nemorino

Marcel Kollár

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.10.2016  18:05

Rudy Vallee ako hudobný sudca a Mae Questel ako Betty Boop naživo s pesničkou Don't Take My Boop-Oop-A-Doop Away. S animáciou tento kraťas má spoločný akurát záverečný tanečný skeč sochy spravodlivosti Justicie alias Betty Boop

• 18.2.2016  10:55

Asi najlepší krátky animák. Vo filme je počuť hudobné odkazy na film The Wizard of Oz (1939): "Over The Rainbow" a "You're Off To See The Wizard" a na film Anchors Aweigh (1945): "The Worry Song".

• 14.4.2013  15:59
    13 Eerie (2013)

Film, v ktorom nefunguje takmer nič. Úbohý námet, katastrofálna kamera a strih ani nevravím. Herecké výkony sú na zaplakanie. 20% dávam jedine za masky, aj tie boli kvôli tmavým scénam vo filme nevýrazné. NEODPORÚČAM!

• 17.1.2013  17:42
    Sekerovci (TV seriál) (2010)

Výborný seriál. Jednoznačne svoj účel spĺňa: Dobre zabaví.

• 11.10.2012  08:48

Iba doplňujem k chýbajúcim videoklipom: LOVE DON'T LIVE HERE ANYMORE http://youtu.be/_gCuHIrWdJI

• 23.11.2011  09:40

Dejovo jednoduchý ale herecky unikátny (hlavne kvôli Doris Day). Film som videl dávno v nejakej anglickej TV no nijak ma vtedy nezaujal. Až po pozretí DVD s remastrovaným zvukom som ocenil čaro filmu. Na výroku Marthy Raye: "Mala som predvčerom rastovú bolesť. Šla do boku" som sa smial ešte hodinu po filme

• 18.11.2011  18:59

Karikatúry Katharine Hepburn, Johnny Weissmuller (Tarzan), Harpo Marx, Stan Laurel a Oliver Hardy, Clark Gable, Gary Cooper, Groucho Marx a Gréta Garbo .. ostatných som nespoznal. V podstate prehliadka hercov -nič výnimočné.

• 8.9.2010  18:22

Tá kuchynská bitka medzi Sylviou (Dolores Gray) a Gloriou (Ann Miller) bola neskutočne autentická .. Tá facka ktorú dala Kay (June Allyson) Crystal (Joan Collins) keď jej odletela náušnica mala byť iba nahraná. June však bola do svojej úlohy pravdepodobne natoľko vžitá, že Joan dostala facku v plnej sile. Napätie medzi herečkami po tejto scéne trvalo ešte niekoľko týždňov nakoľko Joan túto facku považovala za úmyselnú.

• 28.8.2010  23:31

Išiel som na tento film do kina bez akýchkoľvek očakávaní. A odchádzal som nad mieru spokojný. Teším sa na ďalšie pokračovanie!

• 29.10.2009  20:51
    The Jeep (1938)

Hlas Olive Oyl v originále Margie Hines (nie Mae Questel).

• 29.10.2009  19:11

Pepek, Bluto a Olive sa idú zabaviť na Silvestrovskú zábavu. Pepkovi to však nedá aby Olíviina stará mama ostala sama doma a tak ju pozve na oslavu odchodu starého roka a privítanie toho nového. Zábava je v plno prúde keď zrazu vyhlásia súťaž o najlepší tanečný pár večera. A to by nebol Pepek keby sa nevynašiel a z roztrasenej, ledva pohybujúcej sa starej mami pomocou špenátu urobí kráľovnú parketu. .. Väčšia časť animáku je iba o tanci no napriek tomu to bolo zábavné.

• 28.10.2009  17:01

Hlas Olive Oyl v originále Margie Hines (nie Mae Questel).

• 24.10.2009  09:51

Aby som len upresnil: 20% za dej, 80% za zvuk a 100% za efekty vrátane 3D

• 1.9.2009  17:02

Chcel by som tomu filmu dať aspoň 4* no kvôli slabo zahraným hereckým výkonom Craiga T. Nelsona a Zeldy Rubinstein, ktorý v prvom Poltergeistovi boli vynikajúci, to jednoducho nejde. Dej bol na pokračovanie výborný, napätie sa nevytrácalo no chýbalo mi v tom viac premakaných špeciálnych efektov (scéna presunu do druhého sveta bola amatérska a práve na tej si mali dať najviac záležať!). Starý Kane v podobe zla bol tou silnou stránkou celého filmu a dokonca aj jeho zohyzdenú podobu vykreslili bravúrne.

• 30.8.2009  17:59

Malý Pudgy dívajúc sa cez okno pozoruje hasičského psa ako stráži stanicu. Zatúži sa s ním hrať no Betty mu to zakáže. Pudgy je však spurný, ujde Betty keď začuje zvon hasičského auta a vydáva sa do akcie hasiť a zachraňovať. Lenže s ohňom si je neradno začínať. .. Páčilo sa mi to predstavenie plameňov horiacej budovy ako dali zabrať malému nezbedníkovi.

• 27.8.2009  22:31
    Hospitaliky (1937)

Pepek a Bluto sa chcú dostať do nemocnice no nakoľko sú zdravý a nemajú žiadny zdravotný problém začnú robiť všetko pre to aby ich niečo prevalcovalo alebo im ublížilo. Prečo? Sestrička Olívia. Pepek sa v tomto animáku prvýkrát vzdáva svojej dávky špenátu v prospech Bluta.

• 27.8.2009  16:17

By som toho podomového obchodníka najradšej nakopal! Príbeh by ušiel ale animácia sa mi v tomto animáku zdala akási nedokonalá. Vrátane Betty.

• 26.8.2009  17:51

Olive si nevie poradiť s plačúcim Swee'peam tak si volá na pomoc Pepka. Toho však predbehne Bluto no ako sa obaja snažia, tak sa snažia Swee'peaho rozosmiať nevedia. Ako to všetko dopadlo --> http://www.youtube.com/watch?v=gumE95kyfNs

• 25.8.2009  18:10

Súboj Pepka a Bluta na mrakodrape pri umývaní okien. Pepek teda predvádza v tomto animáku poriadne akrobatické kúsky.

• 23.8.2009  18:41

Junior a psík Pudgy sa doma počas hry na lov zvierat rozhodnú zájsť na ozajstnú poľovačku. Ich prvá obeť, zajac im však dáva na frak, no oni sa nevzdávajú a pokračujú ďalej ...

• 23.8.2009  17:46

Cary Grant, James Stewart, Greta Garbo, Bing Crosby, Harpo Marx, Judy Garland, Mickey Rooney, Clark Gable, Groucho Marx, Johnny Weissmuller, Humphrey Bogart, James Cagney, Oliver Hardy, Peter Lorre, Henry Fonda, Buster Keaton, ... a ďalší.

• 8.7.2009  18:46

Súboj Bluta a Popeyea na telegrafických stľpoch.

• 8.7.2009  17:59

Dokument je súčasťou bonusového DVD k filmu "The Philadelphia story" z roku 1940 spolu s dokumentom "All about me" z roku 1993 a animákom "The homeless flea" z roku 1940.

• 8.7.2009  17:55

Animák je súčasťou bonusového DVD k filmu "The Philadelphia story" z roku 1940 spolu s dokumentom "All about me" z roku 1993 a dokumentom "The Men Who Made the Movies: George Cukor" z roku 2001.

• 28.6.2009  15:32

Hrano-animovaný zostrih z predošlých animákov.

• 18.6.2009  20:18
    Trhni si! (2006)

Nečakal som nič a ani som si predtým o tom filme nič neprečítal a nepozrel trailer. Na moje prekvapenie sa čudujem že je tu samí odpad. Prečo? Poznám oveľa horšie natočené filmy. Paris Hilton bola priemerná a páčilo sa mi, že si vedela urobiť srandu zo svojej osoby.

• 30.5.2009  18:51

Dobrý film, len by ma zaujímalo, ktorého idiota napadlo simultánne nadabovať pesničky do češtiny.

• 9.5.2009  16:22

V preklade "Sezóna na králikov". Káčer Daffy sleduje televíziu kde vyhlásia súťaž, že kto prvý prinesie do stanice QTTV králika dostane 1000 dolárov. Daffy sa hneď podujme presvedčiť králika Bugsa, že má dve vstupenky do televízie na nejaký konkurz no Bugs ho ihneď začne podozrievať z nekalých úmyslov tak sa začne vyhovárať, že má veľa práce. Lenže Daffy na neho vytiahne zbraň a Bugsovi neostáva nič iné len sa podvoliť.

• 9.5.2009  15:53

Spevák Bing Crosby podal žalobu na spoločnosť Warner Bros, kvôli jeho vykresleniu v tomto animáku ako neodolotaľnej muchy pre ženské publikum, ktorá je po príchode pavúka nakoniec zbabelá.

• 9.5.2009  15:39

Sylvester zdedí 3 milióny dolárov po zosnulej Sarah Van Schmoot. Dalšie túlavé mačky sa chcú priživiť na jeho bohatstve lenže je tu Elmer Fudd, Sylvestrov finančný poradca, ktorý mu dohovára o zodpovednom využití financií do investovania. Sylvestrovi sa to však v žiadnom prípade nepáči.

<< předchozí 1 2 3 4