• Fantasy

Pán tygrů (2020) (seriál)

CAROLE FUCKIN' BASKIN DID IT!

Vzestup Osmanské říše (2020) (seriál)

Jako trošku jsem se bál jako natočí Turek docudrama o pádu Konstantinopole, ale kupodivu to bylo pěkný - sice vystřihli na konci tři dny plenění a pořád tak nějak zapomínali na to čtvrtou krusádu, ale nemělo to ten odpudivý lživý propagando patos jako ruské filmy o druhé světové. Za mě fakt překvapení a i šok, že parta Netlfix kebabářů si natočí vizuálně hezčí a poutavější hraný dokument, než o čtvrt roku dříve "hlavní" Netflix hypovanýho Witchera, který vedle Osmanů vypadá ještě víc laciněji a špatně. :(

Starověcí vrazi (2014) (seriál)

Fakt dobře a moderně udělané dokumenty.

Epidemic (2018) odpad!

Já mám rád shit filmy, ale tohle bylo i na mě moc špatný. :(

Elfen Lied (2004) (seriál) odpad!

Naprosto nezaslouženě vyhypovana sračka, která zaujme maximálně tak obézní panice žijící u rodičů a z kapesného šetřící na advik lupeny. Ti se vám budou snažit jak to má super příběh, vizual a drive... Ale ono to tam není. Je to hnusný a nudná sračka, kde nezletilé holčičky ukazují kreslené kozy a občas někomu ulitne noha. #6hodinodpadu #znelkaujde #jinakshit #pedobearuvsen

matka! (2017) odpad!

Dvouhodinnová tortura, jejímž smyslem je ukázat, že Bůh a Země jsou spolu spjatí a vesmír se točí v nekonečném cyklu kreace a destrukce. Což o to, jistě by se to o tom dal natočit pěkný film, ale tenhle je pěkná mrdka u které pohoní jenom pseudoinťouši, který v praváku vyhodili z fildy.

Zombie: Ostrov smrti (2006) odpad!

Kvalitní shit, co má špatnou kameru, herce i scénář. Naštěstí je už tak debilní, že se u něj dá s promítačkou, partou kamarádů a lahví chlastu docela slušně pobavit, i když asi jinak než tvůrci chtěli.