Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Horor

Mapy ke hvězdám (2014)

Věřím, že velmi výmluvný obraz hollywoodské degenerace, ze které je mi na zvracení. Lži, drogy, alkohol a zvrácenosti. Jestli je tohle hollywoodský sen, radši budu chodit na tři směny ještě v důchodu.

plakát

Willyho kouzelný svět (2021)

Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy viděla nějaký film s Cagem, který by za něco stál, ale dávám ještě 3 hvězdy za snahu. Cage v úloze mlčenlivého pošuka, na kterého si hned tak někdo nepřijde provádí uklízecí drama, které se nevyrovná ani předvánočnímu úklidu na ubytovně nižší kategorie. Zajímalo by mě, co si o tom všem herec myslel, když mlátil do vraždících robotů-hraček bez jediného slova. A taky by mě zajímalo, co to měl v těch plechovkách, ze kterých pořád pil. Jestli se po tom líp uklízí, chci to taky.

Nádherná Zelená (1996)

Další důkaz o tom, jak velká je planeta Země díky svému obyvatelstvu blbárna.

Duna (2021)

Po 2,5 hodinách vlastně není jasné jak to dopadlo a nejhezčí chlap umřel v půlce. Za mě tedy 3 hvězdy.

Číšníci (1995)

Působilo to na mě jako film z 50. let, ale docela se mi to líbilo. Psychologie postav dobře pojatá a šťastný konec👍

Dávné rituály (2020)

Kdo nemá Netflix nemusí litovat. Zbytečněji se peníze dají vyhodit už jen za krabičku cigaret.

Fantasy Island (2020)

Film, jehož logiku je dopředu velice těžké odhadnout.

Černý ostrov (2021)

Ale jo, němci docela umí. Děj je v první půlce filmu pomalejší a ubírá se neznámo kam. Postupně děj graduje a vše se rozuzlí v celkem uvěřitelný příběh pomsty. Mohlo to být kratší, ale na herce se dívat dalo, takže za mě OK.

Ovládací panel
3 body