radeckator

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 13.1.2019  14:15
    Jan Palach (2018)

Film je natočen tak, jak lze předpokládat, že vypadat bude. Kvalitní hraný dokument.

• 7.1.2019  22:04
    MOST! - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Tak takhle má vypadat televizní satira. Nechci chválit dne před večerem, do finále ještě daleko, ale toto start jak se patří. Most vhodná vyloučená lokalita pro to naše klasické české buranství zpracované do komedie s přesahem. Blbý na tom akorát je, že mraky vypatlanců se v tom najdou a budou si ještě o to víc na svém buranství honit triko ,,když to přece bylo v televizi".

• 5.1.2019  19:02

Už dlouho mě žádný film nenasadil takového brouka do hlavy jako tento. Silné téma velice chytře zpracované. Obávám se, že kdyby něco podobného bylo možné, tak při současném stavu díky stádní tuposti společnosti ovládne Evropu znovu. Vážně mě z toho filmu až mrazilo.

• 2.1.2019  15:15
    Bird Box (2018)

Ve výsledku celkem dobrý film, jen do toho člověk nesmí zapojit logiku a zbytečně pak šťourat v detailech, protože některé scény jsou prostě k neuvěření. Nelze než konstatovat, že čím je Sandra Bullock starší, tím je ta Slečna drsnější.

• 1.1.2019  22:01

Obyčejný životopisný popis jedné sportovní události. V podstatě dokument. Nahlížet na toto jako tvůrčí umění nelze.

• 1.1.2019  21:57
    Upgrade (2018)

Jednou za čas se objeví film s naprosto geniálním nápadem a námětem a toto je jeden z nich. Naposled mě tak fascinoval asi deset let zpět District 9 a i toto má podobně výbornou a originální zápletku, propracovaný příběh a skvělou atmosféru. Rozhodně z mého pohledu se nejedná o žádný kvalitní béčkový akčňák, ale výborný sci-fi triller.

• 31.12.2018  20:52
    Ave, Caesar! (2016)

Bratři opět nezklamali a v kombinaci s výtečným Brolinem připravili opět zábavnou podívanou. Hollywood ve svém hvězdném období rozebrán Coenovými na kusy.

• 31.12.2018  20:29
    Strážci Galaxie (2014)

Trapné, dětinské, ale především vážně hloupé. Je málo filmů, co nedokoukám do konce a toto byl jeden z nich. Brrr.

• 30.12.2018  23:12

Von ten Lars bude ve skutečnosti asi slušně vyšinutý magor. Myslím, že lidstvo má kliku, že páru svých zvráceností upouští pomocí filmů a ne fyzicky. Kvalitu ocenit umím, ale fascinován jeho filmy už delší dobu nejsem. Taky si myslím, že ten, kdo v podobném snímku najde zalíbení, by měl sám nad sebou popřemýšlet. Peklo tady měli ale vizuálně moc pěkný.

• 30.12.2018  15:33
    Snílci (2003)

Film bez děje, jeden z posledních Bertolucciho pokusů jako režiséra, chlípná představa vilného starce o mládeži. Vysvleču Evu Green donaha, zavřu ji do bytu se dvěma chlapci a ono to nějak dopadne. Z mého pohledu až neuvěřitelně dekadentní a filozofický ukecaný na tři teenegery, co teprve objevují sebe sama. Pokus navázat na úspěch Posledního tanga v Paříži dopadl asi jako udělat po úspěchu filmu dvojku, trojku atd., dokud to někdo bude chtít sledovat.

• 17.12.2018  20:59

Velice chytlavým způsobem zpracované velmi třaskavé téma. Bohužel si myslím, že snášenlivost je v Americe velice nucená a že je pouze otázkou času, kdy to bouchne a stane se z toho velký průser. Nemyslím si totiž, že všichni příznivci White Power, jsou takový stádo buranů a tupců jako ve filmu.

• 16.12.2018  22:32
    Přijela pouť (TV seriál) (2018)

Bohužel nejslabší kousek z produkce Petra Kolečka. Toto se vážně moc nepovedlo. Tady ty návraty do devadesátek nejsou moc dobrý.

• 11.12.2018  23:38
    Deadpool 2 (2018)

Marvelovci mě moc neberou, ale u Deadpoola dělám výjimku, jelikož má vtip.

• 11.12.2018  19:37
    Grázlové (1996)

Viděno až jako asi šestý či sedmý Andersonův film a nutno říct, že jeho současnou a standardní tvorbu s jasně vyprofilovaným rukopisem bych v jeho debutu ještě stěží našel, ale na prvotinu celkem ucházející.

• 9.12.2018  22:48
    Psí ostrov (2018)

Opět hravá, propracovaná a podmanivá podívaná, takový už Andersonův standard.

• 9.12.2018  19:47
    Noční hra (2018)

Plytké, ani ne moc vtipné, ale především velice nesympaticky zahrané. To je pak těžký, když mě nebaví, jak herci hrají. Až na pár dobrých hlášek vážně hloupá komedie.

• 9.12.2018  01:33
    Deadpool (2016)

Scary Movie se už netočí, tak si marvelovci museli vymyslet vlastní parodii sami na sebe. A celkem se to povedlo.

• 8.12.2018  23:17

Vděčné téma pro každého spisovatele, co se do vodmašťovny dostane. Co jinýho napsat, než příběh figur se kterýma tři měsíce sdílím úplně všechno a taky všechno o jejich životě několikrát v různých úpravách dle aktuálního rozpoložení slyším. Herecky a režijně se filmu nedá vytknout vůbec nic, ale předloha je už taková ,,frenčíza".

• 8.12.2018  15:57

Bohužel potenciál co námět nabízel, režisér využil bezezbytku, ale tento potenciál byl vhodný spíš pro divadelní hru nebo maximálně televizi, kino ani omylem. Na druhou stranu jsem to očekával, takže kalbička jedné emocionálně a psychicky labilní a rozhádané rodiny na chatě dle předpokladu. Ale copak by diváka zaujala normální kalbička normální funkční famílie?

• 2.12.2018  20:42
    Noční směna s Adélou (TV pořad) (2018)

Rekordy ve sledovanosti tento formát asi nikdy trhat nebude, ale Adéla mě baví, takže za mě dobrý.

• 2.12.2018  20:38
    Hasičárna Telecí (TV seriál) (2018)

Slaboučký, hloupý a mnohokrát až trapný. Toto se fakt nepovedlo.

• 2.12.2018  20:21

Co z počátku zdá se, že po scénách s výtahem a rotopedem bude podařenou komedií, se ve zbytku rozvine spíše melancholicky a pomalým tempem do velice příjemného poetického filmu.

• 25.11.2018  19:29

Geniální nápad velice dobře zpracovaný. Terry Gilliam musí být poctěn svými následovníky. Bohužel doba, kdy genetické úpravy lidí budou realitou se kvapem blíží, takže taková prča jako dnes po vzhlédnutí tohoto filmu to určitě nebude.

• 18.11.2018  19:17

Zcela opomíjená, ale naprosto skvělá černá gangsterská komedie. Vlastně skoro veškerá tvorba Samuela Benchetrira je pro našince stěží dostupná. Velká škoda.

• 18.11.2018  09:24

Vtipný a zábavný víceméně klip.

• 9.11.2018  23:00
    Milada (2017)

Slabé zpracování silného příběhu.

• 27.10.2018  17:18

Mission: Impossible je v současnosti jednoznačně nejlepší akční série. Sice lehce překombinované, nutno ale podotknout, že ,,jako vždy", ale stále v akci bez zbytečných hluchých míst. Dobré pokračování, dobré série.

• 21.10.2018  20:02
    Toman (2018)

Těžkotonážní nálož z těžké doby po válce. Nebylo to snadných dvě a půl hodiny v kině, když na plátně postrádáte byť alespoň jednoho vyloženě kladného hrdinu. I ten, do této doby nedotknutelný Jan Masaryk je zde vykreslen jako alibistický srab a sám Toman na mě spíš působil jako kmotr Mrázek. Nebýt to film mého oblíbence Ondřeje Trojana, asi bych si počkal na uvedení v televizi, takto musím konstatovat, že je to sice kvalitní film, ale ze všech jeho udělaných mě tento bavil zatím asi nejméně.

• 25.9.2018  21:57
    Wind River (2017)

Celkem zajímavé a napínavé drama. Jeremy Renner postupuje do první ligy top herců zjevně.

• 25.9.2018  21:52
    Pepa (2018)

Velice slabý film, zjevně inspirovaný Americkou krásou. Bohužel tady na rozdíl od americké klasiky je hlavní hrdina tak nesympatický zoufalec, že jsem mu ani nijak zvlášť nefandil a nepřál. Nefungovalo v tom takřka nic.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15