Lindemann: Live in Moscow (2021) (koncert)

V Praze jsem bohužel na show nebyl, tak aspoň doma v obýváku 🤘. Kvalitní lehce hambatá cca hodinu a půl dlouhá jednohubka. Jako fanoušek obou hudebníků jsem nadmíru spokojen proto dávám plný počet 👍🤘👍

Godzilla II Král monster (2019)

Je to velký a je tam spousta parádně udělanejch monster. Na 132 minut to docela uteklo. Cestou domů jsem přemýšlel co se mi na tom vlastně líbilo krom těch monster. V prvním filmu byla hutná atmosféra. Tady nic. Ani jednou jsem neměl takovej ten pocit krucifixhymlhergot to je jízda. Ostrov lebek má taky navrch. Bohužel teda musím říct (napsat), že tohle je zatím nejslabší počin monsterversa. A trochu se obávám, že G vs K dopadne podobně.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tentokrát se výlet mezi legendy let 80. povedl o poznání méně než u předchozích dílů. Mezi novými postavami byl podle mého nej Antonio Banderas. Jeho nástup byl opravdu ve velkém stylu. Mel Gibson jako záporák také potěšil. Co potěšilo méně byla absence gore efektů a příběh, který mi připadal jako okopírovaná dvojka s několika málo úpravami. Takže zatím pouze za tři.

Machete zabíjí (2013)

Jedna hvězdička je za hudbu. Celej film jinak nesahá prvnímu ani po kotníky. Některé scény přetažené až moc. Efekty byly strašně do očí umělotinou. Napodruhé se to nepovedlo a nezachránil to ani Mel smrtonosná zbraň Gibson.

Rallye smrti 2 (2010)

Naproti prvnímu dílu o dost slabší.

Oheň, led a dynamit (1990)

Jj ach ty dětský léta :-D... Ze zvědavosti sem si po x letech znova pustil tenhle kousek a zjistil že je to pořád stejná ptákovina ale pobavila skoro stejně tak jak před lety :-D

Sunshine (2007)

Zajímavej kousek ale Horizont události se mi líbil víc :)

Martial Law 3 (1992)

Dneska díky mé malé indispozici jsem si pustil všechny 3 díly za sebou a musim říct, že tenhle díl je nej. Podíl na to má i bouchač Matthias :D