Vetřelci (1986)

:::::::::::::::::::::: Popluji proti proudu. Technicky skvěle zvládnutý sci-fi film. Ale jinak nevím, poměrně jsem se nudil .... :-( Pro mne Cameronův nejhorší film a nejhorší vetřelec ! Cameron tady zklamal :-( ::::::::::::::::::::::

Misery nechce zemřít (1990)

::::::::::::::::::::: Přesně tak. Tenhle film se řadí k těm nejlepším filmům podle předloh Stephena Kinga. Nedivím se, že Kathy Bates dostala za svůj výkon Oscara. To, co předvedla v tomto filmu je naprosto něco famózního. Bydlet s takovou osobou v jednom domě, tak brzy využiji svůj zbrojní pas ! ::::::::::::::::::::::

Hledá se Nemo (2003)

::::::::::::::: Po Lvím Králi a všech třech dílů Příběhu hraček (který beru jako jeden celek), můj třetí nejoblíbenější animák ! ::::::::::::::::

Loupež po italsku (2003)

Tenhle film mi nějak nesedí, ale asi to bude tím Wahlbergem ..... jak já ho nemám rád - ten týpek neumí Proboha vůbec hrát ! Ke konci už také film ztrácí dech a zavání nudou.

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Ach ano. Michael byl, je a navždy bude GÉNIUS ! I love you, Michael ,-)

Michael Jackson: Number Ones (2003) (video kompilace)

- º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ THE KING OF POP FOREVER !!¸„ø¤º° ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°º¤ø Michael's the BEST!!!! I ♥ you

Zkurvenej pátek (2000)

______Do "píči" tohle je ale kurevsky dobrá nigger movie.......!!!! ,-)________

Flákači (1995)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Geniální dílo, kterému nic nechybí ! Perfektní dialogy, super hlášky, vtipné scénky ! Jeden z mých nejoblíbenějších Smithových filmů ! Ben Affleck mě překvapil - tady byl super ! A taky asi nejlepší film s Brendou ,-)) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Strom snů (1994)

Tenhle film by si zasloužil vyšší hodnocení . . .