Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda) odpad!

Když nejdražší seriál všech dob vypadá jako špatnej fanfilm, kde tvůrci neměli ani na to, aby koupili elfům paruky, tak je něco špatně.

Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)

Není to bezchybný seriál, má v sobě ovšem určité kouzlo (stejně jako hlavní hrdinka), kterému je těžké nepodlehnout. Občasné skřípání děje a nelogičnosti přebíjí výrazné hlavní, ale i vedlejší charaktery, což je podle mě největší předností seriálu. A navíc je to fakt prdel.

xxxHOLiC (2006) (seriál)

Manga je geniální, anime je jenom super.. ;)

Cubasa Chronicle (2005) (seriál)

Zatímco xxxHolic anime se dost vydařilo (i když samozřejmě kvalit mangy nedosahuje), Tsubasa je bohužel slabší, s nevyrovnanou animací a hlavně spoustou fillerů. Chuť spravují až následné speciály s daleko lepší animací, ale bohužel zase trpící potřebou napěchovat spoustu děje do několika epizod.

Hidamari no kanodžo (2013)

Mohlo by to být tak o půl hodky kratší, ale tak dalo se. Hvězdička navíc za Juri Ueno.

Svobodný mládenec (1993) (TV film)

Jestliže v minulém filmu se choval Holmes mírně řečeno atypicky, vloupával se do domu a sváděl služku, tady už je to totální psycho. Holmes, který by nikdy nevyšel z domu bez dobře padnoucího obleku a buřinky, najednou lítá po ulici v noční košili a padá do bahna.. WTF? ;) Jeremy Brett vypadá fakt špatně oproti první dílům. Doufám, že ty zbývající se zase uklidní, protože si tak nějak neumím představit, že se dá ještě přitlačit na pilu.. nicméně solidní horor..

Čarodějka na koštěti (2016) (seriál)

To je takové ideální anime ke koukání při obědě.. není to tak geniální jako Polar Bear Café, ani to není samozřejmě tak dobré jako manga, ale hlavně, že to je.. ^_^

Very Potter Senior Year, A (2013) (divadelní záznam)

Zajímavé, že jen jeden člověk v komentáři zmiňuje, že roli Luny si tu vystřihla ta původní Luna z Harryho Pottera.. ;-)

Zaklínač (2019) (seriál)

No já myslím, že poslední scéna je pro první sérii naprosto charakteristická.. prostě dost těžký WTF... uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál...  2. SÉRIE: Velmi příjemné překvapení. Až na několik WTF momentů jako scéna s hluchoněmým černošským elfem a na trapné teleportování z Kaer Morhen do Cintry a zpět ala poslední série Game of Thrones nemám co vytknout, pokud se samozřejmě člověk oprostí od knížek..