Dávné rituály (2020)

Kdo nemá Netflix nemusí litovat. Zbytečněji se peníze dají vyhodit už jen za krabičku cigaret.

Fantasy Island (2020)

Film, jehož logiku je dopředu velice těžké odhadnout.

Černý ostrov (2021)

Ale jo, němci docela umí. Děj je v první půlce filmu pomalejší a ubírá se neznámo kam. Postupně děj graduje a vše se rozuzlí v celkem uvěřitelný příběh pomsty. Mohlo to být kratší, ale na herce se dívat dalo, takže za mě OK.

Zuřící býk (1980)

Nějak nesdílím všeobecné nadšení z tohoto filmu. Nemělo to pro mě takovou hloubku jak jsem očekávala. Prostě další člověk hrubého zrna, co mlátil do všech okolo a nejvíc do těch, kteří ho měli rádi. Za vše špatné v jeho životě mohli samozřejmě všichni okolo. Když sportovní kariéra odešla nezůstalo nic. Nezbývá mi než kroutit nad tím hlavou. Podobný “hrdina” jako Tony Montana. Ten měl pro mě ale větší charizma a snad i vtip.

Matrix (1999)

Konečně film podle skutečné události.

LOVEní (2019)

Je to komedie plná klišé, ale nemůžu říct, že jsem se nezasmála. Navíc točeno v mém studentském městě Pardubicích. Ráda uvidím znovu.

Králíček Jojo (2019) odpad!

Nechápu, proč se tyhle filmy točí. Humor mám ráda, ale ze všeho by se legrace dělat neměla. Tenhle typ humor mě minul a uráží mě.

Děda, postrach rodiny (2020)

Nevím, jestli je to tím, že mě bolí moudráky, ale vůbec mě to nebavilo. Takových skvělých herců a taková nuda. Možná bych hodnotila líp, kdyby v tom hráli začínající herci, ale od takových hvězd jsem čekala víc.

Učitelka (2016)

Bože dobrý, to je psychárna. Při představě, že se něco takového dělo (a určitě i horšího) se mi dělá zle. Připomíná mi to mého učitele ze základky, který byl rudý na těle i na duchu. Holky, co měly prsa jedničky měly známky trojky a naopak. Já měla známky 2-3 a na střední 1-2. Prsa mi pravda vyrostly, ale hlavně jsme měli normální učitelku, která po nás nechtěla dělat nástěnky, nosit karafiáty a pořád nevykřikovala něco o iniciativě jako učitel na základce. A to v porovnání s filmem bylo to nejmenší. Při představě, co kombinace zmagořilý ženský využívající svoje postavení a tehdejší režim dokázala zapříčinit, na kolika dětech (!) a rodinách se podepsat, to je k uzoufání.

15 minut (2001)

Hvězdně obsazená ztráta času.