2019  18:53

Velmi pěkně natočený horor, syrová a dusná atmosféra, prostě horor jak má být. Dost jsem se bála, je tam hodně lekaček. Ale když já se tak ráda při dobrém filmu bojim. Doporučuji všem milovníkům podobného žánru.

• 13.2.2019  16:41
    Sedm (1995)

Jeden z nejlepších mysteriozních thrillerů všech dob.Viděno několikrát, a vždycky jsem bez dechu sledovala ten příběh, i když jsem samozřejmě věděla,jak to dopadne. Pitta nemám ráda,ale tady se skvěle doplňoval s vynikajícím Morganem Freemanem. Filmu není co vytknout,syrovost z něho jen čiší a je jen otázka času,kdy se vrah najde. Zajímavé, mrazivé, syrové, krásná hudba v knihovně, vygradovaný a nečekaný konec. Paráda.Některé scény obrací žaludek naruby.

• 13.2.2019  16:37

Krásný,mrazivý krimi thriller, vyšetřování brutálních vražd. Pátrání po psychopatovi,který z části lidských těl chce opět vzkřísit Krista. Filmu není co vytknout,poctivě natočené mysteriozní drama. Hodně zlomových okamžiků, výborný hlavní představitel, prostě film,který má všechno co tenhle druh krimi má mít. Prostě napětí až do konce.

• 13.2.2019  16:14

Viděno před mnoha lety, nebylo to vyloženě špatné,ale prostě existují daleko lepší. Pro pobavení proč ne.

• 13.2.2019  14:17
    Maniak (1980)

Nechutný,fascinující a koukatelný.

• 13.2.2019  14:16

Zdařilé,barevné,hodně strašidelné.Dávám pět hvězdiček, mám ráda Saviniho,ale přeci jen původní Romero je o chloupek lepší. Ale je mezi nimi 20letý rozdíl a oba snímky jsou kvalitní,nelze srovnávat. Každý je originální svým způsobem a oba filmy milovníky oživlých mrtvol jistě osloví.Vynikající scéna na hřbitově, a pak drama na farmě. Sympatický Tony Todd, škoda že dopadl blbě, přála jsem mu lepší konec,když tak statečně bojoval s těma bestiema a kryl záda Barbaře,která se někdy chovala jako slepice.

• 13.2.2019  14:15

Vynikající,doporučuji.

• 13.2.2019  14:13
    Polibek upíra (1988)

Větší krávovinu jsem fakt neviděla. Debilní Nicolas Cage v ještě debilnější roli praštěnýho agenta,který si myslí,že je upír. Amatérské a hodně blbé.

• 13.2.2019  14:06

Taky vynikající, já prostě Romera můžu a jeho filmy pro mně jsou nesmrtelný,stejně jako ty jeho zombie. Samozřejmě že film je poplatný době hlavně co se týká masek zombií,ale i přes to všechno je to klasika,která svůj účel splní a které dnešní slátaniny nesahají ani po kotníky, byť na to mají všemožné triky a techniky. Stará dobrá klasika,která uchvátí každého fanouška dobrých a poctivých zombie hororů a milovníků geniálního G.Romera. A Tom Savini je machr.

• 10.2.2019  15:23
    The Quiet Zone (2015)

No to byla kokotina,škoda i těch pár minut.

• 10.2.2019  15:19
    Zásilka (2013)

Krásné a hodně silný příběh v pár minutách, když si otec uvědomil co se z něho za pár hodin stane a rozhodne se své dítě zachránit. Moc pěkně natočené. Drobeček se dostane v pořádku do bezpečí.

• 10.2.2019  15:07
    Den mrtvých (1985)

Od Romera,vždycky všechno a za každého počasí. Romero je nadčasový ve všech svých filmech.

• 10.2.2019  14:53

Miluju tenhle typ starých filmů. Na svoji dobu kvalitně udělané, strašidelné, dobře provedné. Ano dnešním snímkům,které překypují trikama,tohle nemůže konkurovat, přesto tohle dílo má v sobě jakýsi punc opravdovosti. Pro mně jeden z nejlepších hororů.

• 10.2.2019  14:43

Nebylo to špatný. Dobrá zábava a příjemní hlavní protagonisté. Vynikající zombie bílá kočka a bába. Fakt dobrý a vtipný. Super hlášky.

• 10.2.2019  14:32

Tak to vůbec mně nebavilo. Jednu * za zombie.

• 10.2.2019  14:29

Dvě holky přijedou na návštěvu k tetě, bába jim vypráví báchorku, ony neposlechnou,jdou do zakázané části domu, tam na ně čeká docela fešný upír,obě kousne a stanou se z nich upírky. No a pohádky je konec.

• 10.2.2019  14:25

Znám lepší.