Longview1994

Longview1994

Peter Jr.

Slovensko

• 5.9.2018  07:53
    Ministři (TV seriál) (2018)

Zatial 2*, uvidím, čo dám, ked si pozriem nasledujúce diely. Mohlo byť aj horšie.

• 30.8.2018  18:55
    Nirvana: In Bloom (hudební videoklip) (1992)

Javak možno sa mýlim, ale kto ma naj song smells like teen spirit nie je skutočný fan, lebo skutočný fan má rad iné songy od nirvany. Videoklip niečo fakt dobré a hudba je super.

• 30.8.2018  18:51
    Nirvana: Lithium (hudební videoklip) (1992)

Kaposlav ty si normálny, radčej by si chcel počúvať lil pumpa a podobné sračky. Výborná hudba od Nirvany, text super, spev nemam o čom a videoklip je ok.

• 30.8.2018  18:46
    Nirvana: Sliver (hudební videoklip) (1993)

Čo sa týka hudby tam nemám o čom, videoklip je celkom zaujímavý a vtipný, proste je to Nirvana a kvalita je zaručená.

• 30.8.2018  13:18
    Veľký balík (TV pořad) (2018)

Akože moderátor Forgáč klesol až tak veľmi, že tomu neverím, ale pre peniaze čo človek neurobí. To fake volanie bankára je trapné ako ten červený telefón, na ktorom volá. Účinkujúci sú hlúpi až si tie peniaze nezaslúžia. Keby vyhrávali peniaze, tým že ukážu, čo majú v tej hlave ako v sútaži Duel, tí si aspoň tie peniaze zaslúžia.

• 30.8.2018  13:11
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Výborný serial. Monk je proste super týpek, ktorý sa bojí malej špinky na jeho rukách, no jeho schopnosť detektíva sú fakt dobré, myslí mu to a vie vyriešiť zapeklité prípady. Detektívky nemusím, ale toto je výnimka; štipka humoru tiež k tomu patrí.

• 30.8.2018  13:02
    Dobré ráno (TV pořad) (2014)

OMG jojka zasa opakuje po markize alebo po iných, lebo nemajú vlastný napad, no to by nebolo to najhoršie, pretože aj okopirovane programy maju svoju kvalitu, no v tomto prípade to neplatí.

• 30.8.2018  12:54
    Fany (1995)

Koho do boha zaujíma nijaká autistická žena, ktorá nevie kde je sever. OMG mál som také nervy ked som to pozeral, bože, taký mala hlas ako keby bola sfajčená.

• 30.8.2018  12:10
    Kuchyňa (TV seriál) (2018)

OK, videl som len jeden diel a musím povedať, že som čakal niečo horšie, celkom sa dá pozrieť, keď sa chce.

• 30.8.2018  11:58
    Jak funguje vesmír (TV seriál) (2010)

Poučné, zaujímavé a pravdivé informácie o našom nekonečnom vesmíre. Zaujímam sa o vesmír a toto mi strašne pomohlo pochopiť, čo vlastne sa vo vesmíre deje, z čoho vytvorený, aké typy planét a hviezd sa tam nachádzajú a aké sú veľké. Na také typy dokumentov by som pozeral aj celý deň, výborný program, ktorý popri tých programov, ktoré sú na markíze a jojke je elita. *****

• 30.8.2018  11:56
    Naši (TV seriál) (2015)

Ked jojka ma na starosti vyprodukovať nijakú komédiu, to je jak kedy slepý mal riadiť autá v rušnej križovatke. Proste nemá to zmysel, no jojka si vždy myslí, že áno. Minimálna vtipnosť, skôr maximálna trápnosť. Nedám tomu odpad, ale len *.

• 30.8.2018  11:44
    Lil Pump - Gucci Gang (hudební videoklip) (2017)

Ked toto je nijaký druh hudby, tak je zjem kefu. Dokedy sa budeme kŕmiť takýmito sračkami, ako sú: Despacito, Anakonda, lil pump a jeho slávna pieseň Gucci Gang. Táto "pieseň" nemá nič spoločné s umením, a ani s hudbou samotnou. Text piesne je sračka, ktorá nemá ani hlavu, ani pätu, a lil ju napísal na hajzli ked sral, spievanie môžem prirovnať ku madarskemu polo teplému moderátorovi, ktorý sa snaží spievať, ale nejde mu to. Smutné, že toto "dielo" má taký veľký dosah na ľudí a že toto ma okolo 705 mil pozretí na youtube, lil je akože vas idol, ľudia spamätajte sa, lebo táto "hudba" nas všetkých pozabíja.

• 30.8.2018  11:28
    Akvária na míru (TV pořad) (2011)

Chudák rybky, doma mám krásne, veľké akvárium a celé s krásnymi raslinami, machom a kamienkami. No ked vidim, čo im tam davaju do toho akvaria, tak mi je luto, lebo ryby žijú v prirodzenom prostredí, a nie kde sú niejaké umeliny.

• 30.8.2018  11:22
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Fakt dobre urobený animák, ktorý je skôr určený pre starších, pretože niektoré scény by deti nepochopili. Dobré postavy ako Peter Griffin, Stewie alebo Glenn Quagmire, dobré scény, určite tento sitkom vás pobaví. Určite sa oplatí si pozrieť aspoň jeden diel.

• 30.8.2018  11:14
    Susedia (TV seriál) (2006)

Nie je to až také trapné, že by sa to nedalo pozerať, skôr je problém, že to nie dostatočne vtipné, aby to niekto pozeral. Herci nie sú zlí, skôr ten scenár nie až taký dobrý, no u slovenských seriáloch sme si nato zvykli.

• 30.8.2018  11:08
    Atletiko Cvernofka (TV seriál) (2016)

Markíza ukázala, že nemajú ani trochu seba reflexie, ani nato, aby si uvedomili, že tento akože humor, nie je to, čo bude ľudí rozosmievať. Markíza nemá zmysel pre humor, a to, že vyprodukovali serial hodný serialu na jojke je celkom smutné, no aspoň vie na čo sme. Ked sú títo herci komici, tak ja som Mickey Mouse.

• 30.8.2018  11:01
    Dovidenia, stará mama! (TV seriál) (2016)

JOJka sa snaží výtvarať "komediálne" seriály, no to v reále skutočne nie sú. Len hlupák by sa smial s týchto trápnych polovtipov a tí herci, otras, ale tí "herci" asi na iný film alebo serial nemajú...Slabý odvar komédie. JOJka zase perlí.

• 30.8.2018  10:51

Asi najhorší diel od shreka. Nebolo to zlé, ale ani nie veľmi dobre. ***

• 30.8.2018  10:46
    Shrek (2001)

Výborný animák s veľkou kvalitou, dabingom a vtipom. Zaručený smiech a zábava.

• 30.8.2018  10:43
    Shrek 2 (2004)

Asi najlepšia časť zo všetkých, ktoré boli natočené. Dobrý príbeh o tom, že výzor neznamená to, že si zlý človek. Bolo mi ľúto Shreka, pretože každý si robil z neho srandu ako vyzeral, no keď vypil lektvar, každý ho mal už v láske. Nepáčila sa mi "dobrá" víla, ktorá naoko sa tvárila, že je naozaj dobrá, no nebola, lebo chcela aby jej namyslený syn Krasoň sa ožinil s Fionou, ale Shrek sa nevzdal a bojoval za jej lásku a spravodlivosť. Super rozprávka, ktorá patrí medzi moje najobľubenejšie. *****

• 30.8.2018  10:42
    Kolabs (TV seriál) (2015)

Katastrofálna "komédia", možno len pre tých, ktorí nevedia, čo je to skutočná zábava. Nanič vtipy, nanič herci, ktorí sú vtipy ako suchá múka, otrepané frázy, ktoré už dávno stratili svoj vtip. Asi horšia komédia nie je, pozeral som 10 minút, viac som nevydržal, jojka sa zase vyznamenala, ale v tom zlom svetle.