Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda)

Po tom Abramsovom infantilnom exkremente je to moc prijemne osviezenie so zaujimavou zapletkou. Charizmaticky kapitan a celkovo normalne dospele obsadenie davaju tomuto serialu velky potencial, ktory dufajme ze casom nahradi tie filmove plesnive deti. Holt, ked raz stojis v prom vykale, tak mozes tomu dat snurky akekolvek drahe, tak kozene topanky z toho nebudu. Tak ako obsadis deticky do filmu, narves do toho miliony a cudujes sa, ze to nema charizmu, ze tym emociam nikto neveri a ze vsetkym je jasne, ze ani len netusia, co rozpravaju. Ale sorry, za odbocku. Pri Discovery som rad, ze to nie je dalsie Origins, ale naopak, ze to posunuli co najviac do buducnosti. Taktiez Spokova segra je zaujimava postava, aj ked obsadenim mi az moc pripomina Jolene Blalock z Star Trek Enterprise. A kde je sakra lekar?

Kick-Ass (2010)

Vtip ziaden, infantilna zapletka, forma to nezachrani.

Dinosauří kamarádi (2014) (seriál)

Scenar je uplne jednoduchy, naozaj pre najmensie deticky, ale je to spravene pekne a deti to miluju, takze svoju cielovku si to naslo anozaj super

Ať žije svoboda (2013)

Zoberte blazna, zamente ho za lubovolneho politika a este mu budu aj tlieskat. Vsak co moze byt lepsia skola politologie, ako byt zavrety par rokov v blazninci. Velka kajsmentkerovina!

Co ty jsi za číslo? (2011)

celkovo je to brak, ale co som si vsimol, tak film ma naozaj dobru kameru..

Pozemšťan (2007)

Najlepsie investovane peniaze pruducentov.. takmer ziadne naklady, ale paradny vysledok. Mi bolo luto, ze film skoncil, vedel by som taketo debaty pocuvat este dalsiu hodinku-dve

Velká nádhera (2013)

Vytvarne a emocne krasne podany film, ktory s lahkostou a sarkastickym nadhladom paroduje mestsky zivot. K tomu napomaha fantasticka kamera. Film, ktory vobec nemusi byt ukecany a dokaze povedat tak vela. Zatial u mna film roka 2014. A bud to pochopis a si to uzijes, alebo nepochopis a hejtujes...