TheMaker

ICQ: Pěkná blbost. Už mi to nejednou zavirovalo PC ! :D
MSN: Tady je chyba. Myslíte OSN, ne ? Ne, nejsem členem

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 30.6.2012  02:15

Tenhle film není o rapu, ale o tom, že mít sen, je smyslem našeho života, jinak jsme jen bárka na moři, která nemá cíl.

• 3.6.2012  01:07
    Uprchlíci (1986)

Moje nejoblíbenější Richardovka! ;)

• 31.5.2012  22:22

• 1.5.2012  00:33
    Tichý dům (2010)

Za kameru.

• 25.4.2012  02:24

Krásný film o tom, že když chcete něco změnit, měli byste začít nejdříve u sebe. "Nic se nezmění, pokud to nezměníte"

• 4.2.2012  17:29
    Stud (2011)

Sex bez lásky je utrpení. Sex z lásky je oslava lásky.

• 27.1.2012  07:01

Budu se opakovat. Myslím, že jsem tohle už u jednoho nebo možná dokonce i u více filmů psal, ale musím to napsat znovu: Tohle není film, který se musí vidět, ale cítitt! Scorsese je a byl vždy velký umělec, a je to jeden z největších mistrů současné kinematografie. Stejně jako Válečný kůň od Spielberga, tak i tento film na mne udělal stejný dojem, a to musím podotknout, že se mi oba dva filmy jako takové moc nelíbí, ale mají jedno kouzlo, které se jím nedá upřít! Oba dva filmy totiž mají svůj vlastní příběh, své stejné poslání. Martin Scorsese a Steven Spielberg už nejsou zrovna nejmladší a dobře to ví. Už nechtějí soutěžit, nechtějí natočit nejlepší nebo nejvyděječnější film všech dob! Mají jiné přání, které su uvědomili až teď, na sklonku svého života. A to je jejich poslání nebo-li odkaz, který mají dát druhým genracím filmařům. Dobře si to uvědomují.

• 14.11.2011  05:08

Já nevím. Spielberg nikdy nebyl moc dobrým vypravěčem. Má se ještě hodně co učit od kamaráda Zemeckise!

• 27.10.2011  07:29
    Super Hybrid (2010)

Líbila se mi ta růžová zebra na konci a ten černomodrý pejsek co sežral toho hnědooranžového hada, a.... ehm .... sorry, to komentuju ten sen, co se mi zdál u tohoto filmu.

• 23.10.2011  10:12
    Barbar (2009)

Film k zamyšlení. Velmi procítěný film! Říkejte si tomu filosofie, melancholie, art atd. ..., ale myslím si, že tenhle film je o tom, o čem už dlouho přemýšlím, a to je to, že bychom se měli dál vyvýjet a nechat tady nějaký odkaz naším potomkům, ať se mohou vyvýjet zase dál oni. Je to normální proces už od počátku vesmíru. Možná tenhle film nemá žádný scénář, ale to je úplně jedno. Důležité je, co nám říká. Důležité jsou emoce. To jak se režisér vcítil do postav je neuvěřitelné a scénář by to možná i spíše zkazil.

• 18.10.2011  04:55
    Zapadákov (1973)

Miluju tenhle film! Nejlepší počin od Terrence Malicka!

• 18.10.2011  04:35

Ano, je to průměrný film, ale má své kouzlo, něco mne k němu přitahuje a bude to asi ta malá roztomilá holčička v hlavní roli, která se mi už moc líbila v Zkus mě rozesmát. Takže přidávám jednu hvězdičku navíc za Bailee Madison. UPOZORNĚNÍ: Jestli opravdu očekáváte, že se u tohoto filmu budete bát, jste na omylu! ,-)

• 13.10.2011  22:37

"It's awesome! Michael Parks is an amazing!!!" Takhle dobrý film jsem už dlouho neviděl! Asi se mi hodně líbil, když jsem ho viděl třikrát hned po sobě. Ta kamera, nepředvídatelnost, originalita! Wow!

• 22.9.2011  03:13
    Po životě (2009)

SMRT! Ano! Jedno slovo. Jeden konec. Jeden břeh. Nový začátek!?!? Nikdo neví, co je po smrti a přesto se jí bojíme a nebo spíše proto se jí bojíme, že? Je to tím, že to, co je po smrti, je neznámé, je neobjevené, bojíme se toho, co neznáme. Nevíme, co máme čekat, na co se připravit. Víme jen, že smrtí vše končí, nebo si to aspoň myslíme. Nechci psát, co si myslím o smrti nebo co je po ní, chci, aby jsme si uvědomili, že to, co známe, jednou skončí a my se na tom druhém břehu prostě ocitneme a ani nebudeme vědět jak. Měli bychom si zavčas přehodnotit plány a vyrazit. Kam? No přece najít smysl našeho života. Všichni ho hledáme a přitom ho máme přímo před nosem. Pod svícnem je největší tma, že? Proč se přetvařovat? Smiřme se s tím, kdo jsme. Užívejme si života, dokud nějaký "máme".

• 22.9.2011  02:48

V jednoduchosti je krása, že? Ano. Jenže tenhle film je až moc jednoduchý a příliš samoúčelný. Tom Hanks je výborný herec, to všichni samozřejmě víme, ale teď i víme, že by se měl více věnovat herectví a produkci, a na režisérskou stoličku příště sedat opatrněji.

• 16.9.2011  05:35
    Dilema (2011)

Hrozný film. Jediné co stojí za zmínku je, jak si Vince dávají s Channingem spolu do držky, u toho jsem se mohl smíchy potrhat:))

• 8.9.2011  03:52

Za málo peněz, hodně muziky. Že ne? Film stál jen 13 mil., a dívejte jak je populární a kvalitní. Takhle se dělají filmy a vydělávají prachy!

• 6.9.2011  03:13
    Noc hrůzy (2011)

Chtěl jsem dát hvězdy tři, ale jakmile jsem to udělal, celkové hodnocení filmu z 69% kleslo na 68%, a to jsem udělat nechtěl. Film si to jednoduše podle mne nezaslouží ;)

• 26.8.2011  07:23
    Win Win (2011)

Paul Giamatti je vynikající herec a svoji úlohu zahrál více, než dobře a vlastně jen kvůli němu dávám ty dvě hvězdičky. Jinak je film průměrný, ne-li podprůměrný. Jsou v něm typické klišé a vše, co jsme už mnohokrát viděli. Scénář je typický a obyčejný, přesně takový bych napsal jako malý, když jsem se začal zajímat o filmy. Dnes už film nikoho nepřekvapí, maximálné ty, kteří nemají moc nakoukáno.

• 9.8.2011  05:58

O čem, že to bylo? Aha, už vím, o tom, jak chlap potká na hajzlu ženskou, během 3 minut se do ní zamiluje a pak za ní běhá celý film, a za ním zase běhají nějací chlápci s kloboukem, co prý vládnou osudu. Hm.

• 6.8.2011  04:25
    Super 8 (2011)

Abrams je smolař a Spielberg by měl více příště uvážit, komu svěřuje své peníze . . .

• 2.8.2011  06:12
    Blesk (2011)

Hlášky super, jinak průměrný film s debilním záporákem ...

• 22.7.2011  15:18

Nedokoukal jsem to. Nuda. 2 hvězdičky jen za ty skvělé efekty. Michael Bay by se měl vrátit zase k Mizerům nebo by měl natočit něco jako zase Armaggedon či Skála. To byly filmy. Transformers jsou pro děti, co mají ještě mokré sny, ale ne pro nás, chlapy! ;-)

• 25.5.2011  03:56
    Přežít (1993)

Celý film o tom, jak někdo někomu žere prdel ...

• 18.5.2011  18:25

Muluji hippies a 60. léta bych chtěl zažít a Woodstock samozřejmě taky, ale tohle byla, s prominutím, nuda. Nezajímaví a nesympatičtí herci a hlavně žádná scéna, kterou byste si zapamatovali. Jen tam pobíhá nějakej zmatenej klučina a zajišťuje velkou párty. Jako dokument možná, ale film? Radši se podívejte na dokument z roku 1970!

• 14.5.2011  21:20

Tenhle film mi zvedl sebevědomí! Škoda že druhá půlka začne trochu nudit.

• 9.5.2011  16:50

Takhle silný film jsem naposled viděl u Avatara!!! Kdo by řekl, že se z akční série Rychle a zběsile stane takhle silný, krásný a se smyslem pro humor udělaný, film? Možná jste si toho nevšimli, ale tento film není hlavně o akci i když je v něm obsažena, ale hlavně o citu, o kráse přátelství, humoru a krásy z příchodu něčeho nového (miminko). Je to film o lidské duši a povaze, o tom, že i když jsme na špatné straně zákona, tak jsme taky jen lidé a máme také své city a taktéž se rádi smějeme a máme smysl pro lásku, nejen tu partnerskou. Řekl bych, že takhle jednou budou vypadat akční filmy v duchovním a sjednoceném světě, kde vládne láska, přátelství, porozumění, tolerance a úcta k druhým, tak jak tomu bylo dříve.

• 7.5.2011  00:39
    Thor (2011)

Konzumní dílko, které má přinést velký prachy, nic víc. Akce si moc neužijete, v jedné scéně vybouchne pár aut a to je tak asi vše. Thor je sice sympaťák, ale co naplat, když film působí neuvěřitelně vykonstruovaně a uměle.

• 2.5.2011  05:57

A není náhodou ten Thierry Guetta sám Banksy?

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32