Potan

Štěpán Jura

okres Praha

homepage

• 19.4.2020  18:57
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

CAROLE FUCKIN' BASKIN DID IT!

• 11.2.2020  10:44
    Vzestup Osmanské říše (TV seriál) (2020)

Jako trošku jsem se bál jako natočí Turek docudrama o pádu Konstantinopole, ale kupodivu to bylo pěkný - sice vystřihli na konci tři dny plenění a pořád tak nějak zapomínali na to čtvrtou krusádu, ale nemělo to ten odpudivý lživý propagando patos jako ruské filmy o druhé světové. Za mě fakt překvapení a i šok, že parta Netlfix kebabářů si natočí vizuálně hezčí a poutavější hraný dokument, než o čtvrt roku dříve "hlavní" Netflix hypovanýho Witchera, který vedle Osmanů vypadá ještě víc laciněji a špatně. :(

• 4.2.2019  23:35

Jako na indie film asi solid - takový nemastný, neslaný meh, but why not.

• 12.12.2018  17:35
    Starověcí vrazi (TV seriál) (2016)

Fakt dobře a moderně udělané dokumenty.

• 27.11.2018  00:03
    Epidemic (2018)

Já mám rád shit filmy, ale tohle bylo i na mě moc špatný. :(

• 18.10.2018  09:42
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

Naprosto nezaslouženě vyhypovana sračka, která zaujme maximálně tak obézní panice žijící u rodičů a z kapesného šetřící na advik lupeny. Ti se vám budou snažit jak to má super příběh, vizual a drive... Ale ono to tam není. Je to hnusný a nudná sračka, kde nezletilé holčičky ukazují kreslené kozy a občas někomu ulitne noha. #6hodinodpadu #znelkaujde #jinakshit #pedobearuvsen

• 21.9.2018  19:25

Artušův podfuck: Sbal Excalibur a vypadni.

• 14.9.2018  10:29
    matka! (2017)

Dvouhodinnová tortura, jejímž smyslem je ukázat, že Bůh a Země jsou spolu spjatí a vesmír se točí v nekonečném cyklu kreace a destrukce. Což o to, jistě by se to o tom dal natočit pěkný film, ale tenhle je pěkná mrdka u které pohoní jenom pseudoinťouši, který v praváku vyhodili z fildy.

• 14.9.2018  10:26
    Zombie: Ostrov smrti (2006)

Kvalitní shit, co má špatnou kameru, herce i scénář. Naštěstí je už tak debilní, že se u něj dá s promítačkou, partou kamarádů a lahví chlastu docela slušně pobavit, i když asi jinak než tvůrci chtěli.