Simgal

Michal Studýnka

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 7.3.2019  00:40

Naštěstí jsem šel na Captain Marvel totálně bez očekávání, protože jinak bych byl dost zklamaný. Ty tři hvězdy jsou vesměs za těch několik skvělých momentů, Samuela L. Jacksona (i když mi přišel místy naprosto mimo character Nicka Furyho) a největší plus byl Ben Mendelsohn, který byl perfektní. Zbytek už nic moc. Nebudu lhát a tvrdit, že mě kontroverze ohledně SJW hovadin kolem tohoto filmu minuly. Naopak jsem je dost sledoval a filmu to bez obalu ublížilo. Brie Larson tady nehrála vůbec špatně a o to je smutnější, že v trailerech ji ukazovali jako jednovýrazovou figurínu bez emocí. Jsou to ale její výroky a názory, které ve mě chtě nechtě zanechaly jistou pachuť a i proto mi postava Carol Denvers nebyla ani trochu sympatická. Nejvíc mi ale vadí, že po 11 letech příprav najednou přijde do Avengers Endgame postava, která tam nemá co dělat. Marvel měl tuto linii okolo infinity stones ukončit se zaběhnutými postavami a nechat si Captain Marvel do další fáze.

• 15.12.2017  11:11

Tak nějak nevím, jaký film tu většina lidí sledovala, ale některé vychvalovací názory opravdu nechápu. Nejsem žádný SW hater, právě naopak. Jsem asi největší fanoušek v mém okolí, ale Epizoda 8 mě prostě nehorázně zklamala. A přitom to mělo velký potenciál. Snoke byl představován jako snad ještě větší padouch než Palpatine... je pryč. Dva roky fanoušci řeší, kdo že jsou rodiče Rey... obrovské "fuck you, haha" na fanoušky. Trénink Rey a Kylo pod jejich mistrama s přípravou na epickou konfrontaci... nic takového. Kylo je pořád stejnej ubožák, kterej o používání Síly neví skoro nic a Rey evidentně stačí 3 LEKCE?!? aby se mu vyrovnala. V trailerech to vypadalo na pořádnou bitvu, která se bude odehrávat na povrchu i ve vesmíru (tak jak to Star Wars umí)... ani náhodou. V prvních 10 minutách, kdy se odehrává ta "vesmírná bitva" přijdou rebelové o většinu lodí stupidní strategií a zbytek filmu jen zdrhají jak psi. Pak je asi HODINA A PŮL, kdy se neděje skoro nic a celé je to zakončené "bitvou na povrchu" a "soubojem" Rey a Kylo. "Jejich konverzační souboje na pomezí světlé a temné strany Síly byly skvělé, stejně jako jejich bojové scény, jak z hlediska choreografického, tak i pro jejich překvapivost a napínavost. Když k tomu přidám úžasné akční scény na zemi i ve vesmíru, tradičně dokonalý soundtrack a vůbec všechny různé momenty, na které člověk čekal celé ty roky, tak nemá smysl váhat nad tím nejvyšším hodnocením." To jako vážně? Na jaký film se autor díval? Epizodu I, III, V, VI? to pak souhlasím, ale tady nebylo z toho skoro nic. Nechápu proč museli měnit to, co funguje a všichni jsou na to zvyklí. Ne jen z filmů, ale i z her a knih. Chceš být Jedi, ok ale nějakou dobu to potrvá. Zničili planetu? To je zlý, ale Republika kvůli tomu nezkrachuje, aby zbyla hrska lidí bojující proti "Novému Impériu". Zabili Sitha. To nic neřeší, protože někde ve stínech je jinej a mocnější, kterej bude v budoucnu větší hrozba. Jsme sci-fi a chceme ukázat že naše galaxie žije? Navštívíme několik planet a ukážeme nějakou tu technologii. Kdo bude bojovat v dalším díle? Těch 15 zbývajících rebelů bez lodí a základny proti celému Prvnímu Řádu, který ale teď povede ten trotl Kylo Ren? Šance tak 50 na 50. Koneckonců, rebelům stačí se držet mimo dostřel nepřátelských lodí a jsou v cajku, protože První Řád navrhl pomalé lodě, které neumí zařadit na vyšší rychlost. Ach jo, kdo chcete podívejte se co si o tomto díle Hitler, tak se podívejte tady: https://www.youtube.com/watch?v=h2NuOZIT2aE&feature=player_embedded

• 4.8.2016  22:51

Bohužel to nejlepší (nejvtipnější) bylo ukázané v trailerech. Očekával jsem odlehčený film s hláškujícíma postavama, ale bohužel jsem odcházel zklamaný. DCCU se tak moc snaží odlišit od MCU a všechno se snaží udělat tak, ať je to temné a vážné, ale výsledek prostě není nic moc. Přitom v místech, kde se naopak snaží Marvel napodobit, tak to funguje skvěle. Soundtrack (totální inspirace od Guardians) je super a humor (bohužel vyčerpaný v trailerech) funguje na jedničku. O záporácích taky nemůže být moc řeč. Jsou to vlastně takoví nepochopení anti-hrdinové. Do Suicide Squad jsem vkládal velké naděje, ale výsledek je bohužel podobný jako v případě BvS.

• 23.3.2016  23:56

Původně jsem dal 3 hvězdy, ale při psaní komentáře jsem změnil názor a dávám jen 2. Ne že by mi vadila jedna věc hodně, ale spíš spousta věcí míň, zato skrz celý film. Nedostal jsem prostě to, co jsem chtěl. S Affleckem jako Batmanem jsem nikdy problém neměl a tady se ukázalo, že mu ta postava skvěle sedla. Gal Gadot je neskutečně sexy a těším se na její sólovku, protože v tomto filmu toho prostoru moc nedostala a je to škoda. Co mi na Batman v Superman vadilo nejvíc? Kde začít? Dost utahaná první půlka, kde se buduje a buduje očekávání na tu pořádnou mlatu mezi těmito dvěma superhrdiny. Ta mlata sama o sobě je dost zklamání. Motivace obou zúčastněných je až k smíchu a vyvrcholení radši ani nebudu komentovat. Na to, že se film jmenuje Batman v Superman, tak se ti dva spolu na plátně moc neohřejou a nemůže tak ani mezi nima být jakákoliv chemie. Jestli si tvůrci mysleli, že když to bitvy přihodí Doomsdaye, tak to vygraduje, to se teda spletli. Od té chvíle se z bitky s ním stává jen jedna velká CGI patlanina. Eisenbergův Luthor byl totální pako a nějakého "mastermind" zloducha jsem mu nevěřil ani na chvíli. Hudba byla taky taková nemastná neslaná (u Zimmera překvapení) a jediné co mi z ní ukvělo v paměti byla recyklace motivu Muže z oceli a motiv k Wonder Woman. Jeden z uživatelů píše: "Marvel to dělá veskrze pro blbečky a pro děti, DC pro dospělý" Tak každý má svůj názor, ale za mě rozhodně nesouhlas. Marvel ty filmy prostě dělat umí a dělá je o dost líp. V porovnání souboje Batmana se Supermanem a Hulka s Iron Manem je rozdíl propastný.

• 17.12.2015  16:24

!!Bez spoileru!! Strašně rád bych dal plný počet, ale bohužel. Uvidím, jak se mé názory změní po dalším shlédnutí, které plánuju v brzké době, ale zatím to vidím takto: Očekávání byla obrovská a věděl jsem, že kdybych šel do kina s tím, že uvidím dokonalé Star Wars, tak bych odcházel zklamaný. Jsem jeden z mála, kterým se prequel trilogie líbila a tak jsem nevyhlížel nějaký reparát, ale opravdu kvalitní film ze světa Star Wars.. a to jsem dostal. Co se mi opravdu líbilo, byly postavy. Rey, Finn, Poe i staří známí byli super a jejich vzájemná chemie fungovala perfektně. Dokonce i Stormtroopeři dokázali v boji i něco trefit. Použití maxima praktických triku a moderní SGI bylo skvělé. Naopak, co považuju za slabší stránky filmu jsou: Příběh - v podstatě recyklace už dřív viděného. Slabý záporák - Kylo Ren na Vadera prostě nemá. Trochu ignorace pravidel světa Star Wars - Držím světelný meč poprvé v ruce a jsem schopný se jím slušně ohánět, používání Síly bez jakéhokoliv tréninku. Hudba - toto je asi největší výtka. Chybí mi tu nějaká epická skladba, kterou bych si opravdu zapamatoval. Main Theme, Imperial March, Duel of the Fates nebo i hudba z Abramsového Star Treku. To jsou všechno skladby, které jsou nezapomenutelné. Takové mi tu chybí. Myslím, že je důležité nebrat tento film jako samostatný, ale spíš jako první díl, jakýsi úvod, nové trilogie. Je to skvělá předehra, která má navodit očekávání na pokračování. Otázek je spousta, stejně jako příběhovévo potencionálu a vývoje postav pro další díly.

• 24.5.2014  14:54

O něco horší než První třída, ale na druhou stranu o několik tříd lepší než ostatní X-Men filmy posledních let (Poslední vzdor, Wolverine..). Možná jsem měl nesplnitelná očekávání a tak jsem odcházel z kina s pocitem, že by to mohlo být o trochu lepší. Už se těším na druhé shlédnutí a je dost možné, že se mi Budoucí minulost bude líbit ještě víc.

• 16.12.2013  13:24

Plný počet bohužel dát nemůžu. I když se mi film líbil, tak jsem přece jen odcházel z kinosálu trochu zklamaný. Čekal jsem asi víc. Přijde mi, že celý druhý díl jen vlastně buduje očekávání na ten třetí, na který si bohužel musíme zase počkat celý rok. Navíc mi tady některé věci vyloženě vadili. Například ty rychlé skoky při cestování k Osamělé hoře. Jednu chvíli jsme na úpatí Mlžných hor, za chviličku jsme u Medděda, pár minut na to u vchodu do Temného hvozdu atd. Když mluvím o Temném hvozdu, tak jsem čekal, že tam družina stráví víc času. Moc jsem nemusel celou dějovou linii v říčním městě v čele se starostou a jeho pohunky. Líbila se mi elfka Evangeline Lilly, ale na chuť jsem nepřišel té divné romantické linii mezi ní a Kilim. Z čeho jsem byl ale nadšený byl samozřejmě Šmak a Bilbo a pak z konfrontace, POZOR SPOILER!, Gandalf vs Sauron. Moc se těším na třetí díl, jen bych si přál, aby se na něj nemuselo čekat celý rok.

• 14.11.2013  05:30

Jediná hvězda za Matthew Foxe, který si dal na své postavě opravdu záležet. Škoda že všechno ostatní je kolosální hovadina, která předchozím filmům s Alexem Crossem (Morgan Freeman) nesahá ani po kotníky.

• 22.10.2013  10:48
    Carrie (2013)

Původní verzi jsem neviděl, ale knihu jsem četl a musím říct, že se od ní film moc neliší. Není to možná nejlepší horor nebo nejlepší "Kingovka", například nová verze Žhářky by byla super, ale i tak jsem se u Carrie bavil. Normálně bych dal asi 3 hvězdy, ale za Chloë Moretz dávám o jedn víc. Tahle holka si mě prostě získala.

• 8.6.2013  01:06

Podle mě o něco slabší než minulý film, ale to je velkou měrou dané tím, že mám prostě rád origin příběhy. Především fanoušci Wrath of Khan (2. v pořadí a všeobecně hodnocený jako nejlepší Star Trek film) si tu přijdou opravdu na své. Odkazy na výše zmíněný film se Into Darkness jen hemží a tvůrci si dost věcí vzali a upravili podle sebe. To někteří možná budou jen těžko rozdýchávat, ale zbytek se bude často osvícenecky uculovat. Plného potenciálu tento film podle mě bohužel nedosáhl, ale na druhou stranu je to skvěle obsazené a vyladěné sci-fi, kterých dnes opravdu moc nevzniká.

• 15.5.2013  18:18
    Star Trek: Voyager (TV seriál) (1995)

Pro mě nejlepší z trojice mých nejoblíbenějších Star Trek seriálů. Voyager je přesně takový, jak by mělo správné sci-fi vypadat. Jediná loď odtržená od jakékoliv pomoci v nepřátelském území jen s nepatrnou nadějí na návrat domů. Navíc jsou zde asi nejlepší postavy (snad kromě Neilixe) v čele s dokonalým Doktorem. Postupem času se u rozpolcené posádky poskládané jak ze členů Federace, tak ze členů Maquis vytvoří až rodinné pouto. Objevuje se stále něco nového a jen vyjímečně se setkáme se členy již známých civilizací. Navíc od chvíle, kdy se na scéně objeví Borgové, se prožitek ještě zvětší. Z hlediska atmosféry, humoru ,akce a napětí se pro mě jedná o zatím nepřekonanou "sci-fi road trip" vůbec. BSG nebo SGU jsou Voyagerovi podobné, ale něco jim chybí. Ať je to vážnost u BSG nebo přílišné snažení o realičnost v SGU (co má sci-fi společné s realitou?).

• 15.5.2013  17:25
    Star Trek: Enterprise (TV seriál) (2001)

Můj druhý nejoblíbenější Star Trek seriál. Po slabším začátku se rozjede parádní sci-fi se spoustou odkazů a origin momentů pro celou značku. Časové zasazení do počátků průzkumu vesmíru a před vznik samotné Federace je parádní (na začátku nemá Enterprise ani phasery). Snad všechny členy posádky a ostatní postavy jsem si téměř okamžitě oblíbil. Enterprise mě chytla a nepustila, hlavně pak 3. a 4. řada. Kompletní shlédnutí mi zabralo dva týdny, po kterých jsem měl až abstinenční příznaky. Je obrovská škoda, že byl seriál předčasně zrušen a byl zakončen podle mě velmi nešťastně. Opravdu doporučuju všem vynechat závěrečnou epizodu, která ve mě dodnes zanechala velice hořkou příchuť.

• 15.5.2013  17:14
    Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

Jeden ze tří mých nejoblíbenějších Star Trek seriálů (společně s Voyagerem a Enterprise). Nejspíš bych musel říct, že je o kousíček na třetím místě a to i přes to že se jedná o první ST, který jsem naplno sledoval. Pokud dnes umí člověk hledat na internetu a ovládá angličtinu, tak se ocitá v opravdovém seriálovém nebi, protože na internetu je opravdu všechno. Díky tomu jsem nemusel čekat den nebo snad týden na novou epizodu, ale sledoval jsem jednu za druhou. Nová Generace má spoustu kladů: Picard, Data (a zbytek posádky), Enterprise D, Romulani, Borgové atd, ale má i své slabé stránky: první dvě řady mě moc nebraly a epizody s Q jsem vyloženě protrpěl.

• 15.5.2013  16:59

Asi nejslabší Star Trek seriál, pokud nepočítám původní TOS, na které se bohužel obrosky podepsal zub času. Podle mě by měl správný Star Trek být o putování vesmírné lodi, objevování nových míst a mimozemských ras. To v DS9 bohužel není. Stanice je na jednom místě, většina ras jsou už dříve objevené a postavy mi taky nepřirostly k srdci jako u jiných sérií. Převládá názor, že DS9 se pořádně rozjede až začátkem války s Dominionem, ale k čemu je to dobré, když k této fázi dospějete až po 5. celých sezónách.

• 3.5.2013  01:24
    Iron Man 2 (2010)

Oproti jedničce slabší, ale stále skvělý superhrdinský film. Downey se pro tuto roli nejspíš narodil a Paltrow nikdy nevypadala líp a sluší jí to tady neuvěřitelně. Navíc se tu projevuje počátek provázanosti s jinýmy postavamy Marvel Univerza (Black Widow, Fury, Colson). Škoda jen toho nedostatku akce.

• 3.5.2013  01:18
    Iron Man (2008)

Perfektní origin příběh o tom jak se z namyšleného a sebestředného miliardáře stane stejně namyšlený a sebestředný superhrdina. Nějaké mouchy sice film má, ale za dokonalého Downeho, neuvěřitelně sexy Paltrow a v neposlední řadě skvělý humor, nemůžu jinak než dát plný počet.

• 3.5.2013  01:14
    Iron Man 3 (2013)

Od Iron Mana 3 jsem měl velká očekávání a bohužel musím říct, že jsem byl po shlédnutí tohoto filmu trochu zklamaný. Ikdyž zklamaný... spíš bych to popsal jako zmatený. Jsou první dva díly + Avengers, kde se buduje tato síť superhrdinů a dalších postav a vytváří se tak jistá provázanost. Přijde mi ale, že jakákoliv provázanost v Iron Manu 3 prostě neexistuje. Ano párkrát se zmíní události z Avengers nebo Thora, ale to je všechno. Žádná hostující postava nebo agenti Shieldu, nic takového. Iron Man je prostě sám a to mi z hlediska několika letého vývoje filmového Marvel univerza naprosto nesedí. A přitom stačilo málo. Pár cameo rolí pro postavy z provázaných filmů a bylo by to OK. Co mi taky vadí jsou záporáci. Chápu, že se jedná o komiks, ale skoro nezničitelní, oheň-chrlící a celkově dost nažhavení super lidi?!? Ve světě Iron Mana mi to přijde dost mimo mísu a myslím, že i Thor by se docela drbal na hlavě, co to má být. Uvidím jestli změním názor po druhém shlédnutí v kině. Do té doby pro mě stále platí Avengers = Iron Man 3.

• 14.2.2013  20:31
    Lincoln (2012)

Za co má tento film 12 nominací na Oscara? Možná kdybych byl hrdý američan, který si pod pojměm historie představuje období od roku 1776, pak bych se možná královsky bavil, ale bohužel. I když osobně mám americké dějiny rád, tak tato výprava do zákulisí "demokratického" procesu tehdejší USA mě vážně neuchvátila. Daniel Day-Lewis předvádí vynikající výkon, ale jinak je to téměř nudná podívaná. Měl jsem dokonce pocit, že se jedná o jakousi antireklamu na demokracii. Když vydíte tu všudypřítomnou korupci a někdy i neschopnost o čemkoliv rozhodovat, říkáte si jestli je to opravdu ta pravá cesta jak vládnout.

• 14.2.2013  20:12

Škoda nevyužitého potenciálu. Mít tolik hvězd v jednom filmu si říkalo o něco víc než jen variace na často nechutný "humor". Neříkám, že jsem se vůbec nebavil, některé momenty byly super, ale pak tam byly takové, které šly prostě až moc daleko. Mělo to dopadnout líp.

• 9.1.2013  00:09
    Vášnivý jedlík (TV pořad) (2008)

Tenhle pořad se nedá sledovat s prázdným žaludkem, ale k dobrému obědu je jak stvořený.

• 8.1.2013  22:52

Kdo čekal druhého Pána Prstenů, tak možná bude trochu zklamaný, ale to rozhodně není můj případ. Je jasné, že třeba styl vyprávění nebyl stejný, protože i knižní Hobit se liší od LOTRa. Tolkien napsal Hobita jako pohádku a je to na tom znát. Hodně často taky slýchám názory, že se jedná hlavně o rýžování dalších dolarů a tak se jedna knížka roztahuje do 3 filmů. To je s prominutím blbost a ti co to rozhlašují by si měli tu knihu přečíst, protože tato trilogie zahrnuje i spoustu věcí, které jsou zmíněné všude možně (Hobit, Silmarilion, Nedokončené příběhy). Film samotný není dokonalý, ale je to od Návratu krále první pořádné čistokrevné fantasy. Za co dávám největší plus, tak to je jednoznačně ztvárnění Thorina Pavézy a Bilba Pytlíka. Když je jeden nebo druhý ve scéně, tak si ji suveréně ukradně pro sebe. Totéž platí pro Galadriel, která je prostě dokonalá i v tom málo prostoru, co dostala. Už ať je tu příští rok.

• 8.1.2013  22:39
    Ladíme! (2012)

Glee 2.0..... samozřejmě že je to jedno velké klišé, ale nemůžu si pomoct. Každému, komu se líbí seriál Glee se bude líbit i Pitch Perfect. Kdo tomuto žánru nehodluje, tak je to pro něj zbytečnost. p.s. aspon mám teď důvod podívat se na Twilight, a tím je Anna Kendrick :)

• 31.8.2012  16:27
    Total Recall (2012)

Kdyby se to nejmenovalo Total Recall, tak bych možná ani nepoznal, že se jedná o remake klasiky s Arniem. Samozřejmě je to nadnešené, těch podobností je tam víc (jinak by to asi nebyl remake), ale tento film by podle mě solidně obstál i samostatně. Kvalitních sci-fi je dnes docela málo a tak mi nový Total Recall přijde jako příjemný svěží vítr v tomto žánru. Asi největší plus jsem potom viděl v postavě Lori, kterou hraje Kate Beckinsale. Tak perfektně ztvárněnou mrchu až do morku kostí jsem už dlouho neviděl.

• 31.7.2012  10:02

Pro mě perfektní zakončení trilogie. Někomu může možná vadit trochu komornější pojetí než u předchozího dílu, ale mě se naopak líbí, že Nolan nekopíruje postup Baye , tedy další díl = víc akce, výbuchů a zpomalených záběrů na modelku v hlavní roli. Co se vůbec týče ženských rolích v Batmanovi, tak jsou v tomto filmu konečně opravdu skvělé. V Batman Začíná mi postava Rachel v podání Katie Holmes nevadila, ale ani nenadchla. V Temném Rytíři, kde Rachel ztvárnila Maggie Gyllenhaal mi naopak vadila až moc. V Temný Rytíř povstal jsem se konečně dočkal krásných a sympatických hereček, jejichž postavy dostaly dostatek času, aby si je mohl divák oblíbit (ano, hlavně Anne Hathaway). Záporáci jsou v této sérii už tradičně skvělí a Bane je možná tím nejlepším. O ději se zmiňovat nebudu, to ať si každý vychutná až v kině a posoudí sám jak se bratrům Nolanům povedlo završit tuto báječnou trilogii.

• 23.3.2012  23:16
    Hunger Games (2012)

Dlouho jsem se rozhodoval mezi 3 a 4 hvězdami. Film jako takový se mi hodně líbil. Herecké obsazení bylo parádní a hlavně dvojice z Districtu 12 mi byla sympatická a opravdu jsem jim fandil celou dobu. Nevadil mi ani pomalejší rozjezd, protože jsem se snadno vcítil do celkové atmosféry světa Hunger Games. Bohužel jsem ale odcházel z kina s poněkud smíšenými pocity. Na co jsem se strašně těšil už od traileru byla hudba. Ta která zní celým trailerem je jednoduše perfektní. Je úderná, epická a při jejím poslechu mi pořád naskakuje husí kůže. O to větší bylo pro mě zklamání, že se nejen tento motiv v samotném filmu vůbec neobjevil, ale celkově je hudební podkres naprosto minimální. Neříkám, že musí být hudba v každé scéně, ale tady je opravdu jen velim sporadicky a některé scény mi kvůli tomu vyzněly tak nějak prázdně. Co mi ale vadilo ze všeho nejvíc byla naprosto příšerná kamera. Někomu se možná tento "realistický" styl, kde se hodně rozmazává a obraz se pořád jen třese líbí, ale na mě to působí strašně rušivě. Nejvíc to zamrzí při nějakém boji, kde není vidět opravdu nic protože se díváte na rozmazaný záběr něčího těla a není možné poznat kdo, kde nebo proti komu. S normální kamerou a výraznějším hudebním podtextem bych se Hunger Games nebál dát maximální hodnocení, protože jsem se opravdu bavil, ale tyto věci mi vážně vadily. Pokud bude filmové pokračování, tak doufám že to v tomto ohledu bude lepší. Zatím si můžu přečíst knižní předlohu na kterou jsem teď docela navnaděný a která je "překvapivě" prý lepší než film, tak jsem zvědavý.

• 23.2.2012  13:45

Myslel jsem, že Real Steel bude jen Rocky s robotama místo lidí... a ono to tak v mnohém je. Dají se tu najít odkazy i na další filmy, jak například Stalloneho Do útoku, ale Rocky je opravdu nepřehlédnutelný. Přijde mi, že si tvůrci vzali to nejlepší ze všech Rockyho zápasů a dali to do tohoto filmu a především závěrečné bitky. Přísahám že ve chvíli, kdy Atom zasadí první ránu svému protivníkovy, jsem málem slyšel komentář "A rus je zasažen přátelé". Nejsou to ale jen bitky robotů, ale i postavy, které se mi v Real Steel velice líbili. Kdo mě vůbec nejvíc překvapil byl Dakota Goyo jako Max Kenton. Tento klučina mi byl prostě sympatický od začátku do konce. Když ho srovnám s takovým Jaidenem Smithem ve Dnu, kdy se zastavila Země, tak je to do nebe volající rozdíl, protože mladý Smith mi byl strašně proti srsti. Real Steel pro mě bylo velice příjemné překvapení. Film už jsem viděl několikrát a rád si ho pustím, kdykoliv mám chuť.

• 23.2.2012  13:01

Bojové filmy já můžu. Fist of Legend jsem poprvé viděl teprve nedávno a hned po pár minutách mi bylo jasné, že se mi to bude hodně líbit. To byla taková ta menší roztržka ve třídě mezi partou namyšlených japonských rádoby bojovníků, proti nikomu jinému než právě Jetu Li (no jejich blbost).

• 23.2.2012  12:50

Nejvíc jsem byl zvědavý jestli Eddie Murphy dokáže ještě něco malinko zahrát a... ano dokáže. I když tu nebyl hlavní postava, dostal dost prostoru abych si mohl říct, že když si snad někdy v budoucnu vybere (nebo mu nabídnou) scénář, který nebude křičet "strašně trapná hovadina", tak je to schopen zahrát.

• 23.2.2012  12:42

Přiznávám, že největší důvod proč jsem na další Underworld šel dok ina byl prostě vidět Kate Beckinsale v latexu a ve své nejznámější roli, upírky Selene. Pro mě je Kate jedna z nejkrásnějších hereček a upírské téma mám hodně rád (Twilight sem nepočítám), takže pro mě jasná volba.

• 23.2.2012  12:37
    Kontraband (2012)

Dannyho parťáci na lodi. Moc jsem nečekal a upřimně jsem ani moc nedostal. Takovýto zlodějský žánr mám rád, ale Kontraband mě moc nechytl. Největší plus vidím ve dvojci Wahlberg a Beckinsale, kteří drží tento film nad vodou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9