Cela (2000)

Horor s Jennifer Lopez? To musí dopadnout průserem, říkám si, když znuděně přepínám televizi o noční. Ze zvědavosti to nechám běžet a jaké je moje překvapení, když zjišťuji, že to není úplně špatný. Dokonce mě to docela baví. Vizuál super a je to taková “správná úchylárna”. Jen ten dabing se Sabinou Laurinovou mi tam moc nesedí.

Rozchod! (2006)

Není to ani tak vtipné jako spíš smutné a trochu nudné. Drama o vztazích to také úplně není, protože je to trochu plytké. Průměrný americký film.

Nepříčetná (2018)

Mám ráda filmy, o kterých během sledování přemítám “jak to vlastně je” a to tady rozhodně nechybí. Jinak vcelku jednoduchý nevýpravný film. Lepší průměr si to zaslouží.

Mrtví a neklidní (2013)

Málokdy mi sedne kombinace horor-komedie, ale tohle se celkem povedlo.

Maniak (2012)

Prvky a účel hororu to splňuje, ale je to celé takové divně úchylné a Frodo Pytlík je nejnepravděpodobnější herec, který to snad mohl hrát. Děj je čitelný dlouho dopředu a i když kamera dodává napětí, celkově mi to nějak nesedlo.

Ti druzí (2001)

Jeden z mých oblíbených hororů. Důvody: má to hlavu a patu, napětí, je to vizuálně zajímavé, má to spád, Nicole Kidman úžasná, super závěr. Je to typ hororu, který nepotřebuje zbytečné násilí, krev a nechuťárny, ale těží ze strhující atmosféry.

Kazišuci (2018)

Prostě taková americká trapárna...ale pár vtipných momentů se najde.

Smažená zelená rajčata (1991)

Krásný dojemný film o lidskosti, přátelství a starostech jedné obyčejné ženy. Milý film, ve kterém je to jako v životě - veselé, smutné, hořké, sladké, dojemné. Kathy Bates exceluje.

Jsem božská (2018)

Skvělá komedie o tom, že sexy mozek a humor je víc než míry 90-60-90😀 První film s Amy Schumer, který jsem viděla a rozhodně nezůstane poslední. Není to žádný vrchol sofistiky, spíš oddychovka ve stylu Bridget Jones, která ale určitě osloví nejednoho diváka, nebo spíš divačku.