Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor
  • Drama

plakát

Pumpaři od Zlaté podkovy (1978)

Mně se to hodně líbilo. Reálie socialistického Československa jsou vykresleny perfektně. Tak to opravdu fungovalo. Navíc prima herci té doby. Všem jsem jejich postavy věřila. Zahráno opravdu precizně.

Pokoj 1408 (2007)

Hodně zajímavý a strašidelný počin . Film se mi dost líbil, sem tam nějaká ta lekačka, ale splnilo to účel. Dlouho jsem otálela, i když miluju Kinga - ale nemám ráda J.Cusacka. Překonala jsem odpor vůči Johnovi a vyplatilo se mi. Trochu mi film připomínal thrillery z 90 tých let. Mně King nikdy nezklamal.I když hlavní hrdina se chvílema choval jako debil.

Kameňák 3 (2005)

Jak se říká 3x a dost, nebo do třetice všeho dobrého a tady to bylo spíš zlého. No ale koukat se na to dalo, bylo to trochu jiný, ale určitě to nebylo zas tak špatný. Film stačí vidět jednou. Ale na odpad bych to zas neviděla. Jsou daleko horší. Ale každého názor.

Kameňák (2003)

Sice bych se dneska již tomu moc nezasmála, ale napoprvé proč ne. Vtipy jsou silně provařené, ale v podání některých herců hlášky byly výborný. Určitě bych film zas tak nezatracovala, jsou daleko horší.

Kameňák 2 (2004)

Mně se to docela líbilo. Jako odpolední nedělní oddychovka, proč ne. Sice vtipy znám, ale v podání herců chvílema to bylo vtipné. Mám ráda i starší herce pana Skopečka i Lipského a svérázní dědkové v jejich podání byli fakt na jedničku.

Lišák (1988)

Pro mně neznámá komedie, ale stejně zdařilá jako všechny ostatní.

Lakomec (1980)

Lakomec - úžasná a nestárnoucí komedie, která v podání Louise de Funese dosahuje nebeských výšin.

Brutální Nikita (1990)

Pro mně jeden z nejlepších akčních filmů mého mládí. I přes svoje stáří stále má film co nabídnout. Francouzi se zhostili všeho na jedničku. Vynikající obsazení herců, věřila jsem jim své role.Opravdovost, syrovost.

Čarodějnice (2020)

Taková praštěná oddychová komedie z 90 let. Svoje kouzlo tahle ptákovinka má a Rowan Atkinson se mi líbil.

plakát

Jumpin' Jack Flash (1986)

Jedna z mých oblíbených a vynikajících komedií. Úžasná,vtipná a senzační komedie. Prima oddychovka,ke které se vždy ráda vracím.

Ovládací panel
2 body