Avengers: Endgame (2019)

Wakanda wenja wenja Hu. Až na ten začátek dobrej film

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Kamera??? Viděl někdo něco? No když přehlédnu toto,je tu spoustu dalších věcí. Například trapnej útok jen s blbejma pěšáčkama, jedním obrem a drakem, kde jsou třeba další obři,mamuti, či ledový medvědi,cokoliv jiného originálního. Za druhé jejich defenzíva mohla bejt lépe promyšlená a trochu trapné finále. Samotná myšlenka umře jeden umřou všichni je dost naprd. Mohl to bejt mnohem lepší fight,toto je zklamání

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Drži si to standart, ale čekal sem víc, čekal sem něco nadprůměrného,nového, ale nic nového v tomhle díle není škoda, jinak akce normální, humor vynikající a to je tak vše, doufám že v příštím díle bude něco originálního jinak budu fakt zklamán

Wonder Woman (2017)

Užasná gradace,kterou ale nezvládli. První hoďka je jedna z nejlepší a už dlouho jsem si film takhle neužíval,ale bohužel to o druhé říci nemohu. Ten kdo se koukne na tento film může mít 2 druhy názorů Chemie mezi Dianou a tím týpkem funguje a druhá že nefunguje. Podle toho se určí jestli je film pro vás sračka či ne. Jinak ten final boss dost chujovina na můj vkus a ten konec sám o sobě,hold mi to zkazilo celý film

Perníkový táta (2008) (seriál)

První série pěkná sračka,první půlka druhá série to samé až po tom to začne bejt dobrý,jak se o tom mluví. Nakonec poslední série vše vyřešila a já jsem spokojen

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Začíná to hlasováním 11 vinen 1 nevinen,končí 12 nevinen 0 vinen. Naprosto úžasně zpracované,postupné argumenty,které přesvědčí i opravdu namyšlené muže. Za celý film sem se nudil pouze jednou a to když se 5 minut nic nedělo. Vše do sebe sedí,všechny detaily Nejlepší je samotná myšlenka filmu,která krásnê vykresluje onu situaci,rozhodně se někdy znova podívam, Jen škoda že ve své době to nebyl moc úspěšný film

Ovládací panel
2 body