Nepřítel (2013)

Vůbec mě nevadí filmy s otevřeným koncem, snesu i filmy s předem očekávaným koncem, ale tady bohužel nic. Nechápu totiž ani začátek, k čemu tam byla jakási ta černá orgie, dokonce jsem nepochopil ani ten znepokojující průběh, který se odvíjel tak, že se dalo očekávat něco, no ale nakonec nic!!! No brrrr. Vlastně jo, pardon pavouk. Ty dvě hvězdy za dobrý herecký výkony všech.

Nemysli na to (2007)

Solidní scénář, hrozná režie, ale na sobotní dopoledne pohodová oddechovka.

Slova (2012)

Chtěl bych někdy číst takovou knihu o které toto celé je.

Divergence (2014)

Film vhodný pouze pro náctileté natočený vyloženě pro tuto cílovou skupinu (již nejsem).

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál) odpad!

Asi po třiceti letech jsem si pro oživení paměti abych byl stále ve střehu před tou rudou lůzou dopřál jednoho dílu této superstar tehdejší propagandy a stále nelze hodnocení změnit, než že odpad! Řemeslně sice kvalitní práce narvaná tehdejší hereckou populární elitou, jenže ideologie poplatná tehdejšímu režimu strhává všechno sebou do pekla, kam tato zhovadilost celá patří.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Dramaturg Primy bude buď v kómatu anebo v šaškecu, protože normální člověk by tohle nedovolil nikdy nechat vzniknout.

Učitelka (2016)

Nebavilo mě to a mrzí mě, že u Hřebejkových počinů z poslední doby se to stává standardem. Za celý film jsem se nedokázal vtáhnout do děje jako u filmů dobrých, námět ani zasazení do osmdesátých let mě nijak neuchvátilo, některé dějové pasáže mě přišli hloupé či zbytečné a film jako celek na mě zapůsobil jako velmi nesympatický. Jestliže toto byl ale záměr, který já zjevně nepochopil, tak klobouk dolů a palec nahoru. Momentálně za mě ale palec dolů.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Největším zabijákem všech dvojek úspěšných jedniček je neustálé odkazování na něco z jedničky a tady toho bylo věru požehnaně. Emmerichova dávka patosu, amerického hrdinství a proslovů vůdců k masám byla předem jasná a očekávaná i ten pes zachráněný v poslední vteřině nechyběl, ale těch keců odkazujícím na předchozí film bylo vážně přes příliš. Co mě skutečně pobavilo byl emzák cválající jako kůň a vyděsilo, že podle tvůrců jsou lidé nejschopnější zabijáci v celém vesmíru, kteří si poradí i s neskutečně vyspělými vetřelci, kteří během miliónu let vyhladili ve vesmíru vše na co kdy narazili dle mluvící koule tisíce civilizací.

Podfukáři 2 (2016)

Jsem přísný, jelikož první díl mě bavil převelice. To co ale provedl scénárista v cca posledních 10 minutách je až trestuhodné, jelikož do této doby film celkem svižně plynul a i když nedosahoval kvalit prvního, tak furt dobrý. Udělat ale po tom všem se všech hrdinů absolutní nýmandy je něco, co prostě zabije dobrý zážitek nejen z tohoto z filmu, ale i z předchozího a to až do té míry, že z kina jdete domů neskutečně nasraní.