Pirkaf

Lord Azalin

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 15.2.2020  09:04
    Very Potter Senior Year, A (divadelní záznam) (2013)

Zajímavé, že jen jeden člověk v komentáři zmiňuje, že roli Luny si tu vystřihla ta původní Luna z Harryho Pottera.. ;-)

• 7.1.2020  15:24
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

No já myslím, že poslední scéna je pro první sérii naprosto charakteristická.. prostě dost těžký WTF... uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál...

• 13.11.2019  22:15

Nejlepší SW film za dlouhou dobu...

• 17.8.2019  17:04
    Father Ted (TV seriál) (1995)

Drink! Feck! A*se! Girls!

• 4.7.2019  21:15
    Cirque du Soleil: Amaluna (divadelní záznam) (2012)

Je to samozřejmě super, ale dávám průměrné hodnocení za nesmyslné zkrácení představení.

• 28.6.2019  21:53

O hodně lepší než jednička a jedna hvězdička navíc za scénku s papežem, to je snad nejvtipnější scénka vůbec.. :)

• 31.3.2019  12:57
    Širokuma Café (TV seriál) (2012)

Nejpohodovější seriál na světě, prostě pohlazení pro duši. Navíc je to prdel.. :-) Subjektive, kdybys viděl víc dílů, zjistil bys, že to opravdu není seriál pro děti.. ;-)

• 29.3.2019  21:57

Viděl jsem až po letech a určitě lepší než jsem čekal..

• 3.12.2018  08:17

Rozhodně mělo být součástí filmu, spojit do prodloužené verze by bylo daleko lepší. Spousta věcí ve filmu dává smysl až díky těmto scénám..

• 25.9.2018  19:02

Určitě jedno z nejlepších anime, které kdy bylo natočeno. Prostě dokonalé, i při opakovaném shlédnutí se tají dech..

• 21.8.2018  12:45
    Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

Jak asi může dopadnout MTV adaptace bohapusté vykrádačky Tolkiena, ve které do role elfího krále obsadí Johna Rhys-Daviese? Ano, špatně.

• 14.4.2018  07:57

Po příšerné dvojce naštěstí přišla změna režiséra a výsledkem je nejlepší Thor, vtipnější než Strážci galaxie.

• 30.3.2018  23:01

Po skvělé předchozí epizodě přichází kruté vystřízlivění. Tento film má jediné pozitivum, a to je nepředvídatelnost děje. Jinak je to fakt špatný. Ale zas tak špatný jako Rogue One to není. Aspoň něco.

• 26.2.2018  07:22
    Star Wars Povstalci (TV seriál) (2014)

Tváří se to infantilně, ale to je jen povrchní dojem. Je to dokonce lepší než Clone Wars, a to tak že o hodně. Seriál v mnohém připomíná Firefly, jenom ve Star Wars univerzu. Což je zárukou skvělé zábavy s mnoha nezapomenutelnými postavami.

• 26.2.2018  07:18

Je to velmi dobrý seriál, bohužel s velmi pomalým rozjezdem. Kdo přežije první dvě sezóny, bude odměněn. V rámci Star Wars univerza povinnost.

• 4.2.2018  18:08

Změna režiséra sérii výrazně prospěla, tohle bylo super.. tedy super v rámci Mythicy.. ;-) V podstatě steampankový road movie.. ;-)

• 9.1.2018  07:04
    Star Wars: Klonové války (TV seriál) (2008)

Seriál začíná velmi vlažně, téměř až nekoukatelně, nicméně má vzestupnou tendenci, zhruba od třetí série je to super.. a 7. série, to je takový bombónek pro ty, co vydrželi.. koukat i čekat na pokračování.. :)

• 1.1.2018  10:21

Poněkud horší než první film, hlavně režie je dost zoufalá, ale pořád solidní amatérská fantasy.. V dalším filmu, se režie chopil konečně někdo pravděpodobně povolanější, tak se dá čekat kvalitativní vzestup..

• 1.1.2018  10:19

Čekal jsem katastrofu, ale nakonec se z toho vyklubalo příjemné překvapení. Tak asi na úrovní nejlepších tolkienovských fan filmů.. Kevin Sorbo je zde něco jako Gandalf (jak to sám ohodnotil), i když je to jen cameo, potěšilo..

• 29.10.2017  20:15
    Ikarie XB 1 (1963)

Ve své době zjevení, dnes už hodně obtížně koukatelná záležitost. Ale na učení češtiny dobrá.. ;-)

• 11.9.2017  21:27

Po shlédnutí celého seriálu (což je velmi důležité) musím konstatovat, že se jedná o nejlepší Star Trek, ještě o něco lepší než Next Generation. Next Generation má zajímavější postavy, ale DS9 zase lepší příběh. Ovšem Picard je stále nejlepší kapitán samozřejmě.

• 3.5.2017  19:37

Fakt hodně špatný. Jedna hvězdička za toho tlušťocha, na kterýho jedinýho se dá dívat..

• 16.4.2017  21:22
    Pasažéři (2016)

Což o to, koukat se na to dá, ale rozhodně se z tohoto tématu dalo vytěžit mnohem víc, než jen lehká nuda v průběhu celého filmu a debilní závěr... bez celkem zajímavého hereckého obsazení by to bylo ještě možná na jednu hvězdičku míň..

• 8.3.2017  19:51

Atmosféra naprosto výborná, ale možná až trošku moc předstíraná a snažící se zastřít mutantské mouchy, kterých má tenhle film docela dost. Takže na plnej počet to prostě není, a to přestože moje oblíbená komiksová hrdinka X-23 je tady asi o 1000 % víc kůl než Hit-Girl.

• 5.3.2017  12:31
    Návštěvníci (TV seriál) (1983)

Opravdu kultovní a na dnešní dobu vynikající seriál, ve své době naprosté zjevení. V dnešní době navíc obohacený o další rozměr, protože nám teď opravdu může připadat, že návštěvníci cestovali do minulosti. Sice ne několik set let, ale i těch několik desetiletí je znát.

• 26.12.2016  19:19
    Kimi ni todoke (TV seriál) (2009)

Když.... ona...... je..... ve..... všem...... tak...... pomaláááááá.................. že se na to fakt nedá koukat...........

• 26.11.2016  14:35

Myslím, že snad z žádného jiného filmu není tolik lidově rozšířených hlášek. Naprostá klasika.

• 26.11.2016  14:33

Nemá chybu. I v dnešní době nesmírně vtipný a zábavný film... Hrušínský a Filipovský na Oscara...

• 29.10.2016  17:03

Po cca deseti letech už z toho filmu tak nadšen nejsem. Pro Yimou Zhanga jasný ústup ze slávy, asi ne náhodou žadný další podobný film nenásledoval. Je zde patrná sestupná tendence. Po fantastickém a neokoukatelném Tygru a Drakovi mírně slabší hrdina a pak nejslabší House of Flying Daggers. Škoda, Ziyi Zhang je pro Memoirs of Geisha a další sračky prostě škoda...

• 23.9.2016  08:38
    Star Trek: Do temnoty (2013)

První film byl fajn, ale tohle je hrůza a děs. Čekal jsem Star Trek a dostal jsem v podstatě videohru s postavami, které už se chovají natolik vzdáleně od svých vzorů, že se jedná spíš o parodii. Nemluvě o naprosto nelogickém ději, příšerných Klingonech atd. V půlce vypínám a dávám si raději jeden díl Star Trek TNG. A po něm Star Trek Continues, amatérské pokračování původního seriálů, které je tak tisíckrát lepší než tahleta srajda.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20