Pavučina (2023)

Slabé, veľmi slabé.

Eternals (2021)

Najskôr som chcel dať "odpad", ale potom som sa ukľudnil a dávam veľkodušne jednu hviezdu. Neviem ako vám, ale mňa, ako prvé, nasrala hudba. Tak mdlú a nehodiacu sa hudbu k filmu som už dávno nepočul. Potom tá genderovo správne namiešaná zmes superhrdinov a bozkávajúci sa chlapi... Hoďte do mňa kameňom, mne sa to hnusí.

Dokonalý smysl (2011)

V čase, keď sa svetom začal šíriť koronavírus SARS-CoV-2, je námet tohto filmu veľmi znepokojivý. Najnovšie zistenia totiž dokazujú, že ľudia začali strácať čuch a chuť.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Film bol tak na trojku, ale prepojenie na Overlook hotel ma potesilo, za to je ta stvrta hviezda. Subjektivne je to taky priemerny polohoror, dobre sa na to pozera, ale k dokonalosti by to chcelo mozno vyssi rozpocet, alebo ineho rejzu.... Neviem...

To Kapitola 2 (2019)

Už som pri tomto filme trikrát zaspal a ešte stále sa mi to nepodarilo dopozerať. Už to teda nebudem siliť a kašlem na to.

Loli paradička (2019)

Nasmial som sa, ako pri filme uz davno nie. Chvalim autorov za tento pocin, hoci kvoli nepodarenemu koncu davam o hviezdu menej. Film je sice jednoduchy, ale na mna fungoval.

Apostle (2018)

Kde len zaradiť tento film? Je tu pár napínavých scén, to áno. Zaujímavé, že dedina roky rokúce funguje normálne, dokonca má vybudované podzemné kanály. Evans jednoducho zaradil fungujúce prvky z iných filmov do toho svojho. Niečo mu zafungovalo, niečo ani veľmi nie. Keby mal gule a ponechal vo filme viac gore, tak by to bola lahôdka. Potencál tam bol.

Climax (2018)

Kým sa na začiatku len tancovalo, tak to bolo fajn a to nie som žiadny tanečník. Postupne, ako hustla atmosféra, mne redli nervy. Síce som tento drogový balet dopozeral, ale nestálo to za to. Škoda, na začiatku to vyzeralo sľubne.