TedGeorge

Vcelku fajn člověk. Skromný

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 8.1.2019  18:11
    The Escort (2016)

Pokud hledate Zlaty gral neznamych filmovych romantik, tak jste ho prave nasli. Tohle bylo strasne dobry a 59 % na CSFD je velikanska ostuda.

• 30.9.2018  18:15
    Beze stop (2018)

Naprosto me to pohltilo. Thomasin McKenzie ceka velka budoucnost a Ben Foster snad zahraje i toho Zizku.

• 11.7.2018  13:00
    Stella Blómkvist (TV seriál) (2017)

Nový nový noir. První série za mnou - recenze na TVZone prede mnou...

• 22.6.2018  00:07

První díl za mnou a... dobrý. Má to koule, Sheridan je z toho chvílema cítit na sto honů (značkování v přívěsu) a celý to má skvělou atmosféru. Nejvýraznější kupodivu není Kevin Costner jako ostrej ranger, ale spíš Kelly Reilly, která si pro sebe krade úplně každou scénu. Akorát se trochu bojím, jak to Sheridan do dalších dílů ukočíruje. Pilot měl hodinu a půl a načlo se toho vážně hodně. Jako kdybych sledoval Wind River mixnutý s Kmotrem a pocukrovaný Zaříkávačem koní. Chutná mi to, ale fakt doufám, že to bude mít nějakej větší smysl. P.S. Dallas? Ani náhodou, tady se střílí do bezbranejch indiánů a pak se souloží s jejich sestrami.

• 21.2.2018  20:02

No to mi pokakejte nohu. Rekl sem si, ze si pustim jenom pet minut a zase to vypnu. Jenomze me to zaujalo a pres osobu mnou nenavideneho Devlina jsem se dostal na konec. Ona je to pratele prijemna, vtipna romanticka jednohubka, ktera vas okamzite donuti googlovat, kdo je to Shelley Hennig a proc ji milujete. Utikejte na Netflix, v tomle zanru najit nadprumer je skoro az zazrak.

• 13.8.2017  15:07

Nic lepšího sem letos neviděl. Závěr vyloženě na potlesk.

• 9.2.2017  16:50

Nechapu ten obcasny nekompromisni hate, ktereho se tomuto filmu dostava. Pravdou je, ze tolik tech indie filmu nakoukanejch nemam, ale tohle me prislo naprosto... jaky je to slovo... uz vim, fantasticky. Clovek s tim modelem vychovy nemusi souhlasit, ale film se ho ani nesnazi presvedcit. Prave naopak, chvilema scenar hodne silne kope za druhou stranu barikady. Me to sedlo jako dlouho zadnej film. Originalni, zabavny, sebejisty, podnetny, nezapomenutelny. 9/10

• 31.1.2017  20:54
    La La Land (2016)

Ok, tak ja k tomu asi neco napisu. Cekal sem na to dobre rok. Jako milovnika klasickejch hollywoodskejch muzikalu jsem si doma postavil improvizovanou svatyni s podobiznou Ryana Goslinga a Emmy Stone. Behem te doby jsem hltal kazdy prd, ktery se zjevil na Deadline, Hollywoodreporteru, Variety, ScreenJunkies a dalsich. Zacali se objevovat nadsene reakce z Benatek a dalsich festivalu. Na tema La La Land jsem zapradal diskuze s kazdou filmovou a serialovou hvezdou, ktera se zjevila u mne v praci... Prisla prvni upoutavka a ja jsem v reakci na to vylucoval vsechny mozne telni tekutiny. Otravoval jsem KarlaR s kazdou prkotinou, ktera by se mohla nahodit na MZ a na jeji Facebook. Usinal jsem s tim, ze me uz za par mesicu (tejdnu) ceka filmovy zazitek meho zivota. Slovaci meli premieru v predstihu a ja sem nase bratia zacal nenavidet. Svine jedny. Nasledne prisla vanocni premiera La La Landu v nasi domovine a ja prave zjistil, ze budu muset byt v praci 13 dni v kus 12-16 hodin denne. Zvysil jsem spotrebu (ne)povolenych podpurnych latek na dvojnasobek a nejak prezil ty nadsene komentare, ktere se zacali objevovat vsude okolo. KarelR me taky tenkrat taky nasral. Konecne nekdy druhy tyden v lednu jsem se dostal do kina a prvni dojmy byly znacne - jak to rict - nevim, nechce se mi ted minutu premyslet o vhodnem slovicku. Clovek, kterej by toho mel v zivote vic nacteneho, by na to prisel okamzite. Ten film me zakonite zklamal, ale je to stejne pecka. Reziser Damien se spis nez klasickymy hollywoodskymi muzikaly nechal inspirovat tou francouzskou vlnou sedesatych let, kterou jsem kvuli tomuhle jednomu filmu taky poctive nakoukaval, a naserviroval nam muzikal, kterej zamiril do nasich Ipodu ne 12, ale 4 pisnickami a ve zbytku nas nicil romanci, ktera citlivejsi (a vnimavejsi) duse mohla nicit hooodne dlouho. Blue Valentine to tak docela nebyl, ale stejne to byla excelentne provedena exkurze do sveta, kterej je nam tak strasne vzdalenej, ale zaroven se do nej (skoro) kazdej dokazeme velmi rychle vcitit. Redakce dobre vi, ze neni zrovna nejlepsi napad, abych psal recenze a vyjadroval se oficialne k premieram novejch filmu, a tak si muzu odpustit obligatni odstavce u hudbe Justina Horowitze, preciznim vytvarnym ztvarneni, fantastickym strihu a x dalsich vecech. Zakoncim to proste jenom tim, ze La La Land nenaplnil moje ocekavani. Vlastne ani nemohl. Dostal jsem vazne neco trochu jinyho, nez co jsem ocekaval, ale to mi nebrani zaradit to mezi TOP 3 minulyho roku po bok Arrivalu a Sing Street. Vetsinu tech oskaru si to zaslouzi.

• 31.1.2017  20:52

Obrovska skoda, ze ta nejhlavnejsi postava, o ktery to cely je (Nadine), je s prominutim uplne strasna pi_a. Dialogy, tempo, jeji kamoska a forky - vsechno super. O jeden bodik vejs to cely vyhani Woody, kterej je ten nejvetsi buh od dob Rockwella ve Way Way Back.

• 31.1.2017  20:50
    Spojenci (2016)

Hlavne ta prvni pulka me strasne bavila a mel sem pocit, ze vsichni (krome Pepa) byli na jinym filmu. Jenomze cim vic se blizi zaver, tim vic se to Zemeckisovi sype pod rukama a uplnej zaver uz sel uplne mimo me. Skoda. Ale stejne sem rad, ze sem to videl a asi bych to i doporucil. P.S Marion horsi, nez sem cekal... 7/10

• 28.10.2016  09:56

Zapomente na chvili na historicky presahy, boj o prava cernochu na americkym jihu a Ku-klux- klan. Tohle je o bad moterfuckerovi Gene Hackmanovi a slusnackym Willem Defoeovi, ktery svede dohromady jeden pripad a oba se k tomu stavi po svym. Kdyz sem ty dva pozoroval, tak se mi hnedka vybavilo L.A Prisne Tajne a Russel Crowe s Guy Pearcem. Crowe, respektive Hackman ma nastaveny svoje pravidla, ale to vsechno jde do kelu, kdyz se ty prasata dotknou nevinne zeny. Pearce, respektive Defore je slusnak hrajici podle zakona a prirucek, ale pak diky partakovy prohlidne a... a vite co, podivejte se na to sami. Tohle proste musite videt. Co nejdriv. Hackman je pro me fakt v TOP 5 tech nejvetsich filmovejch borcu vsech dob a ta konkurence byla sakra silna.

• 3.10.2016  17:21

Ten film je neco tak neskutecne nadhernyho...

• 26.9.2016  22:01

Zázraky se dějí a já po takové době čistě náhodou objevil parádní romantickou komedii britské provenience... + Ray Winstone si vystřihl výbornou roli psychiatra hlavního hrdiny + Během filmu se dočkáte minimálně 10 point + Monica Potter chvílema působí jako tele, ale je vlastně neodolatelná + scénář napsal Peter Morgan + má to jenom nějakejch 80 minut a do cíle to vyloženě sprintuje 9/10, obrovský překvapení a velký doporučení všem.

• 26.9.2016  19:35

Cap není špatnej rejža (na debut), ale ten scénář je strašně jednoduchoučkej, neodžitej a neuvěřitelně předvídatelnej. Jako kdyby se někdo podíval na Before Sunrise, upravil pár věcí a zasadil to do New Yorku místo do Vídně. A obsadil Alice Eve. Nic to se mnou neudělalo, ten scénáristickej prefabrikát bych napsal zajímavěji i já. 5/10

• 24.9.2016  14:46
    Matroš (2015)

Výborná pohodová věc, která má svůj ksicht, baví celou dobu a dokáže nejednou překvapit. Rozhodně tomu dejte šanci.

• 24.9.2016  14:39
    Jason Bourne (2016)

Jedinej Bourne, kterýho už nikdy neuvidím. I ten "spin-off" s Rennerem mě bavil víc. Pořád je to nadprůměr, ale Greengrass mě tu dokázal dvě hodiny nudit a to se neodpouští.

• 24.9.2016  14:31

Woodyho posledních let jsem dlouho bránil. Zatímco plno nadávalo na retro Kouzlo měsíčního svitu, tak já to chválil kde jsem chodil a dodnes ten film viděl už 3x. Proto jsem si myslel, že se mi Cafe Society (přes průměrné reakce) zase trefí do noty. Bohužel. Tohle bylo neskutečně prázdné, nudné a "bezkonečné". Zase to disponuje parádní retro atmosférou, ale figurky Eisenberga, Stewart, Carella a dalších jsou na šachovnici postavené jenom aby se neřeklo a vlastně nemají co říct. Zklamání je pak rozhodně malá role Blake Lively. Velká škoda a pro mě nejhorší Woody za poslední 10 let. Slabší 3 hvězdy.

• 24.9.2016  14:22
    Poldark (TV seriál) (2015)

Za tu Demelzu jsem chtěl dát 5 hvězdiček, ale chce to trochu objektivity. Vlastně je to seriálová červená knihovna, která je předvídatelná až na dřeň a chvílemi je až přespříliš sladká. Tvůrci se za to naštěstí nestydí a v žánru se pohybují jako ti nejprotřelejší veteráni. Ross Poldark je Mirek Dušín Anglie 18. století a pokud přežijete první dva slabší díly, už vás ze svých spárů nepustí. Seriálová závislost.

• 31.8.2016  21:30
    Jumper (2008)

Nejaka vlci mlha zapricinila, ze sem se rozhodl dohanet resty meho oblibeneho rezisera Douga Limana a s velkym zpozdenim mrknout i na Svetr. Nemel sem to delat. Strasna to sracka, kterou tahne na same dno zumpy Hayden Christensen. U neho se neda rict, ze by byl jenom spatnej. Dokonce se u nej neda rict, ze by byl napresdrzku. Ten clovek ve me probouzi velmi silnou reakci a chtel bych videt, jak se zakousne do obrubniku a nejaky tlustoch mu pak na tu hlavu skoci.

• 31.8.2016  20:41
    V pasti (TV seriál) (2016)

Na Islandu natočili parádní desetidílnou detektivku a byla by velká škoda, kdybyste u toho nebyli. Už jenom kvůli tomu Andrimu, respektive Ólafurovi. 9/10

• 29.8.2016  19:28

Po první půlhodině jsem chtěl tenhle Netflixovskej pokus vypnout. Vyloženě mě štvalo, kam se to ubírá, utírání prdele invalidy s pomocí Paula Rudda a tak vůbec. Pak se snímek naštestí překlopí do velmi příjemné road movie se super Selenou Gomez (jo) a dobře hodinu se to snaží zařadit do tak vzácné kolonky s názvem "feel good klasika". To se filmu nakonec úplně nepodaří, ale opatrné doporučení a 7/10 si to ode mne přece jenom vyslouží...

• 27.6.2016  01:29

Vyloženě půvabná jednohubka, která sice ze začátku působí jaksi bez tváře a chuti, ale časem se rozjede do skoro až screwballovských rozměrů ze světa Jane Austenové. Nejenom díky kongeniálnímu volovi, siru Martinovi. Ten film samozřejmě stojí a padá na Lady Susan v podání Kate Beckinsale. Ta je tu tak neskutečně zlá, že jí budete chtít přehnout přes koleno a naplácat pořádně na holou. Velká škoda slabšího závěru, jinak bych šel ještě o stupínek výš. P.S Nádherná angličtina. Nutno slyšet na vlastní uši. P.P.S Chloe Sevigny překvapivě nevýrazná a vlastně zbytečná.

• 14.3.2016  13:34

Kubrick promine, ale Lean byl, je a bude ten nejlepší...

• 14.3.2016  13:31

Film mého dětství a můj nejoblíbenější Mijazaki.

• 14.3.2016  13:27

Naprosto dokonalé. Všechno. Miluju ten film.

• 14.3.2016  13:19
    Stážista (2015)

Pohodový film pro celou rodinu. Takových je dneska strašně málo. Kdyby to na konci zbytečně neodbočilo někam jinam, uvažoval bych i o 5 hvězdách. Podívejte se na to.

• 14.3.2016  13:17

Dobré to bylo... dokud se hrálo na logiku. V okamžiku, kdy se do toho začali až příliš zapojovat emoce, to na mě nefungovalo. Skoro-závěrečný vysvětlení s tím menším twistem samozřejmě super.

• 14.3.2016  13:11

Já to prvních cca 40 minut strasne nenavidel. Pak se ve vane projevila ta kamaradka a ja to zacal mit opatrne rad. Road movie ke konci uz hodne fajn. Skoro bych i premyslel i o opatrnem doporuceni a 7/10, ale pri vzpomince na dementniho Nata Wollfa a pro me nevysvetlitelne popularni a vseobecne mizerne Cara Delevigne jsem na 6/10 a doporucovat to nebudu. Radeji se podivejte na Earla s mrtvou holkou. Earl neni bezchybnej, ale ma srdce. Tohle je teenage pohadka s jednou super babou, jednou normalni, jednou otravnou a mrtvolnymi muzi v hlavnich rolich.

• 14.3.2016  13:07

Horor obydlený Natalii Dormer a Taylorem Kinney měl přinést víc než jednu povedenou lekačku a občas fungující atmosféru. Kolem a kolem nuda, která si váš čas nezaslouží. + velmi mizerný konec.

• 14.3.2016  13:05
    Vlna (2015)

Já byl spokojený. Severská milfka, vzhledem k rozpočtu povedené triky, velmi kvalitní budování atmosféry... Velká škoda závěrečně třetiny, která už je dost nudná a vlastně i zbytečná. Slabší 4 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6