Musical Justice (1931)

Rudy Vallee ako hudobný sudca a Mae Questel ako Betty Boop naživo s pesničkou Don't Take My Boop-Oop-A-Doop Away. S animáciou tento kraťas má spoločný akurát záverečný tanečný skeč sochy spravodlivosti Justicie alias Betty Boop

Tom a Jerry - Mírová smlouva (1948) (epizoda)

Asi najlepší krátky animák. Vo filme je počuť hudobné odkazy na film The Wizard of Oz (1939): "Over The Rainbow" a "You're Off To See The Wizard" a na film Anchors Aweigh (1945): "The Worry Song".

13 Eerie (2013)

Film, v ktorom nefunguje takmer nič. Úbohý námet, katastrofálna kamera a strih ani nevravím. Herecké výkony sú na zaplakanie. 20% dávam jedine za masky, aj tie boli kvôli tmavým scénam vo filme nevýrazné. NEODPORÚČAM!

Sekerovci (2010) (seriál)

Výborný seriál. Jednoznačne svoj účel spĺňa: Dobre zabaví.

Jumbo Billyho Rose (1962)

Dejovo jednoduchý ale herecky unikátny (hlavne kvôli Doris Day). Film som videl dávno v nejakej anglickej TV no nijak ma vtedy nezaujal. Až po pozretí DVD s remastrovaným zvukom som ocenil čaro filmu. Na výroku Marthy Raye: "Mala som predvčerom rastovú bolesť. Šla do boku" som sa smial ešte hodinu po filme

The CooCoo Nut Grove (1936)

Karikatúry Katharine Hepburn, Johnny Weissmuller (Tarzan), Harpo Marx, Stan Laurel a Oliver Hardy, Clark Gable, Gary Cooper, Groucho Marx a Gréta Garbo .. ostatných som nespoznal. V podstate prehliadka hercov -nič výnimočné.

The Opposite Sex (1956)

Tá kuchynská bitka medzi Sylviou (Dolores Gray) a Gloriou (Ann Miller) bola neskutočne autentická .. Tá facka ktorú dala Kay (June Allyson) Crystal (Joan Collins) keď jej odletela náušnica mala byť iba nahraná. June však bola do svojej úlohy pravdepodobne natoľko vžitá, že Joan dostala facku v plnej sile. Napätie medzi herečkami po tejto scéne trvalo ešte niekoľko týždňov nakoľko Joan túto facku považovala za úmyselnú.

Poslední vládce větru (2010)

Išiel som na tento film do kina bez akýchkoľvek očakávaní. A odchádzal som nad mieru spokojný. Teším sa na ďalšie pokračovanie!

The Jeep (1938)

Hlas Olive Oyl v originále Margie Hines (nie Mae Questel).