Mr.Jenda

Jan Němec

okres Blansko

2 body

• 9.6.2020  17:33
    Láska v čase korony (TV seriál) (2020)

Gratuluji České televizi... Konečně mám jasno, jaký seriál je ze všech nejhorší. Scénář je napsán tak špatně, že by lepší napsalo i malé dítě. Herecké výkony byly rovněž příšerné. Pak zde máme obrovské množství drobných chyb, které se nachází snad v každém díle. Absolutní neznalost hráčského světa, protože se opravdu nenajde nikdo, kdo by měl dva monitory a komunikoval s ostatními přes Skype. Inženýrku bohemistiky už zmínil Mara97... Dále skutečnost, že podle autorů nosí každý akvárium na hlavě, jak se dozvíme na začátku prvního dílu. Také přece dává smysl, že Jakub Nemčok vydržel 14 dní doma bez rodičů, když objektivně neměl dostatek jídla ani na den. Takhle bych mohl pokračovat. Další otázkou je smysl pro natočení takovéto "komedie" už během první poloviny letošního roku. Seriál krásně podporuje představu, že zde zažíváme zdravotně nějak nebezpečnou situaci, když přece v tuto chvíli máme 168 000 nakažených koronavinem, a proto jsme vyhlásili epidemii. Skutečná urážka všech obětí moru a cholery. Perfektní propaganda srovnatelná s 30 případy majora Zemana. Co dodat na závěr, snad jen to, že doufám v další seriály České televize, které budou mít scénář a taky nějakou pointu. Hodnocení -15%.

• 9.6.2020  17:08
    Láska v čase korony - Test (E06) (epizoda) (2020)

Nemožné se stalo skutečností! Přežil jsem i poslední díl... Více v závěrečné recenzi.

• 1.6.2020  21:50
    Láska v čase korony - Oslava (E05) (epizoda) (2020)

Děj opět na nule, na opravdový vtip stále čekám. Naštěstí už zbývá jen poslední díl této "komedie".

• 26.5.2020  09:26

Konečně se autoři zmohli i na trochu děje! Dávám 2%.

• 22.5.2020  09:44

Geniální! Těžko se mi hledají správná slova na tento film. James Franco zahrál Tommyho tak přesvědčivě, že jsem chvílemi zapomínal, že tam ve skutečnosti není. Znovu nahrané scény z původního The Room byly dovedené k dokonalosti.

• 19.5.2020  09:38

To byl zase díl... Postrádal děj, nulová zápletka, 100% trapnost a nenašel se jediný "vtip", u kterého by mi alespoň cukl koutek. Tak špatného Myšičku jsem ještě neviděl a o ostatních hercích ani nemluvě. Prostě "komedie" jak má být.

• 11.5.2020  23:26

Uznávám, že tato bizarní situace nabádá k natočení komedie. Toto je ale prvoplánová kravina, která se bohužel ani nemůže rovnat Ulici, protože ta je proti tomu Oscarovým skvostem.

• 11.5.2020  23:17

Já chci Ulici. Prosím, dejte mi Ulici nebo Premiéra!!!

• 22.4.2020  11:49
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Nejlepší seriál Jiřího Stracha. Perfektní spojení detektivky s mystikou a náboženstvím. Langmajer skvěle ztvárnil majora Remeše, který je dobrým kriminalistou, ne však manželem a otcem... Velice se mi líbila i postranní dějová linka, která se propojí s hlavními postavami až na samém závěru a napomůže rozuzlení. Seriál vřele doporučuji.

• 22.4.2020  11:48
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Mladý nadějný fotbalista, toužící hrát v nejlepších klubech světa, se díky své životosprávě ocitá ve třetí lize a nastupuje za Vyšehrad... Netradičně pojaté zpracování internetovou televizí jistě kde koho zaujme. První čtyři díly se mi velice líbily. Nechyběly jim aktuální kauzy i fotbalisté, ochotní si udělat legraci sami ze sebe. Poté bylo vidět, že nápad je již překonán a režie se snaží jen využít původního zájmu diváků a seriál nějak „dokopat" do konce. Opravdu škoda.

• 22.4.2020  11:47

Klasika normalizačního období. Podařený film, z prostředí venkova, kterému nechybí nadhled, vtip a dobré obsazení. Především pan doktor, který se při jízdě kochá pohledem do krajiny a recituje Máj, je naprosto nepřekonatelný.

• 22.4.2020  11:46
    Čertí brko (2018)

Musím ocenit inovativní nápad udělat z pekla „jen" úřad, který dohlíží na spravedlivé jednání lidí. Přesto mám výhrady k použitým písním a kameře, která se mi nelíbila. Naopak děj byl vesměs dobrý a nechyběla ani „pohádková láska". Ovšem, situace, kdy uvěznění čerti spekulují nad tím, jestli se mohou dostat do nebe, mně přišla vyloženě stupidní. Proto dávám tři hvězdy.

• 22.4.2020  11:45

Pozoruhodný příběh Rakušana, který se vypraví zdolat horu, ale nakonec jde spíše o zdolání sebe sama a minulosti, kterou za sebou nechává. Potkává starobylou kulturu na náboženství Tibetu a získává přátelství samotného Dalajlámy. Brat Pitt předvedl skvělý herecký výkon. Scénář mě rovněž uchvátil a ze samotné okupace vojsky čínské armády mi naskakovala husí kůže. Nemohu jinak, než ohodnotit film pěti hvězdami.

• 5.2.2020  17:40

Z filmu se na rozdíl od předlohy fotbal zcela vytratil... Místo sportu zde máme bezduché, neustále se opakující schůze a hloupé milostné pletky. Dávám 10%.