Honza.Kavan

Honza.Kavan

Honza Kavan

Česko

• 16.2.2020  21:09
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

Shlédl jsem kousek této show s naivním pocitem, že to tento rok bude lepší. Nebylo. Takže se můžeme připravit na to, že show vyhraje někdo, o kom se opravdu nedá říct, že umí zpívat a pak dokonale zapadne mezi hudební odpad, který nám skvěle servírují česká rádia. Kdyby tu soutěž vyhrávali lidi, co opravdu umí zpívat, pak nemám problém s tím, dát této soutěži lepší hodnocení.

• 31.1.2020  21:11
    Nespoutaný anděl (TV seriál) (2008)

Z donucení jsem shlédl JEDEN díl a to mi stačilo. Můžu vám říct, že IQ mi po tomto skvostu ujelo až někam na Sibiř. Pokud se máte rádi, tak vám tento skvost nedoporučuji.

• 17.11.2019  22:02
    Amnestie (2019)

Po dlouhý době jsem si řekl, že se půjdu na něco mrknout do kina. Upřímně nelituju těch peněz za vstupné. Celkový děj filmu se mi moc líbil. Doporučuji.

• 13.9.2019  21:29
    Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad) (2019)

Rok co rok opakující se a hlavně už obtěžující obsah, který divákům nic nedá. Skutečnost těchto soutěží krásně popsal Marpo ve svém songu Hollywood. Absolutní odpad!

• 28.8.2019  22:24
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Viděl jsem opravdu mini kousek jednoho dílu a absolutně netuším, proč se do těchto pořadů někdo přihlašuje, co jim to dá? Dle mého názoru jen další pokus o vyplnění už tak katastrofického programu jedné nejmenované televize. Za chvilku budeme v televizi sledovat i pohřby.

• 11.2.2019  07:44
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Tento formát už není vůbec zajímavý, ale spíše otravný. Několik týdnů budeme mít opět zkaženou neděli, protože si nějaký idiot řekl, že nás všechny budou tyto voloviny zajímat. Mě ne, je to odpad jak kráva.

• 9.2.2019  13:10
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Vzhledem k tomu, že tento cyklus nebyl zpočátku myšlem jako komedie, ale tvůrci se překonali a komedie z toho opravdu vyšla a člověk se zdejším hereckým výkonům může od srdce zasmát, tak dávám tři hvězdy. Zbytek tvoří úžasná “věrohodnost” a skvělé napínavé pasáže. Tento film je skvělé okénko do policejního života. Kam se hrabou Četnické humoresky!

• 31.12.2018  23:12
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Člověk si řekne, že to jednou za rok stačí. Bohužel televize Nova si toto nemyslí a tak nám svoji ubohou tvorbou musí prznit poslední den roku 2018. Tato televize už u mě ztratila veškerou naději. To, co zde pár lidí předvádí nemá se zpěvem nic společného, je to pouhé ztrapňování hudby. Dal jsem tomu hodnocení odpad, protože poslouchat tuto faleš je nad moje možnosti. Televize by si měla uvědomit, že tento formát “show” je už starý a vymyslet něco záživného. Zlatá ČT.

• 19.12.2018  21:42
    Mise nový domov (TV pořad) (2016)

Sotva tato pakárna skončila, už běží další spoty na to, aby se nám do této unikátkní sluníčkářské blbosti přihlásili další lidé. Bohužel, dokud budou "herci", budou také další série, takže se v budoucnu může stát, že se z toho stane další Ulice, či Ordinace. Za mě totální odpad, založený na formátu "Jak se staví sen", který se vysílá na konkurenční TV a začal se vysílat před x lety. Po shlédnutí "Malých lásek" jsem si myslel, že tato televize níže klesnout nemůže. Bohužel jsem se šeredně zmýlil.

• 14.11.2018  12:24
    Ulice (TV seriál) (2005)

Po shlédnutí tohoto veledíla jsem málem dostal srdeční zástavu. Odporná blbost, která mě, jakožto člověka s IQ nad 100 nedokázala bavit. Neustále opakující se děj a opravdová ubohost by mohly být důvodem, proč český národ tak degraduje. Za mě 0,000%