Carter21

Patrik Kafka

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2
    • 1.6.2012  09:25

Hodnocen pouze tento pilotní film aniž bych viděl navazující seriál. Snímku velmi škodí že se v polovině dějová linka roztrojuje přičemž doposud hlavní hrdina Zeb Macahan se poté objevuje až v posledních deseti minutách děje. Navíc jeho finální souboj s padouchem byl hodně podivný a to sem si myslel že po souboji Yankeeu a Rebelu o potok už nemůže být nic horšího.

• 13.5.2012  20:28
    Centurion (2010)

Vrchol filmu je pochod IX.legie na sever a její zničení, pak už úroveň rychle klesa a od setkání s perfektně nalíčenou divoženkou žijící na samotě se mění v šíleně nudnou romantickou hovadinu typu Král Artuš či Tristan a Isolda. Během sotva hodinky pád ze čtyř na dvě hvězdičky!! ale hlavně že spolu žili šťastně až do smrti a pokud neumřeli tak žiji dodnes :-(

• 18.3.2012  16:34

Ani Komančově, ani Irokezove, ani Navahové, ani Čerokezové, ani Seminolové, ani Čejeni ba dokonce ani Siouxové nepředstavovali pro Američany tak těžkého protivníka jakým byli Apačové, jenž celou druhou polovinu 19 století brutálně terorizovali Jihozápad USA. I v tomto syrovém příběhu odehravajícím se někdy v 80 letech 19 století skupina sotva 10 Apačských bojovníku uniká mnohem početnější jednotce Kavaleristu a přitom masakruje civilní obyvatelstvo. A tak jak tomu bylo ve skutečnosti, kdy ke konečné porážce Apačů nemalou měrou přispěli jiní Apačové pracující jako armádní zvědové, tak i zde je jedinou naději Kavaleristu jejich Apačský zvěd Ke-Ni-Tay. Protože Apače dokáže vystopovat pouze Apač!

• 14.3.2012  15:41

Gary Cooper jako Texaský Ranger jenž se přidává ke Kanadské Jízdní Policii (NORTHWEST MOUNTED POLICE) při svém pronásledování zločince jenž uprchl do Kanadských teritorii. Tím se ocitá uprostřed velkého povstání místních Indiánsko-bělošských míšenců tzv. METISŮ v roce 1885. Cílem Métisů je založit vlastní stát na Kanadském středozápadě a v uskutečnění tohoto cíle jim brání pouze nepočetná Northwest Mounted Police.

• 13.11.2011  11:08

Velmi příjemná oddechová komedie stojící především na dalším výborném výkonu Chrise Farleye. Na úsvitu Spojených Státu se skupina lůzeru pokouší přiživit na slávě průkopníku Lewise a Clarka a pokouší se jako první objevit cestu k Tichému oceánu. Jenže skupina vedena nevýrazným objevitelem Lesliem (M.Perry),neschopným zálesákem Huntem (Ch.Farley) a francouzským tlumočníkem Fontenotem (E.Levy), jenž indianske jazyky příliš neovláda, jdou na cestě přes kontinent z jednoho neuvěřitelného prušvihu do druhého. Dostal mě ten smolař co během výpravy přišel o ucho, medvěd mu utrhl nohu a ještě ho několikrát střelili ale přesto se s ostatnimi dopajdal do cíle a pak to jak nesli ty přestarle indiánske válečníky do bitvy. PS : Shaquinna v podání Lisy Barbuscia je tou nejkrásnější indiánkou v dějinách filmu.

• 15.8.2011  18:46

Jednoznačně nejslabší seriál z prostředi Stargate. Obrovský potencial SGU přišel vniveč. To že seriál měl stále dopředu se posouvající děj (narozdil od epizodnich serialu SG1 a SGA) byl skvělý nápad, jenže proč se to jmenuje Stargate, když mi to tak připominalo nepovedenou kopii Battlestar Galacticy a to včetně hudby. Samotna hvězdna brána byla prakticky nevyužita a sloužila víceméně pouze jako kulisa. Spory dvojice Rush-Young vypadaly, v porovnání s tím co se dělo na Galactice, směšně. To co dle mého názoru seriál nakonec potopilo byl jalový děj, který i přesto že se posádka Destiny nacházela na opačném konci vesmíru, tak byl zaměřeny hlavně na přihlouple telenovelové vztahy mezi jednotlivými postavami (proto naporosto nevyužitý potencial) a především naprostá absence úhlavního nepřítele. Mechanizovani Droni objevujíci se v poslední půlserii moc strachu nenáháněli. Byť posledné díly byly nejlepší z celeho serialu, potvrzeni toho že seriál snad skutečně chytil tempo se již nedozvíme, čehož nijak nelituji. Poslední dil bylo celkem hezké ukončení jak SGU, tak i celeho vesmíru Stargate, jenž se (pravděpodobně) nadobro uložil k spánku, stejně jako posádka Destiny

• 30.5.2011  19:10

Skvěly film, takhle nějak si představuji sci-fi či válečny velkofilm. Exemplárni příklad

• 6.9.2010  08:06

Zasmal jsem se jenom při tom masakru v ringu a Detroitu před a po útoku,jinak nuda,nuda,nuda. Ten zavěr ve studiu jsem už přetačel dopředu jestli to bude mít nejakou pointu-nemělo.

• 5.9.2010  11:14
    Monstrum (2008)

Huh,čekal jsem blbost jako Blair Witch anebo v lepším případě Godzillu 2. Ale není to pokračovaní Godzilly,je to její remake. Obrovský netvor likvidující Manhattan a spousta malých kreatur požírajících nebohé občany,to už tady bylo. Jen je to podáno z pohledu prostych neinformovaných civilistu,kteří to natačejí na ruční kameru. A tady je největší hrubka filmu,kdyby ty same lidi natočili filmovou kamerou tak by Monstrum předčilo Godzillu.Díky nepřijemně roztřepané kameře to konči přibližnou remízou. Ono ani ta čtveřice hrdinu nejsou 'obyčejní lidé'. Ti totiž prchají pryč, zatimco hlavní hrdinove se rozhodnou zachránit uvězněnou lasku jednoho z nich. Co na tom že jedne z dívčině pravě zemřel přitel,a druhá,tajemna Marlena,ani k ním nepatří. Když je kameraman napaden těmi malými parazitickými kreaturami a jelikož má plné ruce práce aby to natočil tak se ani nebrání, Marlen ,pro mě nečekaně, jej zachraní a zaplatí za to hrůznou cenu v nejhnusnější scéně filmu. A propos kameraman je největší exot. Jakmile dostane na začatku kameru tak jen točí,přatele umírají ostaní se jím snaži pomoci,ale on nijak nepomuže,jenom točí. Za celý film jsem si všiml že dobrovolně odložil kameru jen po pádu vrtulníku. Vzápěti po ní opět chňapl pravě včas aby natočil svoji smrt. Zemřel pro co žil,to by mohl být jeho epitaf :-) PS-úžasná je zavěrečná scéna odehravající se na pláži několik týdnu před útokem. Při snímaní pláže je v pravém horním rohu vidět jen něco velkého proletí atmosferou a prudce narazí do moře. Že by přílet Monstra?

• 2.5.2010  16:16
    Le Chien Tom Au Galop (1893)

Tehda to ale musel byl kasovni trhak

• 6.3.2010  17:09

Zemětřeseni zniči svět.Přežije jen hrstka vojaku co bojuje proti vězňum-mutantum,kteři zmutovali z koziho mlíka.O tomhle je tento film.

• 16.1.2010  11:17
    Vraždy s úsměvem (TV film) (1999)

Ve filmu se to sice hemži samymi smajliky ale vesele to neni.Pošahany film o pošahane ženske,která se chce zbavit spolubydliciho tím že na něj narafiči vraždu prostitutky,ale trapi ji svědomi a tak se ze sebe uděla spolupachatelku aby taky skončila ve vězeni a oba neschopni policajti ji na to skonči.Bohužel tím přiběh nekonči ale rozbíha se druha část kdy se objevi skutečny vrah prostitutky..Jenže oba ustředni detektivove jej nechytnou.Sympatickeho :-) serioveho vraha trapi svědomi že za jeho vraždu sedi dva nevinni lide a tak se,světe div se,sám se udá. Je to prostě takovy optimisticky film,že i masovy vrah muže být veselým člověkem a vše konči happyendem.

• 5.1.2010  17:26
    Farscape: Mírová operace (TV film) (2004)

Skvěle 3-hodinové zakončeni skvěleho serialu i Aeryn Sun & John Crichton love story. Tvurci si sice moc nelamali hlavu s předešlym dějem jako už mnohokrat během serialu.Z šílene babky Noranti je teď hodna babička.Naopak Sikozu ktera patřila k odboji proti Scarranum je ve filmu nahle jejich špionkou.Trošku mě zklamala mala učast Pilota a jeho pozměněny hlas a to že Rygel nahle tahne z ostatnimi za jeden provaz což byl pro mě po odkoukani 4 sezon skoro nepřijemny nezvyk. Naopak potěšila mě Chiana s novyma kočičima očima a svym krasnym klativym pohybem,prostě asi nejoriginalnějši sci-fi postava vůbec.Cely serial i film viděno naštěsti v originale,a vzkaz pro ty kdo v českem dabingu Dozorce-Peacekeepers přeložili jako Mirotvorce : Harveyho do mozku vam třeba, u Yotze!

• 18.10.2009  14:05

Popravdě jsem se na tenhle film podíval jen kvůli hercum ze Stargate,a nijak mě to nenadchlo ale ani neurazilo. Je zde dost vtipnych a hlavně originalnich scen u kterych sem se zasmal. Škoda jen že postavu snoubence hral nudny P.McGillion (stejně nudny je i v Atlantis),kdyby ho hral Joe Flanigan nebo třeba Ch.Judge tak by to bylo na čtyři hvězdy :-) Naopak hodně vtipne je ten sci-fi serial,ktery hrdinove sledují,kde Rachel Luttrell zdařile paroduje svoji roli Teyly z Atlantis.

• 8.10.2009  15:53

Absurdni a hlavně dost nudny film,takže nechapu to vysoke hodnoceni zde,ale asi tady jsou sami filmovi kritici co si mysli že sežrali filmovy rozum,fakt tleskam těm co tady dali 4 či 5 hvězdiček protože to udělali lidi pod nim :-(

• 27.9.2009  17:33
    Sokolí oko (TV seriál) (1994)

Celkem pohodovy serial snažici se těžit z uspěchu Posledního Mohykána.Děj se odehráva v obdobi 7-lete války Francouzu s Brity v americkych koloniich v polovině 18 stoleti. Ale je pravda že nejsilnější strankou je podmaniva mlžná příroda kanadských skalistych hor a nikoliv epizodni děj. Trošku mě zaraži že v záři 2009 zde ještě není ani jeden komentař!

• 14.8.2009  13:24
    Vesmírná exploze (TV film) (2008)

Nudna blbost. roztahana do dvou dílu :-( Chytrolíni-Supermani maji vždycky pravdu a tupá armáda se jim snaži házet klacky pod nohy i když to bude znamenat konec světa, ale chytrolini-supermani to v posledni možne chvíli zvládnou. Tedy uplně stejny scenař jako v jinem kanadskem tv filmu Síla Dopadu ale ta byla aspoň nechtěně srandovni

• 10.6.2009  18:12

To sestřeleni stihačky bylo na tom filmu nejlepši.Pak už to mělo klesajici kvalitu. Honička v drsně nadhernem prostředi slovenskych hor se mi ještě líbila a ta socha navazovala opravdu depresivně ponurou zimni atmosferu.Ale ta konečna přestřelka s vrtulniky co to jako proboha mělo být!?

• 5.6.2009  10:41

Po uvodni pětiminutove piknikove idylce se parkrat zableskne na znameni toho že lidstvo pravě bylo vyhubeno Ro-manem a nahrazeno dinosaury (rozuměj ještěrkama s plachtou přilepenou na hřbetě). Jenže ouha,těch šest piknikařu je proti vyhlazujicim smrticim paprskum imunni a tak tomu chlupatemu emzakovi nezbyva nic jineho než je zlikvidovat ručně.Ještě štěsti že ma svoji jeskynni zakladnu par metru od te šestice lidi. Ale itak polovinu filmu Ro-man buď hlavnim lidskym hrdinum vyhrožuje přes hi-tech ultratenkou plazmovou obrazovku nebo je honí po kopcích v nějake štěrkovně.Děj je ještě okořeněn nefalšovanou vesmirnou love story protože ten cizacky chlupač se zamiluje do mlade dívky (ono jestli Ro-manske holky vypadaji stejně chlupatě tak se ani nedivím) a svede o ni krásny pěstni souboj s jejim snoubencem. Kromě toho je to i tragedie protože meziplanetarnim milencum :-) neni dopřáno štěsti když je chlupač zabit bleskem jenž vyslal jeho naštvany šef z jine planety. Otevřeny závěr filmu pak naznačuje že režiser snad přemyšlel o pokračováni. Takže kdo chce vidět emzaka v tlustem gorilim obleku a velkou helmou misto hlavy jak ztěžka pobíha po kopcich tak vřele doporučuji :-D

• 23.5.2009  16:09

Pitoma válka v pitome banánove republice

• 18.3.2009  11:58
    Síla dopadu (TV film) (2006)

Šílena blbost.2 vojaci a 2 vědci přemužou celou vojenskou základnu která skrýva laser schopny rozpulit měsíc a v poslední možné sekundě zachrani svět před asteroidem.A k tomu pajdavy psycho general který se je snaži za každou cenu zastavit

• 14.2.2009  15:20

Takova oddechovka dělajici si srandu z francouzke kolonialni armady,která hlavně těži ze sveho zasazeni na tropicky ostrovni ráj

• 9.2.2009  17:37
    Láska a válka (TV film) (2007)

Tenhle film mě příjemně překvapil,hlavně realistickym znazorněním frontove linie v Alpskych velehorach a povedenymi bitevnimi scenami,meně pak už romantickou vsuvkou ,typickou pro italske miniserialy, mezi chudym ale snad ve všech směrech spravnym a poctivým seržantem a bohatou,krasnou a stejně správňackou hraběnkou

• 8.2.2009  13:58
    Chartúm (1966)

Až na závěrečnou bitvu poměrně nudny film

• 23.10.2008  12:07

Rozhodně lepší než Hrdina. Příroda nádherná, souboje úchvatné, zvraty v ději docela nečekane i když ta holka Mei na konci pořad ne a ne umřít :-)

• 21.9.2008  11:39

2 hvězdičky za krásnou Lou Doillon aka Blanche a taky toho westernoveho pistolníka

• 10.7.2008  15:23
    Láska, s.r.o. (TV seriál) (2005)

Docela vtipna komedialni telenovela o převažně ženských zaměstnancich jedne seznamovací kanceláře. Nakonec byla natočena jenom jedna řada

• 20.6.2008  15:41

Ustřední dějovou linku (hledaní vraha Benjiho) dostane film až někdy po prvni čtvrtině a i potom se člověk v ději moc nevyzná. Režiser chtěl asi udělat nějaka překvapeni a zvraty ale přehnal to. V neustalych "šokujících" překvapenich sem se vubec nevyznal. Postavy bez jakehokoliv vysvětleni měnili strany či se rozhodli hlavni hrdiny zabit i když tomu nic nenasvědčovalo dokud nezačali střílet jak pominuti. Je pravda že tenhle film zachraňuje jenom dobrá hudba a krásne ženy, to se naopak povedlo. "V Africe žije pták který utrháva hlavičky jiným ptáčkum."

• 15.6.2008  18:23
    Vždy tě budu milovat (TV seriál) (2000)

Jedina telenovela,kterou jsem sledoval (asi 10-15 dílu) a to jen kvuli nadherně zle Gildě (Alejandra Avalos) za kterou jsou ty hvězdičky :-)

• 28.3.2008  10:05

Dostalo mě jak Goebbels s Hitlerem svalovali všechnu vinu na německý národ, že je do toho nenutili ale národ se tak rozhodl a teď bude pykat či to jak i v posledních hodinách Berlína Gestapo vesele popravovalo.Doufám že se Magda Goebbels se svym manželem smaží v pekle

<< předchozí 1 2