Abeceda (1969) (studentský film)

Další geniální dílo !!! Proboha, natočil ten Lynch někdy nějakou blbost ??? A neříkejte, že ano, protože IMHO ne !!!! Lynch je jeden z nejgeniálnějších režiséru současnosti i včech dob ! GÉNIUS !

Absolvent (1967)

:::::::::::::::::::::::::::::: aaaaaaaaa ........ ta Katherine Ross, jak byla úžasná !!! Panebože !!!! Jeden z nejlepších filmových zážitků !!!!! Prosím !!!!!! Točte více takových filmů !!!!!! :::::::::::::::::::::::::::::::

AC/DC: Stiff Upper Lip Live (2001) (koncert)

::::::::::::::::::::: Prostě jedna z nejlepších skupin na světě !!! A zaslouženě !!!! :::::::::::::::::::::::::::::

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

::::::::::::::::::::::::: Jim Carrey je prostě borec ! S Atkinsonem nejlepší komik 4ever !!! ::::::::::::::::::::::::::

Action Man (1995) (seriál)

:::::::::::::::::::::: Z nostalgie. Jako malý jsem to miloval !! :::::::::::::::::::::::

Aféra Thomase Crowna (1999)

:::::::::::::::::: Skvělá " klobouková " scéna !! :::::::::::::::::::::

Agent v sukni (2000)

Někdy musíte zpomalit, abyste dosáhli toho, čeho chcete .....

Agent v sukni 2 (2006)

Né tak kvalitní jako jednička, ale pořád zábavné. V zásadě s Vámi souhlasím, ano, je to trapné. Ale to se mi na tom právě líbí. Jednou za čas se mohu podívat na trošku "zvrhlejší" film a pokochat jednoduchými a prostými vtipi ;-) Samozřejmě pro intouše tenhle film bude peklo, jim raději doporučuji zamasturbovat si nad svými vysokoškolskými tituly.

Akce nemluvně (2006)

::::::::::::: Skvělá komedie se skvělou kamerou a dobrými akčními scénami ::::::::::