Jiu Jitsu (2020)

Ach jaj. Skoda tých hercov, pri ktorých sme zvyknutý na dobré snímky. Nemali sa na toto dať.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Super seriál. OD ZAČIATKU AŽ DO KONCA. Niektoré časti boli dobré, niektoré super, pri niektorých som plakal od smiechu. Dobré nápady, super scenár. Palec hore.

Obhájce nevinných (2019)

Nádherné spracovanie. Dobré obsadenie aj scenár. Len je smutné, ze to bola pravda.

Pomáda: Živě (2016) (TV film)

Klasika je klasika. Nie je to akčný film, že by mali vylepšiť efekty a grafiku. Je to asi na 95% to isté. Len iný herci. Netuším kto ich na toto naviedol. Dalo sa to pozrieť no nemuselo by to byť.

Hačikó - příběh psa (2009)

Plakal som. Krása. Klobúk dole. Samozrejme si to treba pozrieť bez reklám :-)

Grimsby (2016)

Neskutočná komédia. Plakal som od smiechu. Vrelo odporúčam. Top komédia za posledných pár rokov. Klobúk dole. Sacha Baron Cohen ma zatiaľ nesklamal.

Hvězdy nám nepřály (2014)

K tomuto filmu len toľko...POZRITE SI HO.... Tak tento film by si mal pozrieť každý. Po tomto filme budete pozerať na svoj život inak. VERTE MI.

Odvážní (2011)

Tak tento film odporúčam každému. Ten kto si ho pozrie, bude sa na svet okolo seba a na svoj život, pozerať inak. Tento film si zaslúži lepšie hodnotenie ako má. Oveľa lepšie.

Srbský film (2010) odpad!

Musel som dať odpad. Keby tu bol horšie hodnotenie, tak ho z ľahkosťou dám. Je to proste chorý film. Ani som ho cely nepozrel. Pretáčal som ho, lebo na to sa proste nedá pozerať. Tento film nedokážem odporučiť ani najväčšiemu nepriateľovi. Fuuuuj! Hnus! Deti do toho zapájať. Však to je choré. A chorí sú aj tí, ktorý mu dali 5 hviezdičiek. Klobúk dole pred vami.

Zátah 2 (2014)

Dej sa mi zdal nudný, ale zato bitky boli perfektné. Krásne detaily a triky. Posledné dve bitky boli najlepšie. Kto má rád takéto žánre, tak by si to mal pozrieť.