Pirkaf

Lord Azalin

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 3.12.2018  08:17

Rozhodně mělo být součástí filmu, spojit do prodloužené verze by bylo daleko lepší. Spousta věcí ve filmu dává smysl až díky těmto scénám..

• 25.9.2018  19:02

Určitě jedno z nejlepších anime, které kdy bylo natočeno. Prostě dokonalé, i při opakovaném shlédnutí se tají dech..

• 21.8.2018  12:45
    Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

Jak asi může dopadnout MTV adaptace bohapusté vykrádačky Tolkiena, ve které do role elfího krále obsadí Johna Rhys-Daviese? Ano, špatně.

• 14.4.2018  07:57

Po příšerné dvojce naštěstí přišla změna režiséra a výsledkem je nejlepší Thor, vtipnější než Strážci galaxie.

• 30.3.2018  23:01

Po skvělé předchozí epizodě přichází kruté vystřízlivění. Tento film má jediné pozitivum, a to je nepředvídatelnost děje. Jinak je to fakt špatný. Ale zas tak špatný jako Rogue One to není. Aspoň něco.

• 26.2.2018  07:22
    Star Wars Povstalci (TV seriál) (2014)

Tváří se to infantilně, ale to je jen povrchní dojem. Je to dokonce lepší než Clone Wars, a to tak že o hodně. Seriál v mnohém připomíná Firefly, jenom ve Star Wars univerzu. Což je zárukou skvělé zábavy s mnoha nezapomenutelnými postavami.

• 26.2.2018  07:18

Je to velmi dobrý seriál, bohužel s velmi pomalým rozjezdem. Kdo přežije první dvě sezóny, bude odměněn. V rámci Star Wars univerza povinnost.

• 4.2.2018  18:08

Změna režiséra sérii výrazně prospěla, tohle bylo super.. tedy super v rámci Mythicy.. ;-) V podstatě steampankový road movie.. ;-)

• 9.1.2018  07:04
    Star Wars: Klonové války (TV seriál) (2008)

Seriál začíná velmi vlažně, téměř až nekoukatelně, nicméně má vzestupnou tendenci, zhruba od třetí série je to super.. škoda, že to zrušili. Dvě další série prý byly napsány a připraveny..

• 1.1.2018  10:21

Poněkud horší než první film, hlavně režie je dost zoufalá, ale pořád solidní amatérská fantasy.. V dalším filmu, se režie chopil konečně někdo pravděpodobně povolanější, tak se dá čekat kvalitativní vzestup..

• 1.1.2018  10:19

Čekal jsem katastrofu, ale nakonec se z toho vyklubalo příjemné překvapení. Tak asi na úrovní nejlepších tolkienovských fan filmů.. Kevin Sorbo je zde něco jako Gandalf (jak to sám ohodnotil), i když je to jen cameo, potěšilo..

• 29.10.2017  20:15
    Ikarie XB 1 (1963)

Ve své době zjevení, dnes už hodně obtížně koukatelná záležitost. Ale na učení češtiny dobrá.. ;-)

• 11.9.2017  21:27

Po shlédnutí celého seriálu (což je velmi důležité) musím konstatovat, že se jedná o nejlepší Star Trek, ještě o něco lepší než Next Generation. Next Generation má zajímavější postavy, ale DS9 zase lepší příběh. Ovšem Picard je stále nejlepší kapitán samozřejmě.

• 3.5.2017  19:37

Fakt hodně špatný. Jedna hvězdička za toho tlušťocha, na kterýho jedinýho se dá dívat..

• 16.4.2017  21:22
    Pasažéři (2016)

Což o to, koukat se na to dá, ale rozhodně se z tohoto tématu dalo vytěžit mnohem víc, než jen lehká nuda v průběhu celého filmu a debilní závěr... bez celkem zajímavého hereckého obsazení by to bylo ještě možná na jednu hvězdičku míň..

• 8.3.2017  19:51

Atmosféra naprosto výborná, ale možná až trošku moc předstíraná a snažící se zastřít mutantské mouchy, kterých má tenhle film docela dost. Takže na plnej počet to prostě není, a to přestože moje oblíbená komiksová hrdinka X-23 je tady asi o 1000 % víc kůl než Hit-Girl.

• 5.3.2017  12:31
    Návštěvníci (TV seriál) (1983)

Opravdu kultovní a na dnešní dobu vynikající seriál, ve své době naprosté zjevení. V dnešní době navíc obohacený o další rozměr, protože nám teď opravdu může připadat, že návštěvníci cestovali do minulosti. Sice ne několik set let, ale i těch několik desetiletí je znát.

• 26.12.2016  19:19
    Kimi ni todoke (TV seriál) (2009)

Když.... ona...... je..... ve..... všem...... tak...... pomaláááááá.................. že se na to fakt nedá koukat...........

• 26.11.2016  14:35

Myslím, že snad z žádného jiného filmu není tolik lidově rozšířených hlášek. Naprostá klasika.

• 26.11.2016  14:33

Nemá chybu. I v dnešní době nesmírně vtipný a zábavný film... Hrušínský a Filipovský na Oscara...

• 29.10.2016  17:03

Po cca deseti letech už z toho filmu tak nadšen nejsem. Pro Yimou Zhanga jasný ústup ze slávy, asi ne náhodou žadný další podobný film nenásledoval. Je zde patrná sestupná tendence. Po fantastickém a neokoukatelném Tygru a Drakovi mírně slabší hrdina a pak nejslabší House of Flying Daggers. Škoda, Ziyi Zhang je pro Memoirs of Geisha a další sračky prostě škoda...

• 23.9.2016  08:38
    Star Trek: Do temnoty (2013)

První film byl fajn, ale tohle je hrůza a děs. Čekal jsem Star Trek a dostal jsem v podstatě videohru s postavami, které už se chovají natolik vzdáleně od svých vzorů, že se jedná spíš o parodii. Nemluvě o naprosto nelogickém ději, příšerných Klingonech atd. V půlce vypínám a dávám si raději jeden díl Star Trek TNG. A po něm Star Trek Continues, amatérské pokračování původního seriálů, které je tak tisíckrát lepší než tahleta srajda.

• 24.6.2016  20:43

Viděno opět po mnoha a mnoha letech.. neskutečná prdel, fakt jsem si to užil..

• 5.6.2016  22:28

Prodloužená verze viděná doma je o celé dvě hvězdičky lepší než kino verze. Plný počet bez váhání. Parádní zážitek.

• 29.5.2016  09:38

Po prvních Avengerech jsem říkal, že je obdivuhodné, jakým způsobem dokázal Whedon ukočírovat tolik superhrdinských individualit v perfektně fungující celek, a že nikdo jiný by to nezvládl. Ne, nikdo jiný to nezvládl.

• 29.5.2016  09:35

Po posledním kapitánovi Amerikovi velmi příjemné pohlazení po mé komiksové duši. Storm by sice neměla metat blesky z rukou jako Palpatine, ale to už mé nadšení zchladit nemohlo. I ta Sansa je nakonec celkem dobrá Jean, i když žádná velká krasavice to teda není..

• 15.3.2016  21:51

Po hodně rozpačitém a místy až trapném začátku jsem tomu přeci jen dal druhou šanci, protože přeci jen autorem předlony je P.K.Dick a... celkem se vyplatilo. Nijak výjimečná, ale nicméně příjemná scifárna o tom, že možná světem hýbou síly, o kterých nemáme ani tušení....

• 3.3.2016  22:50
    Prometheus (2012)

Bylo to o něco málo lepší, než jsem po všech těch negativních ohlasech čekal, nicméně vzhledem k tomu, že jde o film režiséra Vetřelce a Blade Runnera, je výsledek dost smutný..

• 11.2.2016  21:55

Poněkud zdlouhavé, některé záběry až nechutné a mnohe absolutně ničím nezajímavé a nudné...

• 30.12.2015  20:11

Nový Star Trek byl úplně mimo a z v podstatě filosofického díla udělal bezduchou akční řežbu. Nové Star Wars jsou oproti tomu trefa do černého a nádherná pocta původní trilogii. Rozhodně jsem nečekal, že Han Solo bude hrát ve filmu skoro až podstatnější roli než ten rasově korektní stormtrooper. Takže za mě plný počet.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20