koldoslav

koldoslav

Česko

• 10.6.2019  10:54

Autoři jsou, ale hovada (v dobrym). Formát je fakt dobrý a Suchánek to podtrhává.

• 10.6.2019  10:40

Nápad je velice dobrý a dokonce dobře provedený. Skvělé obsazení to jen zlepšuje. Suchánek tomu dává šmrnc a body. Bez něj by byl film o třídu horší. Za mě plný počet bodů.

• 29.4.2019  10:39

Jako oddechovka po práci je to dobré, jít na to do kina, bylo by to zklamáním. Obecně vzato na pozadí celého děje filmu probíhá dehonestace umění. Po celou dobu je umění zesměšňováno (Na obrazu to vypadá jako moje endoprotéza, či obraz prodaný ministrovi za spoustu peněz namalovalo "2 roční" dítě). Pro chlapi může být film zajímavý z hlediska zamyšlení se, jestli by byli schopni se sami starat o své ratolesti. Postava Erika mi ve filmu moc neseděla, v některých scénách byl jako malé dítě, v jiných hrál o kus staršího atd. Film má mnoho dalších chyb. V officiálním textu distributora se píše, že mají dvojčata. Ve filmu se poté zmiňuje, že jen jedna z nich jde příští rok do školy. (Proč by jako ta druhá nešla? není zde žádný důvod).

• 11.4.2019  17:27

Téma sice kliše, ale gradovalo to a byla zůročena práce na předchozích dílech. Palec nahoru

• 11.4.2019  17:04
    Pizza Boy - Raketa (E10) (epizoda) (2015)

Bohužel námět tohoto dílu byla bída. Nezachránili to ani barvičky.

• 11.4.2019  13:41

Díl plný zvratu...vtipu...atd. Skvěle jsem se bavil.

• 11.4.2019  12:48
    Pizza Boy - Matka (E08) (epizoda) (2015)

Suprový. Představa, že někdo balí tvojí mámu, aby se s ní vyspal je už sama o sobě děsivá. A když se to správně pojme se zápletkou gradací a zvratem vznikne z toho krátký vtipný trefný filmek.

• 11.4.2019  12:38

Takhle u tohohle dílu jsem se i zasmál přesnosti. Přesně popisuje a utahuje si z naší politické situace. Politika je docela obtížně uchopitelné téma, které se nezavděčí všem. Jsem zvědav co na to jiní diváci

• 11.4.2019  12:28

Tak u tohohle dílu jsme se i bavil. Nic nevypadá jak se zdá. Stání na blikačkách je famózní důkaz. :D

• 11.4.2019  12:22
    Pizza Boy - Rande (E05) (epizoda) (2015)

Hrát si na něco co nejsi se občas nevyplácí. Prostě slepice jsou slepice. Závěrečná scéna to krásně illustuje.

• 11.4.2019  12:12
    Pizza Boy - Pepperoni (E04) (epizoda) (2015)

Krátké, výstižné, přesné. Kamera a zvukař zase odvedli skvělou práci

• 11.4.2019  11:44

Konec byl bohužel trochu očekáný, jinak byl díl zábavny. Bohužel první díl byl ještě lepší, tak doufám, že další díly nepůjdou dále z kopce.

• 11.4.2019  11:30
    Pizza Boy - Monstra (E01) (epizoda) (2015)

Velice povedená kamera, střih a podání barev. Takové filmy já moc rád, navíc jsou-li povedené. A nakonci diváky čeká tvář, kterou byste na tomto místě nečekali. Jsem zvědav na další díly.

• 11.4.2019  10:45
    Pouť (TV seriál) (2018)

Hořké, hodně hořké drama. Prachař se velmi dobře vcítil do role, která mu velice dobře padla. Bál jsem se, že nechávají na díly moc krátkou stopáž, ale překvapilo mě, jak dobře to bylo pojato. Krátká stopáž jednotlivých dílů stačila na vyjádření všeho potřebného. Kamera se nikde moc nezdržuje a střih když tak rychlost dohání. Hvězdičku strhávám pouze kvůli komedii. Pod spojením pouti a komedie jsem čekal nějaké větší komediální prvky. Komedie to byla dost černá. Autor se hodně trefil do českého filmu. Vždyť každou neděli v televizi běží nějaká depka. Tahle depka je alespoň pěkně kořeněná a kvalitní.

• 11.4.2019  10:35
    Skvrna (TV seriál) (2019)

Hudba krásně podkresluje scénu, nápad dobrý, realizace o kus horší. Herecké výkony by také mohli být lepší (Ale i amateří/začínající herci se musí někde řemeslu naučit). Kvalita hodně Lowcost filmu. Myslím, že šlo z dětí vytřískat mnohem více. Stačilo, aby se štáb více snažil. Občas film nepospíchá (dlouhé záběry zeleně), a občas pospíchá až moc, aby za cca 10 minut děj někam posunul. Bohužel nic moc kvalitního z nízko rozpočtového filmu nevzniklo, což se dalo očekávat.

• 27.3.2019  16:00

Líbí se mi nenucená návaznost z předchozího dílu, po kterém jim zbyli hrnce. Tak se dejvické divadlo rozhodlo zahrát si na šmejdy. Legraci si dělají sami ze sebe i z diváků. Přesně používají triky šmejdů. Zamknuté toalety, volavky, Eva a Vašek atd. Myšičkovo konečné NE bylo oscilující.

• 8.3.2019  11:56

Jelikož jsem nečetl předlohu, nemám s čím srovnat. Stručně řečeno poutavý fantasy příběh (pohádka). Co ale Gaimana znám, tak Matthew odvedl velice slušnou práci. Nejvíce mě oslnila postava hostinského, který nezapomněl na své kozlí geny. Ta se autorovi velice povedla.

Swajp (TV pořad) (2015)

Pořad streamu, který považuji za dost zbytečný. Jediné co mě zaujalo byly tipy na hry. Stream má daleko lepší a kvalitnější tituly. Hvězdy nejvíce strhávám za „reklamní“ O2 vstupy.

• 8.3.2019  11:56

Na film jsem se dlouho těšil, jelikož se mi líbil jeho námět. Film naplnil má očekávání a opravdu jsem se bavil. Jenže po odchodu z letního kina jsem se nad filmem po cestě domů zamyslel. Došel jsem k závěru, že na pozadí celého filmu běžela skrytá reklama, která můj dojem z filmu opravdu zhoršila. Inteligentní humor mi vždy zkazila nějaká ta Orbitka.

• 8.3.2019  11:56
    Moji drazí (studentský film) (2015)

Velice zajímavý nápad na hořký film, ve kterém mi dialogy opravdu nechyběli. (Žádné tam totiž nejsou). Jedná se dost o zhořklý příběh, který nutí diváka k zamyšlení. Samotný konec mě navíc dost překvapil. Ale nehodlám Vám jej zde vyzradit.

• 8.3.2019  11:55
    Soukromé lekce (studentský film) (2016)

Téma koupení času svých rodičů sice není nové, ale zatím není ohrané. Patrik Ulrich si tedy nedal moc práce s nápadem, ale vykompenzoval to režií, scénářem i dobře padnoucí hudbou. Film obsahuje vše, co člověk od filmu očekává. Podle mého názoru je to dobře zpracovaný rodinný film krátké metráže, který dokázal v 15 minutách říct vše potřebné. Vytknl bych pouze některé herecké momenty a grimasy na kterých by se mohlo více zapracovat. Kameraman odvedl velice slušnou práci. Dobře se na to na rozdíl od jiných studentských filmů koukalo.