Emafera

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 15.5.2020  23:18
    Mučedníci (2008)

Extrémní, násilné, brutální. Celý film jsem si říkala, ať už to skončí. Kdo na to má žaludek a vydrží to sledovat do konce snad ocení zajímavou pointu. Já jí oceňuji.

• 1.5.2020  09:55
    Temný dům (2009)

Na depresi dobrý. S vděčnosti, že nemusím žít v době, kdy se dalo jenom chlastat dávám 4*. Zpracování super.

• 26.4.2020  07:45

Už když jsem četla recenze, tušila jsem, že tohle asi nebude film roku. Margot Robbie je sice skvělá, ale příběh (jestli se to tak dá nazvat) je spíš ujetá hovadina než cokoli jiného.

• 10.3.2020  10:57
    Druhá míza (2015)

Ale fuj, to byla slaďárna plná klišé.

• 8.3.2020  20:33

Nikdy jsem to kolektivní šílenství, co je součástí většiny sportů, tak úplně nepochopila. Nechat se zmrzačit kvůli sportu a obětovat všechno - stojí to za to? Někomu zřejmě ano. Film je trochu zidealizovaný. Dovolím si tvrdit, že realita je daleko horší (úrazy, drogy, pomíjivost slávy, úspěch, co stoupne do hlavy, narušení vztahů). Přesto je to zajímavá a poučná podívaná.

• 20.12.2019  16:52

Ne, že by to bylo úplně špatné, ale nějak na mě nedýchnul duch Star Wars. Kdyby film nebyl součástí ságy, hodnotila bych o * víc, ale s takhle naivňoučkým scénářem si završení Star Wars lepší hodnocení bohužel nezaslouží.

• 26.11.2019  21:41

Začínám s Rambem od konce, ale rozhodně s ním nekončím. Přímočarý příběh, ve kterém je chuť po pomstě a mrtvol, že ani Kill Bill by se za to stydět nemusel. U romantických dojáků nebrečím, ale Rambo a Terminátor se se suchým okem dokoukat nedají.

• 24.11.2019  22:59
    Potvora (TV seriál) (2016)

Kromě břitkého anglického humoru a kontaktu s divákem skrz promlouvání na kameru má Potvora s mojí oblíbenou Mirandou jen pramálo společného. Potvora se nesnaží být sympatická, roztomilá a někdy infantilní hrdinka. Je arogantní, sexistická a poněkud nekonvenční. Přesto dokáže v divákovi vzbudit zájem a sympatie. Proč je taková jaká je se uvidí v dalších dílech.

• 13.11.2019  22:04

Nemůžu hodnotit jinak. Excelentní, jeden z nejlepších hororů ever.

• 31.10.2019  09:04

Milý příběh, ale oproti divadelní hře jsem čekala víc.

• 29.10.2019  14:38
    Why Women Kill (TV seriál) (2019)

Brilantní! Vtipem předčí Zoufalé manželky a napětím Sedmilhářky. Tři časové linie, které na sebe nezávisle navazují, řeší to samé a přesto jinak a za jiných okolností. Lucy Liu nepřehlédnutelná, konec graduje do poslední chvíle. Co víc si přát.

• 24.10.2019  08:08

Děj filmu se poněkud odklání od knižní předlohy, ale to Poslední aristokratce vůbec nevadí. Jedna vtipná scéna střídá druhou a to dělá z filmu pohodovou odpočinkovou záležitost pro všechny věkové kategorie.

• 12.10.2019  21:50
    Ventolin - Disco Science (hudební videoklip) (2017)

Je to génius nebo blázen? Kdoví. Musí se ale Ventolinovi nechat, že to, co dělá dělá dobře a má svůj styl.

• 5.10.2019  23:37
    Joker (2019)

Myslela jsem, že děsivějšího a nechutnějšího klauna už letos neuvidím, ale Joker To v pohodě strčil do kapsy. Bizarní a zároveň geniální podívaná s excelentním Joaquinem Phoenixem v hlavní roli. Smích, ze kterého mrazí v zádech a chvílemi se i kroutí vnitřnosti, mimika a pohyby, to vše nenechá diváka klidným. Podívaná to je působivá, možná až moc. Podruhé si takovou dávku vyšinutosti asi raději nechám ujít.

• 27.9.2019  00:04
    October (2018)

Pocitový film o protivném nemožném člověku, který svůj život nachází až tehdy, když ho ztrácí někdo, koho ani nepovažoval za sobě blízkého člověka. Podle sympatií by si život a zdraví zasloužila víc hlavní hrdinka. Možná právě proto to s naším hrdinou tolik otřese a svůj život přehodnotí. Rozhodně je to film na zamyšlení. Přinejmenším to ukazuje křehkost života a zdraví.

• 10.9.2019  00:55
    Důkaz (2005)

Film Důkaz je důkazem toho, že i v 95 minutovém filmu s Gwyneth Paltrow, Anthonym Hopkinsem a Jakem Gyllenhaalem se můžete nudit.

• 9.9.2019  23:14

Zvláštní pocitový film, který by mohl být o třídu výš, kdyby byl pojatý jinak. Jak přesně nevím, ale něco tomu chybělo. Celé to bylo snové a pohádkové, protkané zelenou barvou. Éterická fatální kráska Gwyneth Paltrow, která by se měla najíst si hraje s Ethanem Hawke. Do toho zločinec Robert De Niro jako vykonavatel spravedlnosti a konec jako z pohádky. U scény polibku u kašny jsem měla husí kůži.

• 7.9.2019  01:00
    Neutečeš (2014)

Film, od kterého jsem dostala víc, než jsem čekala. Rozhodně originální námět. Nikdy jsem neviděla holku s rukou v sádře uprostřed bazénu plném vody nechat na sebe házet elektrospotřebiče.

• 6.9.2019  23:53
    Marta (TV pořad) (2019)

Marta Jandová není moderátorka, proto nechápu, proč si bere tak velké sousto a moderuje vlastní talk show. To není jednoduché ani pro zkušeného inteligentního moderátora se smyslem pro humor. Pištění, pochrochtávání ani hihňání u ženy jejího věku ale není ani vtipné, ani roztomilé. Viděla jsem jen jeden díl, ale pochybuji, že jiné budou lepší, pokud ovšem v natáčení bude někdo chtít pokračovat. Navíc úvodní znělka je opravdu brutální. Mohla zde alespoň zúročit to, že je zpěvačka, což se ovšem nepodařilo.

• 4.9.2019  23:26

Po velkém očekávání přišlo, jak už to tak bývá, trochu zklamání. Pro někoho možná více než trochu, pro mě 2. díl představuje spíš zbytečné pokračování skvělého 1. dílu. Neskutečně dlouhá stopáž a kam se podělo napětí? Lekačky jsou předvídatelné a místy i trochu komické. Charisma dětské party je to tam a z filmu je jen průměrný horůrek. Vlastně si ani nevybavuji, jaká tam hrála hudba, což znamená, že na mě moc nezapůsobila.

• 4.9.2019  12:09
    Bratři Kisselovi (TV film) (2008)

Další příklad toho, jak se dá z peněz krásně zblbnout.

• 31.8.2019  11:29
    Syn temnoty (2019)

Išikáro čárum bum, dej mi dobrý horor, ne tenhle hnuj.

• 29.8.2019  23:14
    Divočina (2014)

Nějak jsem se tohohle filmu bála, protože i když mám Reese Witherspoon hodně ráda, neuměla jsem si jí do téhle role nějak napasovat. Musím ale říct, že jí ztvárnila úžasně. Silný příběh, o to silnější, že se skutečně stal.

• 29.8.2019  21:00
    Dark - Série 2 (série) (2019)

Nevím, jestli je 2. série tohoto zajímavého seriálu uz překombinovaná nebo geniální. Každopádně je to zajímavé a těším se na další sérii. Potkat sám sebe v jiné době, zjistit, že matka je vlastně dcera svojí dcery a vést válku se svým starším já - originální a propracované po všech stránkách.

• 19.8.2019  00:40

A toto jako bylo co?

• 17.8.2019  00:52

Skvělý herecký výkon jak Brada Pitta, tak Leonarda DiCapria, o tom žádná. Jedná se ale spíš o pocitový film, kde je krásný vizuál a zajímavá atmosféra. Děj filmu samotného je o všem a ničem a na to je 162 min příliš dlouhých.

• 13.8.2019  15:08
    The Boys (TV seriál) (2019)

Konečně se přesycený superhrdinský trh rozmělnil něčím originálním. I superhrdinové jsou jen lidé, možná i o něco horší než obyčejní lidé.

• 6.8.2019  15:59

Náhodou jsem narazila na Osudové léto v televizi, a i když zrovna nejsem cílová skupina a má to trochu plytký příběh, musím říct, že mi to vůbec nevadilo. Celkem fajn odpočinková záležitost.

• 29.7.2019  22:43
    Konzultant (2013)

Hodně řečí, málo akce. Průměr, který zachraňuje hvězdné obsazení.

• 29.7.2019  22:41

Pěkná komedie se zajímavou myšlenkou. Malinko ale přitažená za vlasy. Trochu mi vadilo prolínání nadsázky a vážného tématu. Lepší ***.

<< předchozí 1 2 3 4 5