Camulator

Camulator

Tan Nguyen Trong

okres Trutnov
Kavárenský povaleč


12 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

 • poster

  Jimmy Kimmel Live! (TV pořad) (2003)

 • poster

  Good Mythical Morning (TV pořad) (2012)

 • poster

  CinemaSins (TV pořad) (2012)

 • poster

  Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

 • poster

  Conan (TV pořad) (2010)

 • poster

  The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

 • poster

  The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (TV pořad) (2014)

  Fallon má oproti ostatním moderátorům talk-show obrovskou výhodu v tom, že se umí nejlépe přizpůsobit aktuálním trendům mladých lidí, nebo minimálně mladých amerických lidí. Využívání tweetů posouvá dál než Kimmel a s hosty si hraje víc než Conan. Na druhou stranu ale není tak vtipný jako Kimmel a dobrý v tom starém dobrém interview jako Conan. Snaží se to vyvažovat právě těmi atrakcemi a energií, což bohužel ústí v jeho už legendární falešný smích.

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

 • poster

  The Grand Tour (TV pořad) (2016)

  První série je za námi. Kdo čekal, že Grand Tour bude pokračováním Clarksonova Top Gearu, akorát na steroidech, bude zřejmě velmi, velmi zklamán. Neděste se, stále se ve své kategorii jedná o nadprůměrný zábavný pořad, ve kterém se občas mihne i nějaké to auto a někdy k němu dokonce udělají i dobrou recenzi. Problém je však tom, že i ten nejlepší díl z celé první řady Grand Tour se kvalitou přinejlepším sotva vyrovná průměrnému dílu Clarksonova Top Gearu. Ano, pořád tu máme ústřední trojici, která se vůbec v ničem nezměnila, nápady jsou pořád praštěné a originální (aspoň většinou), ale všem dvanácti dílům jako by něco chybělo, jako by se zasekly těsně pod vrcholem, na který ne a ne dosáhnout. Obrovský vliv na celkovou podobu a kvalitu GT má určitě rozkol s BBC a to hned ve dvou aspektech. Zaprvé se může zdát, že nyní, když už si tvůrčí tým nemusí lámat hlavu s různými omezeními "korektní" BBC, je na internetu a má volné ruce, bude show o to zábavnější a uvolněnější. A to je paradoxně omyl. Protože co jsme na starém Top Gearu milovali nejvíc? Právě tu rebelskou atmosféru, ten "konflikt" moderátorské trojky s "producenty", neustálé pošťuchování a narážky směrem k upjatým šéfům v oblecích v Londýně. A teď, když se z otěží BBC konečně vyvlékli a získali vytouženou svobodu, jako by nevěděli, co s ní. Nelze rebelovat, když nemáte proti komu. Zadruhé to s tou nabytou svobodou nebude až tak horké. Správně cítíte, že řeč je o právních omezeních a na jednotlivých segmentech pořadu je to citelně znát. Někdy lze právní překážky poměrně jednoduše a chytře obejít (The News - Conversation Street), jindy nelze, než se uchýlit k levným náhražkám (The American není Stig a jeho kvalit nikdy nedosáhne), a někdy je to prostě naprostá katastrofa (Celebrity Brain Crash byl poměrně vtipný v prvním díle, od druhého dílu se už jedná o příšerně nevtipnou a zbytečnou dvouminutovou výplň, ať už je její účel jakýkoliv). Jeden by mohl doufat, že právě díky těmto právním překážkám vznikne velká spousta vtipů a narážek, ovšem já si za celou první sérii nevšiml ani jedné - těžko říct, zda je tomu tak právě z právních důvodů. Když Clarkson, Hammond a May (a Andy Wilman) odešli z BBC, fanoušci jásali, že budou mít jeden výborný a jeden potenciálně dobrý pořad o autech. Výsledkem je k mému zklamání jeden mizerný (Top Gear series 23. - ?) a jeden polovičatý, který kvalit Clarksonovské éry Top Gearu a svého potenciálu zdaleka nedosáhl a nejspíš ani nedosáhne. Mysleli jsme si, že jsme to vyhráli. Bohužel.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace