Red Hill: Krvavý zapadákov (2010)

Boože, to byla ale kravina :). Mimochodem, taková banda pitomců (rozuměj celá místní policejní stanice) si nezasloužila nic jinýho, než vystřílet! Ovšem panter ohleduplně si odtahující mrtvolu (pravděpodobně k večeři) mě dostal do kolen :-))

Čtyřikrát (2010)

Asi jak napsal sumperacek, na stejné vlně s režisérem jsem se během sledování snímku opravdu neocitla ;)

Talentovaný pan Ripley (1999)

Velmi znepokojivý snímek... : ) A Gwyneth je tu opravdu úžasná, krásně se mi na ni dívalo ;-)

Alamar (2009)

Já vám nevím, ale tu harmonii mezi otcem a synem a mezi rybáři a mořem jsem vážně cítila a celých 73 minut vychutnávala, pro mě velice příjemný zážitek (a čert vem nepřítomnost jakéhokoli děje) : )

Katka (2009)

Jsem hrozně ráda, že Helena Třeštíková s příběhem Katky pokračovala, protože televizní snímek V pasti- Katka mě moc nenadchnul, teprve pokračování se, díky Katčině těhotenství, stalo mnohem dramatičtějším a zajímavějším (doufám, že to nevyzní moc hloupě) a ukázalo, co drogy opravdu dokážou...

Muži v říji (2009)

První polovina slabší, tenhle "buranský" (či jak to nazvat) humor mě moc nebere, druhá o poznání lepší- kéž by tak vypadal celý film. Každopádně jsem se přesvědčila o tom, že žít na venkově by mě asi nikdo nedonutil... a to přítel tvrdil, že je to ve skutečnosti ještě horší! :-)) P.S.: Mimochodem, zkazila jsem si iluze o Robertu Sedláčkovi, před i po projekci ve Varech se taky projevoval jako takovej buran... a navíc ještě rebel bez příčiny (většinou bych to brala jako lichotku, ale ne v tomhle případě), hrozná kombinace. Doufám, že jen neměl svůj den ;-)

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Kdyby tvůrci nahradili Cameron Diaz nějakou lepší (nebo aspoň hezčí) herečkou, dala bych možná o hvězdu navíc, ale na ni mě opravdu koukat nebavilo. Jinak poměrně vtipný snímek : )

Červené střevíčky (1948)

Zbývá jen poděkovat Martinu Scorsesemu a Thelmě Shoonmakerové za zásluhy na rozsáhlých restauračních pracích, ten rozdíl je opravdu sakra znát : )

Muž z Hongkongu (1975)

Dokud Muž z Hongkongu nekomunikuje s ženami, docela to jde... ovšem jakmile začne flirtovat, je to peklo :-)). Dramaticky zaťatá pěst po smrti jedné z milenek nemálo rozesmála : )