Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Dobrodružný
  • Krimi

Poslední recenze (13)

plakát

Insidious (2010) 

První půlka super, ovšem vrchol přišel zbytečně brzo a poté co dochází k masivnímu propojení s astrální sférou úroveň začne rapidně klesat, tento pád nezabrzdí aní narůstající míra lekacích momentů, které poté ztrácí veškerý účinnek a finále je jeden velký buřtguláš....je to škoda, potenciál byl vysoký a mrzí mě, že se tvůrcúm nepodařilo všechno ukočirovat a trochu se krotit s fantazií. Zde platí pořekadlo, že méně je někdy více....přesto patří k té skupině lepších hororů a za mě 60%

plakát

Iron Man 3 (2013) 

Ačkoliv si nejsem úplně jistý, zda je 5 hvězd adekvátní hodnocení, protože mě poslednich 10 minut v zásadě rozčilovalo, tak je pravda, že jsem se u celého filmu dobře bavil a stoupající míra absurdity celého Starkova světa, počínaje prvním dílem série, zde velmi pěkně graduje. Musím vychválit Downeyho, který dokázal z již prakticky vyždímaného charakteru přinést publiku opět něco navíc a tak se nejedná jen o nastavovačku pro hladové krky, kteří ve své zaslepenosti odpustí všechny možné nedostatky.....Problém je, že film je do takové míry kontroverzní ve srovnání se svými předchůdci, že na něj nelze pohlížet jinak, než jako na velmi brilantní završení série z pohledu fanouška Iron mana. Tudíž se s radostí nechám obalamutit touto šarádou a vzdávám čest filmu, který se více než důstojně zařazuje mezi nejlepší komiksové zpracování z dílmy Marvelu.

plakát

Nespoutaný Django (2012) 

V první řadě bych rád ocenil herecké výkony předevsim S.L. Jacksona, Ch. Waltze a L. Dicaprica, které film dělají opravdu zábavný a smíchu bylo při shlédnutí nadprůměrně. Ano, film je dlouhý a bohužel ani zde nechybí pasáže, které jsou zbytečne natahované, což ovšem lze překousnout celkem bez problémů. Jenže Tarantino je prostě blázen a ikdyž dělá co může, ten "jeho" směr je v uvozovkách, protože je jeho jen napůl, vždy byl a asi vždy bude. To že v ůvodu hraje opening song z Two mules for sister Sarah? dobráá, nepatří to mezi top známé westerny z dob krále králů, tudíž to je snesitelné a závěr s My name is Trinity chtěl asi vyjádřit komediální nádech celého filmu, jenže ve filmu zazní i originální hudba, která má slušnou úroveň, tak se stále ptám proč? Proč se Tarantino stále více ubírá tou cestou loupežníka, je snad jeho tvůrčí schopnost natolik vyčerpaná, že již není schopen vytvořit komplet vlastní snímek? Ve finále se nejedná ani o vlastní tvorbu, ani o pokus remaku, ale něco mezi a ikdyž to všechno funguje, bohužel, ti co viděli původního Djanga Ti Quentine na tuhle habaďůru neskočí. Urážka jedné z klasik westernového žánru. Už mohu pouze vyjádřit údiv nad nominací v kategorii "nejlepší film", kdy tento krok na mě působí maximálně jako pokus akademie o umlčující gesto nespokojené veřejnosti nad výberem filmů v posledních letech.....Původně jsem byl přesvědčen o 4 hvězdách a téměř 80%, ale po dlouhodobé úvaze a neustále rostoucímu hněvu vůči této šarádě jsem se rozhodl změnit své stanovisko a dávám upocených 60% a to podotýkám pouze díky nepopiratelným kvalitám, které tento film má, nejradši bych šel mnohem níž, nicměně zatínám zuby a v duchu si stále opakuji slovo "objektivita"

Poslední hodnocení (888)

Špinavý prachy (2014)

04.01.2015

Kellyho hrdinové (1970)

02.01.2015

J. Edgar (2011)

02.01.2015

Zelenáč (1990)

02.01.2015

Hercules (2014)

04.08.2014

NON-STOP (2014)

04.08.2014

Život po životě (2010)

04.08.2014

Riddick (2013)

09.03.2014

Plán útěku (2013)

09.03.2014

Reklama

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama