Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)

Tak já nevím, je tolik stupidit, na které se kouká spousta lidí a tenhle humor snad kdekoho uráží. Jde o velkou nadsázku, kterou oceníte po pár pivech a těžkém dni. Nic od toho nečekejte, moc nepřemýšlejte, jen se v klidu koukejte a smějte. Na protest, že to má, dle mého názoru, zbytečně malé hodnocení, dávám ***.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Kdybych chtěla někomu fyzicky ublížit, posadím ho před televizi, připoutám ho k židli a nutím ho dívat se na tuto slátaninu. Vydržela jsem to 10 minut z jediné epizody. Na toto nemůže koukat snad ani žena na mateřské dovolené. Běda tomu, kdo tohle točí, 2x běda tomu, kdo se na to dívá. Za mě jednoznačně odpad.

Takoví jsme byli (1973)

Nejsem fanoušek romantických filmů ze 70. let, ale na tomhle prostě něco je. I když se mi ústřední dvojice na první pohled k sobě vůbec nehodila, vytvořili spolu na plátně takovou emocionální bouři, že jsem chvílemi měla pocit, že to snad ani nemůžou hrát. ****

S láskou, Rosie (2014)

Když to šlo před lety do kin, myslela jsem, že to bude další přihlouplá romantická komedie, ale film mile překvapil. Navíc Lily Collins je v tom úžasná. Jeden z mých oblíbených filmů, které se neomrzí.