Krnac

Krnac

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.8.2020  08:35

8/10 Má to rezervy ale je to super natočené. Niekto sa naozaj pokúsil vykresliť celú situáciu realisticky a fungovalo to, nie len pozemská politika ale aj tá stredoveká fungovala výborne, zaujíma vás nie len konflikt ale aj charaktery ktoré tam boli výborne vybudované a reálne sa o to Impérium bojíte. Musím však vytknúť prvky robené na silu, max ženských postáv čo to ide (s tým sa popasovali dobre ale bolo to občas cítiť). Japonci sa trochu veľmi zvelebili, áno, je normálne mať národovosť a tendenciu mať svoju krajinu za najlepšiu na svete ale občas to bolo dosť cítiť. A samozrejme tá ich skratka SDF (originál neviem aký je), ok tak v Japonsku je asi normálne to hovoriť ale inak to bola čistá propaganda.

• 5.8.2020  23:37

7,8/10 Tento film je natočený takým zvláštnym spôsobom, pri scénach v rímskom tábore sa to dalo spraviť lepšie ale inak si neviete žiadnu scénu s filmu odmyslieť, ani neviete prečo všetko funguje, perfektná atmosféra, kulisy, hudba, obsadenie, všetko klaplo výborne, len scenár v pár častiach zakolísal, človek má pocit pri tom ako sa dnes točí aj ako vyzerajú pokračovania že film podobný tomuto už nikdy nevznikne.

• 28.6.2020  11:58

Prvá kniha ma ako malého chytila ale musím povedať že není žiadny kvalitatívny úžas, je jasné že to čo seriálu dalo paru bola 2. séria, toto bol len rozbeh ale dobrý, síce niektorým ľuďom vadí že sa tu prechádzame po svete a každá epizóda na nás chrlí inú lokáciu s novými postavami ale to je práve to super, cítite tým reálnosť aj veľkosť sveta na ktorom sa nešetrilo, najlepšie epizódy série sú Filoniho prvotiny (ten istý človek čo vytvoril Star Wars: Clone Wars) a musím povedať že je to úžasný debut a Nickelodeon mal fakt šťastie.

• 28.6.2020  11:34
    O chloupek (2020)

8/10 trailer vyzeral výborne a film si kvalitu potvrdil, každá scéna tu má niečo do seba, dokonca aj tie ktoré vyzerajú hlúpo majú svoj význam, áno občas to bolo prehnané ale nebolo to ako v Re:Zero kde hlavná postava urobila blbosť len aby sa dej dostal do správneho smeru, tu to malo dôvod ktorý keď som prehryzol hlavná postava sa mi zapáčila. Dej ako celok vyzerá najprv hlúpo potom sa to rozbehne a vám začne vŕtať hlavou ako sakra s tohto von a to ako to dopadne a nakoniec výborná hlavná myšlienka, som zaseknutý niekde medzi 4* a 5* hviezdami ale musím povedať že ma to veľmi neťahá si to pozrieť znovu takže tesné 4*.

• 27.6.2020  21:29
    Mia a já (TV seriál) (2011)

5,8/10 - (Prvá séria 7/10) Mia príde o rodičov a najväčšou spomienkou je kniha s ktorej jej čítal otec keď bola ešte malá, to ešte netušila že príbehy boli skutočné a kniha je brána do iného sveta. Pekný seriál pre deti, postavy sa správajú pomerne normálne, nenechajte sa odradiť prvou 1. epizódou, dej celkovo má svoje kúzlo.Toho že sa väčšina deja odohráva v animovanom svete sa nebojte, s animáciou sa pekne vyhrali. V prvej sérii naozaj cítite závažnosť situácie a naozaj vás to chytí, dej našeho sveta je tiež dobrý, ďalšie série sú ale viac menej do počtu, problém bol v deji fantasi sveta ktorý sa držal ale potom to vyzeralo tuctovo, uznávam že 4. séria to pomerne zachránila. Epizódy ako také boli furt vrámci detského seriálu dobré ale mohli otvoriť tému čo je tá kniha zač a oblúkom sa vyhnúť väčšine vecí v 2. a 3. sérii čím by dej prestal byť tuctový.

• 22.6.2020  14:49

No, podľa toho ako boli spravené začiatky epizód predpokladám že 8-12 sú dokopy niečo ako Star Wars film pre rok 2020, tak to sa Disney musí snažiť keď najlepšie fungujúci film u nich spravili ľudia čo na tom robili ešte pred Disney :D. Netvrdím že filmy 7-9 boli zlé ale na toto sa nechytajú.

• 22.6.2020  14:42

Tak finále toho čo sa delo behom epizód 1-3 nemohlo dopadnúť lepšie, uznávam že Ahsokyna príhoda na Corusante bola trochu natiahnutá ale ako vyplnenie sveta Star Wars to bolo dobré, avšak prvé epizódy a to odiel 99 a finále Ahsoka vs Maul vs rozkaz 66, to bolo proste úžasné. Podľa toho ako to bolo označené predpokladám že sa to rátalo ako TV film. Verdikt? Dave Filoni, Bosco Ng, Kyle Dunlevy, Steward Lee spolu s Lukasom (tvorcovia tohto) mali točiť novú trilogiu lebo presne vedeli čo robia. Jediné čo by som mohol vytknúť je viditeľné kľučkovanie tak aby sa Ahsoka neobjavila v epizóde III ale za to oni nemohli, len jedna scéna mohla byť o trochu lepšie ale uznávam že oveľa lepšie to už nešlo.

• 10.6.2020  17:12

7/10 priemerný príbeh, začiatok nemal logiku, páčilo sa mi však ako zakončili sériu, že vysvetlili prečo v Deadpoolovy boli väzenia pre mutantov a celkový odkaz filmu o tom čo sa dialo predtým je dobre zvládnutý, k tomu ešte emocionálna stránka super len som mal pocit že ich mohli nechať postupne zomierať (nie všetkých ale možno takých 2 alebo 3), určite by to tomu pridalo, ten siedmi bod za ktorý dávam 4.* predsa len dám.

• 2.6.2020  11:43

8,5/10 - Super dokument o YouTube aký len tak nenájdete, výborne zachytená história toho čo sa delo od roku 2012 či už šlo o to čo bolo vidieť pre diváka alebo veci zo zákulisia, odporúčam si nájsť vystrihnuté scény kde sa YouTubery pri rozhovoroch viac rozkecali. Nie je to robené cielene na YouTube fanúšikov, mohli by ste to kľudne pustiť v TV a ľudia pochopia o čo šlo teda ak do toho neprídu ako niektorý tu v komentároch, teda zaujatý od začiatku do konca že je to blbosť, verte mi dajte tomu šancu.

• 31.5.2020  16:54
    Aladin (2019)

7,5/10 - Vyradiť polovicu pesníčiek, predĺžiť začiatok, teda nespoliehať pri ňom že divák videl originál len aby ušetrili 20 minút, scénu ako Aladin spolu s Džinom prišili do paláca urobiť vážnejšie a dal by som 5*. Na pokračovanie ktoré ale nebude podľa režiséra zviazané žiadnou predlohou sa ale teším, ak si teda Disney nevymyslí ďalšiu pesníčku o ktorú nikto nestojí a len naruší scénu.

• 22.5.2020  22:43

Tento dej je výborný rozbeh seriálu, jediné s čím môže byť problém je to že informácie ktoré nám povedali tak rýchlo nám mohli byť povedané v dlhšom rozmedzí aby tu fungovalo väčšie tajomno, samozrejme zahájenie seriálu vytvára aj otázky ktoré nás zaujímajú ale viac odpovedí.

• 11.5.2020  19:35
    Hostitel (2013)

Neviem ako ohodnotiť, úprimne na toto som narazil náhodou v TV a teda som nemal žiadne očakávania, spracovanie príbehu o dievčati čo má v sebe energetického parazita je trochu divné a lepšie spracovanie bolo v SGA kde bol vidieť konflikt 2 osobností v jednom tele, dookola príbehu však chodí pútave sci-fi s ktorého sa ale stane fantasy a aj tak s neho dostaneme minimum scén, situácia je len dôvod prečo je naša postava v tej situácii pričom vnútorný konflikt je vykreslený len tým že obe duše milujú niekoho iného a extrémne dlhými pauzami pri niektorých odpovediach na otázky od iných postáv pri ktorých sa bije to čo si duše myslia čo by mali spraviť, ako povedal jeden slovenský herec ,,prestávky sú niekedy dôležité ale nie zas príliš dlhé lebo divák si potom myslí že vám hrabe" a to bol presne tento prípad. Nebol to zlý film ale pozitívum je tu nájsť ťažké, asi to bude 4/10, uvidím.

• 3.5.2020  12:30

7,5/10 - dej na prvé zhliadnutie fakt zaujme, neuveriteľné zapadnutie do Star Wars sveta. Finálna tretina filmu je fakt niečo úžasné ale je to jediný dôvod prečo si film pustiť znovu, ak chcete film vidieť opakovane hneď na 2. pokus zistíte že po 10 minútach vás film začne extrémne nudiť a nejde o pasivitu hlavnej postavy ale to že sa tam nič nestane a prakticky po 1. zhliadnutí viete prvú polovicu filmu naspamäť, dej rozhýbe až keď dôjde k. potýčke s troopermi a uvidíme správu od jej otca, to že sa tam skoro nič nestane podporuje to že keď sa na konci niečo stane skoro hocijakej postave je vám to úplne jedno nech si kľudne aj zomrie takže koniec by bez tej úplne finálnej scény pôsobil prázdno.

• 3.5.2020  12:12

Soráč ale neviem ako mám hodnotiť film ku ktorému som potreboval vysvetlenie o čom vlastne je. A to pointu deja (ak není umelecká) pochopím väčšinou dosť rýchlo, ano deje sa tu niečo ale väčšina zaujímavých vecí je v 2. polovici.

• 29.4.2020  18:34

Celý diel je rozdelený na niekoľko krátkych príbehov čo sa stali pravdepodobne behom toho istého dňa, jediný ktorý je podľa mňa navyše je Sokkov, ten bol dosť nanič a Aangov bolo také oddychové blbnutie. Zvyšok ale pekne ukázal vnútornú stránku postáv ktorú sme buď ešte nevideli alebo bola len naznačená a funguje to výborne, mimochodom ak to pozeráte v originále pustite si minimálne Irohov príbeh v cz dabingu, výborná práca.

• 27.4.2020  14:56
    Království zimních pohádek (video kompilace) (2003)

Zbierka minifilmov, niektoré originálne, iné na motív filmov, dokážu navodiť peknú atmosféru ale viac vianočná je pravdepodobne nová 3D verzia s Mickey Mousom keďže niektoré s týchto kraťasov až tak vianočné nie sú, skôr len zimné, napríklad skrátená verzia filmu Legenda o králi Artushovy (konkrétne toho ako vytiahol meč so skaly,ako malému mi to bolo jedno ale teraz nechápem čo to tam robí). Však všetky sú naozaj dobre natočené a tučniak Pablo podľa mňa patrí k najlepším Disney kraťasom, minimálne tej doby určite. Pekným doplnením sú bonusy ktoré sú vlastne niečo ako titulkové scény, krátky film Cvrček a mravci je tiež výborný na úrovni Pabla.

• 24.4.2020  22:21

Začiatok ide dosť kľudne ale potom sa zo rozbieha, super že sa seriál uzemnil po veľkolepom závere 2. série. Veľa ľudí tvrdí že je táto séria do počtu ale podľa mňa dobre ukázala ako to vyzerá na 2. strane fronty a ukončila drvivú väčšinu príbehových liniek, tá posledná ostala pre komiksi.

• 21.4.2020  11:24

6/10 príbeh o dinosauroch ktorý bol poňatý silno realisticky ale príbeh pôsobý dosť klasicky avšak celkom dobré a zaujíma vás ako to skončí.

• 20.4.2020  23:45

9/10 totálne uletený film ktorému nejde nič vyčítať, o to viac sa čudujem že není v červenej zóne, neviem o nikom komu sa toto nepáčilo.

• 18.4.2020  23:09

No uvedenie do Clone wars si myslím naozaj dobré, ak ste chceli veci na úrovni ostatných filmov pozrite si seriál 5. - 7. sériu ale tento film je proste len uvedenie a verte mi, nudiť sa nebudete.

• 9.4.2020  22:48

Ďalší veľký odpal, aj keď zo začiatku to vyzeralo ako ďalšia kláda pod nohami od autorov tak po zhliadnutí si to nemyslíte. Celý seriál vyzerá jednoducho, niečo pokašleš, dostaneš respawn ale teraz nemáte tušenie ako toto vyriešiť.

• 9.4.2020  22:48

Ako musel som dať len 2* keďže som sa kvôli tejto epizóde nebol schopný vrátiť k seriálu pekne dlho (verte mi že nie som jediný kto túto epizódu tak vníma), však nakoniec napriek tomu že sa Subaru zachoval ako úplný dement (dokonca aj naňho) tak to malo do príbehu zmysel, ten je však zväčša ako poučenie pre postavu a reálny vplyv sa dal spraviť aj inak.

• 30.3.2020  21:21

7,5/10 Lovecká sezóna je v poli animovaných filmov akási legenda (aj keď veľa ľudí film nevydelo počuli o ňom) a oprávnene, nie však kvôli scenáru ale kvôli nápaditým scénam a téme. Na Slovenský dabing sa nejde veľmi sťažovať či už ide o hlasy aj dabing uspávanky ktorá je výborným doplnením 3 scén.

• 29.3.2020  23:37
    Iron Sky (2012)

6,5/10 Bolo to dobré ale mohli sa krotiť, viem že je to komédia ale od tál po tál, vážne scény sú však zvládnuté perfektne a páčila sa mi ukážka ako sa človek môže zmeniť keď ho vystavíte realite, koniec viditeľne sílený pre určitú situáciu v pokračovaní.

• 27.3.2020  20:14

7/10 Prišlo finále ktoré bohužiaľ zbrzdili 2 veci, potreba aby väčšina Skeksiov prežila kvôli zapadnutiu do Canonu filmu a potreba mať pár postáv v 2. sérii a možno aj v pokračovaní po filme. Bitka bola vizuálne výborná ale je toto čo by som si predstavil že by malo byť v epizóde 9 alebo 8 a nie ako veľký finálny boj. Ale príbehovo aj spracovaním to bolo dobré tam tú 4. hviezdu dám. Úprimne strašne by som rád vedel čo chcú robiť v 2. sérii pretože okrem pár detailov ktoré treba dotiahnuť je to už skoro priama náväznosť na film, napriek tomu že to bude mať zjavne 8-10 častí osobne dej vidím na 4 epizódy ktoré nemajú čím osloviť pretože proste všetci dobre viem čo sa stane a najlepšie čo môže seriál spraviť je že by to pár postáv prežilo pre zápletku po filme prípadne dej priamo na pozadí filmu.

• 27.3.2020  20:01

9/10 na začiatku po pár epizódach neviete čo máte čakať ale myslíte si že vás dej nemá veľmi až tak čím prekvapiť ale po tejto epizóde zistíte že ste sa mýlili, rozprávka sa zmenila na ozajstný boj o prežitie všetkých hlavných postáv.

• 27.3.2020  15:38

Prístup nič nevysvetliť a držať diváka spolu s hlavnou postavou niekde na poli špekulácii a dezinformácii sa veľmi nevidí, je super keď to niekto zvládne dobre, tak ako tu, strašne sa mi páči ako je tu spravená tá situácia že sa vás každý pokúša presvedčiť že on je ten dobrý a nakoniec im to aj začnete veriť.

• 25.3.2020  19:37
    Lassie a kamarádi (TV seriál) (2014)

7/10 - vzhľadom na cieľovku. Podarená animácia je v 2. sérii nahradená lacnou počítačovou 2D animáciou čo je škoda. Je to pomerne klasický animák v ktorom nehrá veľkú rolu časová linka ale skôr dej častí ako takých ktorý je dobre spravený, pútavý a napriek tomuto štýlu deja ani ako menšiemu ani keď som to videl teraz znovu mi nikdy neprišlo že by bolo vidno že by si informácie vymýšľali za chodu (niektoré detské seriáli to tak majú).

• 24.3.2020  12:46

7,5/10 Príbeh nič extra ale dej naozaj dobrý, výborne zapamätateľné scény.

• 16.3.2020  16:23
    Vlčí děti (2012)

9/10 výborný film hlavne pre milovníkov žánru čo ja ale nie som a preto mi dosť vadilo spracovanie konca ktorý tvoril zmiešané pocity, napriek tomu že nám bolo povedané, všetko je ako má byť tak celý koniec pôsobil silno depresívne, ano viem že šlo o zámer ale bolo to s pocitom že sa postava okolo ktorej sa točila finálna zápletka nezachovala úplne správne. Inak ale nemám čo namietať keďže s vínimkov jednej príbehovej chyby a to dejovej ignorancie že existujú príbuzný ktorý za vami sami chodia hlavne keď sa vám narodí dieťa čo by pomenilo 1. tretinu filmu, okrem tohto však celý film pôsobil až strašidelne prirodzene za čo dávam 5. hviezdu.

<< předchozí 1 2 3 4