holyterry

okres Praha-východ

<< předchozí 1 2
    • 6.3.2020  17:13
    V síti (2020)

Pokud máte rádi komedie a horory, tak V síti je pro vás jasná volba. I když moc dobře víte, že za pár vteřin na vás vybafne něco nechutného a strašidelného, stejně se leknete. Zároveň se budete řezat smíchy od začátku do konce. A nebo budete chtít řezat lidi se smíchem. Každý to má jinak. Ale je dobře, že dokument na takové téma, je tak úžasný meme? Rozhodně to není chyba samotného snímku, ale hlavně lidí, kteří si dělají srandu naprosto ze všeho (a já k těm lidem taky patřím). Myslím si, že je i dobře, že v některých momentech se to Klusák snažil odlehčit, protože kdyby to bylo brané celé extrémně seriózně, nebylo by to prostě ono (například scény s králíkem či vysvětlování co je to klitoris mě opravdu velice pobavily). Navíc by to bylo pro nezasvěcené horší pobrat. Přesto si myslím, že by bylo fajn, kdyby V síti bylo drsnější a o 20 minut delší. Klidně ta "sentimentální" pasáž, kdy student medicíny vysvětluje jedné z hereček, že nesmí nikomu posílat nahé fotky, by tam ani nemusela být. Stejně tak tam nemusela být sexuoložka a její rady pro herečky. Co si budeme, nejzajímavější část byly setkání s predátory. Herečky si dohromady prožily 21 setkáních, přesto v dokumentu neuvidíte ani 10 z nich. Ale ta setkání, které můžeme vidět, jsou naprosto dokonalá a odpudivá zároveň. Taky mám pocit, že ten muž, kterého konfrontoval štáb, měl až moc prostoru. Byl to navíc jeden z těch nudných a tuctových chlapů. Vlastně když nad tím tak přemýšlím... dala jsem 169 korun za něco s čím jsem se setkávala celé ty tři roky, co vytvářím videa a vlastně ještě déle, protože když mi bylo těch 12 psali mi podobné existence taky. Ale těch pár korun mi líto není, protože V síti je opravdu moc pěkně a na české poměry opravdu kvalitně a originálně zpracovaný dokument. Je tu pár maličkostí, které mi brání dát ještě jednu hvězdu.

• 15.2.2020  23:24
    Skryté zlo (2018)

Opravdu dlouho jsem přemýšlela jaké mám dát tomuto dramatu hodnocení. Skutečně dlouho to u mě v hlavě kolísalo mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Trochu mě ale zklamalo jak příběh o tom jak se z Erendreicha stal velice nebezpečný šílenec odbyli tím že jsme tu měli párkrát flashback z jeho první vraždy a pak vysvětlení od černé agentky FBI v autě která řekla jen tři čtyři věty svým bílým kolegům. Očividně ten hodný a chytrý polda musela být černoška protože feminismus a korektnost ale to nejspíš nemůžu filmu vytknout protože žijeme v době v jaké žijeme. Film měl na papíru asi velký potenciál ale nakonec ten potenciál moc nevyužili. To neustále pronásledování nebezpečného padoucha a fňukání hlavní postavy/fetky že mu nikdo nevěří a že všechno musí vzít do vlastních rukou mě začalo v polovině filmu vytáčet. Samozřejmě že tu nemohlo chybět klišé ,, hlavní záporák musí mít velkolepý proslov (který tu tedy nebyl až tak velkolepý) o jeho činech aby nemohl zabít našeho hrdinu a hrdinu někdo zachránil". Ani nevím jestli to bylo tím že toho magora hrál Tennant a nebo mi ta postava prostě z divného důvodu sedla ale doufala jsem že Seana opravdu zabije a nebude tu moc šťastný konec. Jinak je to celkem koukatelný film z kterého si nechci udělat kravatu sobě ani těm kdo mají tento snímek na svědomí.

• 29.10.2019  18:24
    Joker (2019)

Správně temné drama, které ale rozesměje člověka jako jsem já. Což je dobře. Bude to zní dost divně, ale jen opravdu dobře zpracované drama mě dokáže (v určité části) rozesmát, víc než kterákoliv komedie. Až asi na dvě či tři světlé chvilky, kdy jsem se opravdu smála (snad jako jediná v kině), moji duši Joker svíral až do samotného konce. Mind Blown a úzkost jsou synonymy pro tento film. Byla jsem tak strašně ráda, že se DC Joker povedl, protože Jared Leto se Sebevražedným oddílem mi zničil "vztah" k této postavě. Phoenix mi ale znovu udělal místo v srdci pro šílenou postavu s ještě šílenějším smíchem. Můj oblíbený klaun konečně zpátky dostal dobrého herce, scénáristy a režizéra, které si zaslouží.

• 13.10.2019  13:46
    Good Omens (TV seriál) (2019)

Když jsem zjistila o čem tento seriál je, měla jsem určité obavy. Vzpomněla jsem si na všechny ty filmy a seriály, které jsou o Armagedonu, vzniku světa a nebo se prostě tvůrci snažili "vykrást" nejzajímavější a nejznámější části a postavy z Bible. Většina z těchto zrůdností by měla skončit v plamenech pekelných. Naštěstí Good Omens mezi ty zrůdnosti nepatří. Good Omens je dokonce jeden z těch případů, kdy mi je líto, že nemá více epizod. Bohužel zatím nemůžu srovnat s knižní předlohou, ale doufám, že to brzy napravím. Humor a postavy jsou velice příjemné. Zápletka a dialogy jsou dobře napsané a zahrané. Herci jsou dobře vybraní. Prostě opravdu pěkně zasloužené 4 hvězdičky.

• 3.9.2019  18:07
    McLeodovy dcery (TV seriál) (2001)

Dnes bych nejspíš tak průměrné a plus mínus dobré hodnocení nedala. Tři hvězdičky dávám hlavně kvůli dětským vzpomínkám. Měla jsem tuhle honičku za krávami a hádku o dědictví ráda. Pro osmileté dítě jsou zde jednoduché zápletky které může v klidu pochopit. Nedávno jsem se podívala na polovinu první série a kvůli tomu že chci na své naivní a nevinné období svého života vzpomínat v dobrém a nechci si ho ničit přestanu tu nudu sledovat.

• 6.8.2019  19:19
    Slunovrat (2019)

Film je zbytečně dlouhý. Je plný scén, které byly zcela pro děj naprosto zbytečné. Příběh by mohl začít klidně až když se naše partička dostane z Ameriky do Švédska. Skutečně mě první hodina filmu nudila k smrti. A když jsme u té smrti... Myšlenka onoho kultu je zajímavá a dobře vymyšlená, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Film je v některých částech dost předvídatelný. Také se mi někdy zdálo, že Florence Pugh dost přehrávala (tedy hlavně když brečela). Ty její neustálé hluboké nádechy a výdechy... Ty mě opravdu iritovaly od začátku do konce. Málo co mě ve filmu zaujalo. Bylo mi líto 169 korun, které jsem utratila a 2,5 hodiny strávené v kině. Pro mě to bylo dost velké zklamání. Ale byly tu i části, které mě zaujaly a tradice kultu měly určitý potenciál, abych nad nimi i déle přemýšlela.

• 17.7.2019  20:42

MOŽNÉ SPOILERY! Film mi dal lehce něco jiného než jsem čekala. Což je dobře. Chvilkami jsem ale měla pocit, jako kdybych sledovala Harryho Pottera, protože se tam na můj vkus až moc řešili pocity, láska a vztahy. Také ono zjištění, kdo je skutečný záporák, mi bylo jasné dřív, než se to objevilo na plátně. Nevím čím to bylo, (možná díky těm velkým modrým očím a úžasnými vousy Gyllenhaala) ale záporák se mi opravdu líbil. Také ono promítání falešné reality bylo zajímavé a scéna, kde se do ní lapil Spidey mě očarovala. Možná to bude tím, že jsem na Spideym vyrůstala a komiksy s ním jsou jedni z mých oblíbených, tudíž mám pro něj slabost, ale Spider-Man: Far from Home se mi líbil tak moc, že nemůžu mu dát horší hodnocení než čtyři hvězdy.

• 9.6.2019  18:43

Fádní, trapný, odpuzující pokus představit mé generaci jeden z nejlepších muzikálů od našich českých tvůrců - Starci na chmelu. Když jsem zjistila, že je v tomto "muzikálu", kde se naštěstí až tak moc nezpívá, obsazený Mišík mi bylo hned jasné, že kvalita bude klesat už od začátku filmu. Čekala jsem něco víc od lidí, kteří se často v našich médiích a od mých známých označují za velmi talentované. Opravdu mě film nudil od začátku do konce. Postavy a děj jsou natolik špatně vymyšlené, že vše co se stalo, mi bylo úplně jedno a ani mě to trochu nezasáhlo. Ale nezvedá se mi z toho až tak moc žaludek a proto tento "muzikál" dostal jednu hvězdičku za snahu.

• 26.4.2019  15:17

(Spoilery jsou napsané v závorkách).Mnoho mých vrstevníků a přátel říká, že jejich dětství skončilo, když viděli scénu, kdy Harry Potter vyprovázel svého syna na nástupiště 9 a 3/4. U mě to tak nebylo. Mé dětství skončilo teprve včera, když jsem viděla plující ,,Proof that Tony Stark has a heart."(Mé dětství skočilo v ten moment, kdy jsem viděla Kapitána Ameriku jako starce. Mé dětství skočilo v tu chvíli, kdy Thor ztloustl a stal se alkoholikem. Mé dětství skočilo v ten moment, kdy Kapitán Amerika zvedl Mjolnir. Skončilo v tu chvíli ,když jsem zjistila, proč Loki měl v The Avengers náhubek jako Hannibal Lecter. Skočilo, když se Černá vdova a Tony obětovali. Skončilo, když jsem uviděla tonyho dceru. Skončilo, když se štít Kapitána rozlámal na několik kusů. Skončilo, když Thanos se proměnil v popel. Tak bych mohla popisovat celý film.) Film mě v tolika ohledech naštval, ale i potěšil, rozbrečel i rozesmál. Posledních patnáct minut Endgame ve mně vyvolalo tolik vzpomínek. Celý těch jedenáct let, co sleduji filmy od Marvel, se mi v hlavě mihlo tolikrát... Jsem ráda, že naší nové hrdince Marvel nedali tolik místa. Bála jsem se, že ona bude ta hlavní. Jedna z mála scén, která se mi zdá zbytečná je ta silně feministická scéna, kdy všechny hrdinky a ženské postavy od Marvel jdou bojovat bok po boku. Ale to je vše, co mohu snad vytknout. Je těžké vypsat všechny mé pocity a názory tak, aby to nebylo třikrát delší než slohová maturitní práce a nebyly zde nějaké větší spoilery. Přesto se pokusím všechno napsat do jedné věty: Je to peckoidní film, který miluji i když jsem dostala tolik podpásovek včetně té, že Endgame neobsahuje ani jednu podtitulkovou scénu.

• 9.4.2019  18:08
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Asi když mi bylo takový dvanáct či třináct narazila jsem na jeden seriál s úžasným specifickým humorem který je někdy i vulgární ale přesto je inteligentní a má svůj šarm (tedy toto platí hlavně na 1. až 3. sérii). V té době jsem tedy došla zhruba tak do deváté série seriálu a pak jsem se dál nedívala. Přesně tak jsou to Griffinovi. Nedávno jsem začala sledovat znovu tento seriál. Seriál který mě před pár lety tolik okouzlil mě začal od 12. série nehorázně odpuzovat. Ze všech postav se staly bezmozkovitá, nudná, trapná a bezohledná stvoření. Skutečně se mi nezdá vtipné to že dítě mužského pohlaví otěhotní se svým nejlepším kamarádem který je pes. Mám se smát tomu jak nechutní hybridi umírají a rodiče kteří jsou doslova batole a pes pomalu přihází o rozum? Navíc to není podáno vtipem. Celé je to bráno seriózně. A nebo mě má bavit sledovat půl hodiny kreslenou rodinku jak sedí v obývacím pokoji jak se hádají kdo z nich je nejhorší člen rodiny(vedlejší dějová linka je tedy pěkně a originálně zpracovaná to musím uznat)? Takto bych mohla popisovat snad skoro každou epizodu 12. až 14. série. Se seriálem jsem nadobro skončila u 16 série 1 epizody kdy si tvůrci museli vylít srdíčko kvůli tomu že za celou tu dobu co seriál existuje ještě nedostaly cenu Emmy... Je mi líto že z tak výborného seriálu se stala nechutná kejda.

• 4.4.2019  17:55
    Pokoj (2003)

Tohle mi hlava nebere... Tento film je tak špatný až to bolí a proto někteří zde tento film hodnotili kladně. Máte tenhle film rádi kvůli tomu že je ve všech ohledech špatný? A to nepřeháním. Špatný scénář, tudíž i dialogy, nudná a směšně jednoduchá zápletka, směšně vymyšlené postavy a jejich charaktery, otřesné herecké výkony, pro mě strašně divně poskládaný příběh, nechutné milostné a líbací scény, otřesný a nevhodný výběr hudby... A tak dále a tak dále. Myslíte si že scéna kdy matka řekne své dceři že má rakovinu bude aspoň trochu dojemná a smutná? Tak to se pletete... Herečka matky to poví jako kdyby byla google překladač a dcera si stojí za tím že rakovinu prostě nemá a že je to hloupost. V celém filmu to poté není ani jednou znovu zmíněno a nejspíš se na to úplně zapomnělo. Mám pocit že kdyby tahle ohavnost byla vytvořena českými tvůrci měla by zde o několik desítek procent horší hodnocení jen kvůli tomu že je to prostě ohavnost z Česka a ne z Anglie či USA ...

• 23.3.2019  17:57

Asi díky tomu že jsem do kina šla s ne moc dobrým míněním tak se mi to celkem líbilo (65%). Nejdřív jsem ani na tento film nechtěla jít ale poté mi bylo řečeno že když chci jít na Endgame bude lepší abych šla. A také hlavní důvod proč jsem změnila názor byl takový že mě zajímalo jak náš Nick Fury přišel o oko. Plusy filmu: Logo Marvel udělané z cameí Stana Leeho a následné poděkování jemu samotnému mě skoro rozbrečelo. Konec se mi velmi líbil a probudil mě. Goose jsem si zamilovala. Není to skoro vůbec feministické (naštěstí). Obsazení bylo povedené a nijak zvlášť mi nevadilo. Hrající Nirvana ke konci filmu mě donutila zpívat. Náhlý obrat (dobro se stane zlem a zlo se stane dobrem) se mi velmi líbil i když to bylo velmi náhlé. "Mladý" Fury je taky dokonalý a vtipný. Scéna kdy Nick Fury vymyslel název programu Avengers mě vrátila do mého dětství a bylo to dobře vymyšlené a mile dané do filmu. To jak Fury přišel o oko mě překvapilo víc než jiné věci ve filmu. Jako výplň navíc je to celkem dobré. Mínusy filmu: Zápletka je tuctově Marvelovská. Některým vtipům jsem se smála nuceně. Také se mi nelíbí že se Captain Marvel objeví chvíli před Endgame. Nejspíš bude důležitý článek Endgame tak proč nepřišla o pár let dřív a neobjevila se osobně aspoň v podtitulkových scénách? Možná zachrání zpopelněnou polovinu vesmíru a to jí budeme teprve znát z jednoho filmu. Film mě moc nenutil abych byla pozorná a při některých částech filmu jsem se nudila. Skrullové jsou až moc podobní Temným elfům (kdyby nebyli zelení a neměli takové plachťáky (uši) tak bych si je možná pletla)

• 5.1.2019  15:57
    Zachráněné Vánoce (2013)

Zachráněné Vánoce od The Asylum aneb špatná parodie na Sám doma. Sama nemůžu uvěřit že někdo tento film myslel vážně. Myšlení, chování a činy psů jsou horší než z Komisaře Rexe. Není snad ani jeden moment ve filmu kde by samotní psi dělali něco co by dokázal pes v realitě. V Sám doma jsem překousla to že malý kluk dokáže ze svého domu za pár desítek minut udělat smrtonosnou zbraň. Ale že toto udělá pes... To už je síla. Jsou tu ještě 3 zloději kteří se svojí nešikovností a debilitou snaží předčit Marva a Harryho. Kupodivu je předčili nehorázným způsobem. Ještě to rozmazlené děcko které si celý film stěžuje na Vánoce (scénáristé si asi očividně mysleli že jeho repliky jsou velmi vtipné) K tomu to otřesné skloňování jména Columbus...

• 20.12.2018  19:39
    Záchranáři (TV pořad) (2018)

Asi je to dobrý nápad jak ukázat lidem jak by se měli chovat při podobných situacích které v tomto rádoby pořadu můžeme vidět. Ale... Reakce záchranářů a některé případy se mi zdají až moc nereálné. Mám i pocit že TV Soukup hercům v tomto "pořadu" moc neplatí. Kdybych byla placena za pár korun (asi) stejně jako oni tak bych se taky nesnažila svoji roli zahrát dobře a více uvěřitelně. Ale vážně... Tak otřesné herecké výkony snad už nikde jinde nenajdete

• 2.12.2018  17:41

Z nějakého důvodu jsem se tomuto filmu vyhýbala jako čert kříže. Teď toho lituji. Musím uznat že toto je jeden z nejlepších českých filmů které jsem viděla. Prostě Ladislav Fuks (jako spisovatel), Juraj Herz (jako režisér) a Rudolf Hrušínský (jako herec) umí velmi dobře svoje řemeslo. Taky se mi zdá že toto je jeden z mála filmů které se krásně vyrovnává kvalitou svojí knižní předloze.

• 2.12.2018  17:28
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Úplně průměrný seriál o ničem. Ze začátku jsem měla i pocit že seriál byl udělaný jen kvůli tomu aby se agent Phil Coulson mohl vrátit do filmového světa Marvel. Čekala jsem něco víc.

• 2.12.2018  10:28
    Anthropoid (2016)

Nebylo to tak hrozné jak jsem to čekala. Je to dost dobře zpracovaný film o jedné ze zajímavější části naší české a slovenské historie. Obsazení mi nevadilo ale možná Anna Geislerová mi tolik do role Lenky Fafkové nesedla. Chvílemi se mi ty "romantické" scény zdáli nudné a tolik těch scén by ve filmu nemuselo být.

• 25.11.2018  20:08

Nečekala jsem že někdy ohodnotím film pěti hvězdami. Jsem ale ráda že toto mé prvenství získalo zrovna Bohemian Rhapsody. Čekala jsem hodně velkou kvalitu ale tento film moje očekávání úplně ve všem předčil. Bála jsem se že film se bude více naklánět k osobnímu životu Freddieho a nebo více ke koncertům. Ale naštěstí to byl takový příjemný střed. Sice jako fanoušek Queenů jsem se nic nového nedozvěděla ale i tak to byl úžasný až katarzní zážitek.

• 25.11.2018  08:39
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

Zprávy a i zpravodajství podle jejich definic by měli být rychlé, přesné, vyvážené, nepředpojaté, poctivé při výběru a hlavně objektivní. Ani jeden z těchto bodů u těchto "zpráv" není splněn takže by se tahle šaškárna neměla jmenovat Moje zprávy ale spíš Názory Jaromíra Soukupa. Nejspíš napíšu samotnému Soukupovi aby mi dal tři čtvrtě milionu za odškodnění. Protože jsem díky jeho "zprávám" dostala rakovinu oční sítnice a na černém trhu stojí tři čtvrtě milionu.

• 10.11.2018  09:47

Upřímně jsem nečekala nic světoborného od amerických zpívánek s Wolverinem, budoucí holkou Spidermana a helmou z Muzikálu ze střední. I když je to příběh který jsme mohli vidět v milionech dalších filmech a muzikálech něco si mi tam skutečně zalíbilo. Sice ano... Ten příběh je jedno z těch velkých klišé o tom jak i ti kteří jsou odlišní jsou pořád lidé, o tom jak si máme držet svých snů, o tom jak si máme vážit toho co máme, blá blá blá... Prostě tuctový příběh o velkém klišé ale i tak se mi líbí. Písničky ve filmu nezapadávají do žánrů které poslouchám ale jsou úžasné a dokonce se mi i líbí.

• 9.10.2018  17:19

Podprůměrný příběh okořeněný tím že hlavní pár jsou dvě lesbičky ale to okořenění není vůbec dobré... Zkuste dát kameru a podobný scénář pár dětem ze základní školy a vyjde to nastejno.

• 5.10.2018  08:14
    Venom (2018)

Snad nejsem jediná která šla do kina s úplně jiným očekáváním. Ale to co se dělo na plátně nebylo tak příšerné. Sice ano asi prvních dvacet minut mi nuda v mé hlavě našeptávala abych z kina odešla. Pak se ale něco změnilo a vše co se na plátně hnulo jsem pozorně pozorovala. Do kina jsem šla s vědomím že se mi to možná bude líbit a nebo to dopadne jako Amazing Spiderman - úžasný trailer ale hodně špatný film. Nemůžu říct že se mi film nelíbil ale pořád je tu mnoho věcí které mi Venom nedal a já je s napětím očekávala až do konce samotného filmu a ony se neobjevily. Nejsem fanda těch extrémních krváků ale myslím si že tady pár desítek hektolitrů umělé krve by se hodilo. Taky to není tolik temné a ,,pro děti do 12 let nepřístupné" jak by se mi líbilo. Navíc jsem čekala že se toho dozvíme o mnoho více o symbiontech a myšlení samotného Venoma. I tak ale nemůžu dát filmu horší hodnocení než čtyři hvězdičky.

• 3.10.2018  15:35

Zajímavý film založený na pravdivém příběhu až tak moc že mnoho věcí ve filmu je vymyšlená. Pěkný film o asociálním člověku který založí jednu z největších sociálních sítí a který navíc díky ní začne šikanovat svojí bývalou přítelkyni.

• 1.10.2018  15:17
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Toto je jen další nudný a tuctový seriál o vztazích a jejich řešení. Taky většina vtipů není ani trošku vtipná ale spíše trapná

• 30.9.2018  20:12

Bohužel jsme jedna z obětí která viděla jeden díl této mýdlové opery. Seriál je naplněný rádoby slavnými herci které uznávají už jen lidi starší 60 let a lidi kteří sledují Ulici a podobné vyplachovače mozků. Seriál (tedy přesně ten jeden díl který jsem bohužel viděla) je jedna z nejhorších věcí v životě na které jsem mohla narazit. V seriálu je snad všechno špatně. V Krejzových můžete taky najít jeden z těch nejhorších a nejtrapnějších zobrazení gayů až po nepřirozené a abnormálně otřesné výkony našich milovaných a skoro už zapomenutých herců, scénáristů a režie. Po hodinovém zírání na televizi bez jednoho mrknutí jsem nevěřila svým očím a půl hodiny jsem si byla naprosto jistá že jsem se ocitla ve filmovém pekle za moje filmové hříchy které jsem se za svůj krátký život udělala.Čekala jsem ledacos ale toto mi pohnulo nejenom se žlučí ale i s žaludkem a psychikou. Doufám že mi můj psychiatr vystaví fakturu za moje léčení z traumatu z tohoto zážitku a televize Prima mi odškodní moji zničenou mysl a chuť k životu.

• 30.9.2018  14:51
    Sestra (2018)

Sestra (The Nun) je takový slabý odvárek V zajetí démonů ale mnohokrát lepší než Annabelle 1 a 2. Stále se mi ale zdá že se Corin Hardy snaží vyždímat co nejvíce z dobře načatého hororu ale upřímně to "ždímání" se mu vůbec nedaří. Pořád doufá v to že jump scary, hlasitá a dramatická hudba budou divákům stačit. Střídání obyčejného příběhu a jump scarů s únavnou hudbou vás hodně rychle omrzí. I tak je ale The Nun takový středně obyčejný horor který si ale už nikdy nepustíte znovu a nikomu ho nedoručíte.

• 30.9.2018  14:30

Toto je opravdu jeden z hororů který vyděsí člověka který horor ještě neviděl a nebo 13-cti leté děti. Na začátku filmu si klidně můžete sázet s ostatními lidmi v sále kdo zemře a kdo nějakým divným způsobem přežije a třeba na tom i můžete vydělat protože v půli filmu vám už bude jasné kdo bude ječet na konci filmu že přežil a kdo zařve kvůli své blbosti. Celou tu dobu co film běžel na plátně jsem odpočítávala vteřiny do konce rádoby hororu. I sebe horší a nebo málo děsivý horor ( jako jsou například první To a nebo Zhasni a zemřeš ) mi do žil vpravil více adrenalinu a acetylcholinu než Hell Fest. Herecké výkony a základ příběhu nejsou tak otřesné a možná proto Hell Festu nemůžu dát horší hodnocení než dvě hvězdičky...

• 30.9.2018  13:02

Na to že Purpurový vrch je z roku 2015 má velmi špatné vizuální efekty. Nejsou ani trošku uvěřitelné a pro mě upřímně i nesledovatelné. Herecké výkony, samotní herci a nebo příběh mi nepřipadali tak nesnesitelné ba naopak. Purpurový vrch je gotický horor tudíž v něm musí být i vpletena milostná zápletka která mě ani moc nezaujala a nebavila mě. Taky když zemřeli důležitější postavy nebylo mi ani trošku líto a bylo mi to upřímně jedno. Což pro moji osobu značí že film není moc dobrý. Film je celkem průměrný ale litovala jsem že jsem za lístky do kina na tento film zaplatila.

• 30.9.2018  13:01
    Tři bratři (2014)

Nebudu začínat hned tím negativním je to přeci pohádka pro děti a tak začnu tím co se tvůrcům podařilo. Mezi ty věci které se tvůrců povedly jsou například krásné výběry lokací, zajímavé záběry přírody, celkem dobré kostýmy... A to je vlastně vše co bych já mohla pochválit na filmu. Ve filmu jsou nastrčení rádoby slavní herci a zpěváci které mají nalákat rodinky které poslouchají rádio Blaník a sledují nudné české seriály. Písničky jsou nechutně vlezlé což bychom měli očekávat je to přeci pohádka pro děti vytvořena českými tvůrci ale tyto písničky se mi zdají že jsou abnormálně otřesné. Samotné příběhy všech tří bratří jsou ukázkou toho jak jde jednoduše zkazit obyčejné klasické pohádky. První příběh prvního bratra kde se objevuje Růženka není až tak zkažená. To ale že zlá čarodějnice políbí Růženku poté co se píchne do prstu se mi zdá velmi divné. Druhý příběh o druhém z bratří je úžasná ukázka toho že je jednoduché strčit pedofila, zoofilii, vlka zkříženého s buvolem osahávajícího Karkulku v lese a holčičku která nepozná smrk. Největší haluz celého filmu je třetí bratr a naštěstí poslední příběh. Zde se objevuje nejvíc vlezlých písniček a největší trhlina filmu. Pepa se před Maruškou neukáže v tom nejjasnějším světle a k tomu si sama musí všechny problémy vyřešit sama. Přestože Pepu Máňa potkala jen jednou v životě s radostí si ho vezme za muže. Toto se objevuje snad ve více pohádkách takže se to jako chyba nedá brát

• 30.9.2018  12:56

Prvních deset minut filmu jsem nečekala nic úžasného a spíše jsem se snažila najít věci které se mi na filmu nelíbí. Zhruba po těch deseti minutách mě film začínal opravdu zajímat. Celou tu dubu mě film nenechal nemyslet na to kdo je vrah a proč zabil tak obyčejného a jednoduchého zločince. Vybrání herců, pomalý tok rozuzlení a charaktery postav byly dost zajímavé a příjemné. Toto je opravdu jedna z mála detektivek která se mi tolik líbila snad ve všech ohledech. Samozřejmě tu bylo pár pasáží kdy mě film nudil ale těch bylo opravdu málo. Navíc konec a tedy vyřešení případu bylo více originální, zajímavější a zamotanější než jsem kdy čekala

<< předchozí 1 2