Petey

Student

<< předchozí 1 2
    • 17.2.2012  08:57
    Přepadení (2010)

Čekal jsem opravdu skvělou podívanou a přitom jde o spíše průměrný film.

• 21.1.2012  13:31
    Dealer 3 (2005)

Při scéně kde kořeňa pověsili na řetěz jak prase při zabíječce jsem vyvalil voči, když ho podřízli, dali pod něj lavor do který se naplnil krví, říkal jsem si že si dělaj asi prdel, pak když mu vypadly střeva a drtili je v umyvadle mi připomnělo korejský filmy, který se taky s ničím neserou.

• 15.11.2011  23:04
    Teror (2011)

Trespass je velký trapas. Celé se to dalo skončit, kdyby lupiči Cageovi píchli tu blbou injekci a prst mu tam sami přiložili a mohli hned vypadnout. Je to jedna velká slátanina, která vás po půl hodině přestane bavit

• 9.11.2011  08:16
    2Bobule (2009)

První díl byl oproti dvojce dobrej. Ve dvojce udělali z moraváků naprostý burany a debily. Jedna * za Voříškovou.

• 11.10.2011  18:03

Na můj vkus moc dlouhé, ovšem celkem to fičelo. Některý scény byly pěkně nechutný a nekompromisní, rozhodně to nebylo nic pro slabší povahy :-D

• 9.8.2011  13:59
    Keullaeshik (2003)

Jedna věc která mě opravdu vadila, byla scéna z válečného pole. Borec mi silně připomínal Forresta a to co tam dělal jsem nemohl vystát. Jinak velmi pěkný snímek

• 21.4.2010  15:46
    Náš vůdce (2008)

Po tomhle filmu se člověk zamyslí v jakým světě to žijem. Jaktože jeden člověk může z jiných udělat úplný fanatiky.

• 2.1.2010  22:20

Slušná práce Zdeňku!!!

• 17.5.2009  21:02

Hrozně mě nasral konec. Jak mohli jednoho manžela jen tak vyškrtnout a opuštěná nevěsta si hned nabalila novyho chlapa a s chuti si užila svatbu kamaradky?! Nemožný!!!!

• 28.2.2009  14:34
    Space Jam (1996)

slušná komedie pro celou rodinu plná kreslených postaviček.

• 28.2.2009  13:30
    Psycho (1960)

až do shlédnutí tohoto snímku jsem byl názoru, že všechny staré filmy jsou něco na co se nedá dívat. Avšak Psycho bylo opravdu psycho. Přesvědčilo mě to o tom, že 50 let staré filmy mohou být mnohem lepší než žhavé novinky.

• 24.2.2009  14:13

velmi zvláštní film....

• 28.1.2009  20:04

Ze začátku velká nuda, ale posledni hodinu a půl to docela odsýpalo. Vyprávění o koncentráku, snoubenec s rozdvoujenou osobností a zajímavý konec.

• 22.1.2009  14:07
    Gia (TV film) (1998)

Angelinu neprožívám ale jsou role do kterých se prostě hodí víc než jakákoliv jiná herečka. Tohle je např. jedna z nich......

• 21.1.2009  22:25
    Gran Torino (2008)

Takhle skvělej film jsem už dlouho neviděl. Eastwood je prostě machr!!!

• 17.1.2009  22:10

Soused (starej rocker) pořád vyřvává " ať žije woodstock" Díky tomuhle fimu jsem se dozvěděl jak to vlastně probíhalo ve slavném woodstocku. Hippiesaci naskakali na plac a oddavali se drogam, chlastu, sexu a hudbě. Opravdu idylka:-D

• 17.1.2009  22:05

Velké zklamání. Oproti jedničce, dost velká nuda. Trapný vtipy a kde nic tu nic

• 21.12.2008  22:55

u scény kdy Levy říká o Jacksonovi že je jeho děvka jsem chcal smíchy:-D

• 27.10.2008  20:16

Hlava zdánlivě normální rodinky Tom Sall, v sebeobraně zabije dva zabijáky. Stane se z něj místní hvězda, což mu nedělá příliš dobře. Reportáže o hrdinovi z venkova se šíří až do vzdálené Philadelphie, které si povšimnou taky mafiáni. Na povrch zcela nečekaně vyplouvá skutečnost že Tom je zabiják v penzi:-D . . . . . . . Divák není ošizen o sexystické scénky. Jen bych doporučoval Marii Bello oholit toho bobra:-D

• 27.7.2008  21:58
    Hannibal: Nepřítel Říma (TV film) (2006)

Nejvíc se mi líbil přívětivý hlas vypravěče, bez kterého by film rozhodně nemohl fungovat. Jinak z historie . . .Je až neuvěřitelné co Hannibal se svými muži dokázal. Bohužel se však našel nepřítel který dokonale vystihl jeho taktiku a použil ji proti Hannibalovi. Mocný válečník tak nakonec páchá sebevraždu a jeho životopis je Římskými vojáky spálen....

• 5.6.2008  22:25
    Silent Hill (2006)

Na to že horory miluju, Silent hill stačillo bohatě jednou. Fantazmagorie spojená s nechutnýma postavama je horší než oba díly ( Hory mají oči). Jinak velice zajímavá změna prostředí po siréně, kdy se vše rozpadne a mrtvoly ožijí:-) Hlavní hrdinka ani nemá čím se bránit, a jeste je navíc zezačátku spoutaná. Nastesti ji dojde na pomoc sexy pistolnice:-D

• 17.5.2008  18:19

Tak kde je ten prďola co tady čepuje to pivo?! Luďa to zahral skvěle

• 9.5.2008  21:16
    Hooligans (2005)

Blahopřeji maskérům tohoto filmu. Měli opravdu co dělat, rány se ve filmu rozdavaly na potkávání a huby byly fialový pořád. :-D

• 4.5.2008  14:36

Osamělý muž, který veze mladou stopařku, havaruje a dívka zemře. Muž jménem Alex je z toho jak jinak než v šoku, a jde se omluvit rodině dívky. Neví však do čeho jde. Její matka je nemocná a byt to na mě, šoupl bych ji do ústavu. Tenhle film mi vůbec nic nedal, téměř ničím mě nenadchl a sedět u toho skoro dve hodiny jsem proste nezvládl. Po dlouhe době film, který jsem neshlédl naráz. Nechápu vysoké hodnocení některych z vás. . . .

• 4.5.2008  11:54

HOP :-D

• 2.5.2008  09:50
    Suprhrdina (2008)

Když zrovna člověk není v náladě, stačí pustit Suprhrdinu a smích je zaručený na 2 hodiny ikdyz film trvá jen 85 minut, což je dost málo. Než jsem snědl 1/4 popcornu, byl konec filmu. Docela bych také ocenil jiné obsazení. Aspon hlavního hrdinu a jeho vysnenou dívku. . . .

• 20.4.2008  12:43

Nesnáším německý filmy, a tahle puberťácká kravina mi leze na nervy. Kdyby ty tři baby byly aspon pěkný.

• 17.4.2008  21:24
    Hooligans (2004)

Drogy, nezávazný sex, alkohol, a nadměrné násilí. O tomhle všem je tenhle film. Je to vlastne taková anglicka verze českého filmu Non plus ultras. To se však nedá srovnávat. Hlavní hrdina filmu hooligans Johnson mi byl celkem sympatický. Nechapu jen tenhle koníček. . . (jestli se to koníčkem dá nazvat). Mlatit se hlava nehlava, do toho šňupat Heroin a chlastat do němoty, tohle neni z myho soudku. Ale jinak film byl docela dobře zpracován. Dokonce i trocha srdcervoucich momentků. Hlavne kdyz jeden z veteránů umře, a taky když druhý se zastává imigrantů a málem zkolabuje.

• 12.4.2008  12:25

Chlapi z ghetta se snažili byt tvrdí ale dělalo mi velky problemy jim to věřit. Dabing byl děsnej, mluvili jak malí fagani a cely film mi přijde takovej tahlej a nezáživnej. Neurazí ani nenadchne

• 6.4.2008  20:46

Pecka film který skvěle zabil nedělní nudu:-) Místní kino za skvělých 45 Kč, super doprovod k tomu a správná dávka srandy podaná třema Chipmunkama:-D

<< předchozí 1 2