nula87

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 5.7.2020  09:54
    Inferno (2016)

Rádoby konspirační thriller, ale ve skutečnosti banální jakože dobrodružná pohádka. Samozřejmě pár obratů o 180° nesmí chybět, nicméně nakonec je vlastně úplně jedno, kdo na které straně stojí. 35%

• 29.6.2020  10:36

Povrchní a pozérské. 40%

• 15.6.2020  12:11
    Smrt ve tmě (2016)

Napínavé, s mnoha překvapivými momenty, vyšperkované téměř do posledního detailu. Pár logických bot by se našlo, ale to byla maličkost - jako celek to funguje téměř dokonale. 80%

• 15.6.2020  12:04

Vizuálně podmanivé jak vždy u Burtonových filmů. Příběh pohádkový, narozdíl od předchozích lepších kousků uhlazený a místy sterilní. 65%

• 15.6.2020  12:03

Parádní upírská "sága". Bez hradů, hřbitovů a mladých panen, ale zase s o to víc nabroušeným humorem. 85%

• 25.5.2020  07:21
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Neuvěřitelná přehlídka postav z panoptika bizarních úchylů, tupců, kriminálníků, z nichž všichni si o sobě myslí, že jsou králové a královny, a kteří se snaží se navzájem ojebat. American rednecks ve vší parádě, to se prostě musí vidět. S přimhouřením obou očí se možná dá najít jedna dvě postavy, které se chovají aspoň trochu racionálně, ale je to sakra těžkě. Smějete se, nevěřícně kroutíte hlavou, ale to, že tihle lidi mají desítky, možná stovky tygrů a lvů, by vás mělo spíš děsit... 85%

• 3.5.2020  10:19

Skvělé! Jasně, možná jsou některé scény trochu "nahrané", ale krásné to ukazuje, že ten cirkus F1 se odehrává taky, a možná hlavně v zákulisí. 95%

• 30.3.2020  17:42
    České tajemno (TV seriál) (2020)

Takový mix "rádoby" záhad, jakýchsi prapodivných, ničím nepodložených teorií a možností, se snahou naroubovat je na reálné historické události. Takové to klasické - není to pravda, nejsou žádné skutečné důkazy, že se něco stalo, ale mohlo by... - tak si o tom pojďme pokecat...45%

• 3.1.2020  12:22

Měl jsem z toho trochu obavy už dopředu, ale až nečekaně dobré hodnocení, tak jsem do toho šel. Zklamání veliké, opravdu nevím, co se na tom někomu může líbit - klišé, klišé, a zase klišé, a navíc to prostě není vtipné. Prvních pár desítek minut je to celkem nadějné, ale od zjištění Bridgetina těhotenství to jde z kopce, a to hodně rychle. Jediné co pobaví jsou scény s gynekoložkou Emmou Thompson. 35%

• 1.1.2020  10:18

Animák, který je dospělejší a drsnější než většina americké tvorby. Animace je zase naopak jednodušší, ale to nic neubírá na zajímavosti, naopak. 75%

• 1.1.2020  10:08
    Ben Hur (2016)

Film, který se snaží být velkolepý jako jeho předchůdce, ale místo toho je chladný a místy unylý. A je na něm krásně vidět, že ne vždy přinese spousta digitálních triků nějaká pozitiva. 50%

• 1.1.2020  10:01
    Jason Bourne (2016)

Pořád dobrý Bourne, nicméně už se trochu opakující a nevypilovaný do těch posledních detailů. 65%

• 14.10.2019  11:49
    Průsmyk (TV seriál) (2019)

Není to určitě špatné, ale kdyby z toho tak moc nečouhala ta touha stát se Mostem, a bylo tam víc odvahy pustit uzdu vlastní originalitě, mohlo to být lepší. 65%

• 25.9.2019  09:15

Hlavvní dojem je zklamání... Po všech těch cenách, místy až oslavných recenzích, jakože revoluční road-movie a tak - a pak dostaneme sice místy zajímavý, ale podivně stavěný koncept road-movie, který má sice silné okamžiky a katarzi, ale jinak dost tápe, točí se v kruhu, a přestože kluci pořád jedou, film stojí na místě. Škoda, možná byl problém ve velkém očekávání. 50%

• 25.9.2019  09:11

Tohle měl být jako nekorektní vtipný animák pro dospělé? Ale jděte! 25%

• 24.9.2019  13:25
    Mělčiny (2016)

Vždycky mě udiví ty filmy, které se celé postaví na tom, že by měly vzbuzovat nejistotu, možná až strach, identifikaci s ohroženým hrdinou, a takové ty kecy kolem. A pak z toho vyleze unylá, nezajímavá vyprávěnka, u které je vám vlastně úplně fuk, jak to dopadne, hlavně aby už byl konec. Na to, abychom se podívali na pěkná mladá děvčata v bikinách a sexy pózách máme přece jen jiný žánr...40%

• 16.9.2019  08:13
    Hastrman (2018)

Tohle mohl být slušný horor, ale vyšlo z toho bohužel trochu unylé, tápající vyprávění, které na mnoha místech neví, kudy se vydat dál. Karel Dobrý je dobrý (hodně dobrý), ale sám nemůže celý film utáhnout. 60%

• 16.9.2019  08:09

Příjemné, milé, vtipné...65%

• 9.9.2019  16:56

Celkem pohodová oddychovka, nic víc, nic míň. 60%

• 9.9.2019  16:47

Podle mě dobrý nápad, ze kterého šlo natočit i dobrý film, ale tím nápadem to dobré na filmu asi končí. Zpracování a hlavně postupný rozvoj je totiž dost přiblblý, postavy se nechovají ani trochu logicky, a když to dojde do téměř vzpoury strojů, nedá se to už vůbec brát vážně. 35%

• 31.8.2019  13:54

Nenáročná oddychovka bez větších ambicí. Ale hlavní hrdinové jsou fajn a místy je to vtipné, a to na příjemnou hodinku a půl celkem stačí. 55%

• 26.8.2019  06:48
    Sezn@mka (2016)

Je to vlastně pořád dokola, tyhle ty české rádoby komedie. Místy lepší, místy horší, ale pořád omílající dokola ty stejné stereotypy, využívající brutální karikatury postav , a chtěný "humor", který v drtivé většině je trapný. A pokud něco opravdu pobaví, většinou je to na místech, kde to autoři nezamýšleli. A Seznamka není žádnou výjimkou, i když v té řádce stojí určitě na tom pomyslném žebříčku hodně dole. 25%

• 26.8.2019  06:44

Jako nenáročná oddychovka, proč ne? Samozřejmě, jsou tam pasáže trapné, které se asi tomuto typu filmů nemůžou vyhnout, ale celkově se na to dá s malými nároky podívat, a místy se i pobavit 55%

• 2.5.2019  10:24
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

V porovnání s 1. sérií je to výrazný propad dolů. Místy to sice připomene původního Rapla, ale jsou to opravdu jen momenty. Jinak je to dost nesoudržné, případy se řeší pomocí náhod nebo brutálních oslích můstků, charaktery postav se plynule mění podle potřeb, linie se Željkem (a tím pádem i s Rohanem) je místy až směšná. Škoda. 45%

• 8.4.2019  06:50

Lepší než první série - dynamičtější, napínavější, s některými opravdu vybroušenými pasážemi. 80%

• 8.4.2019  06:48

Musel jsem se do toho dost dostávat, nechytlo mě to hned. Nicméně stálo za to si počkat, seriál se zlepšuje díl od dílu, což potvrzuje i následující 1. série, která je o dost lepší. 65%

• 7.3.2019  14:15

Neurazilo, nenadchlo. První půlka je vlastně jenom čekání, až se TO stane, plná odborných termínů, kterým asi nikdo nerozumí a rozumět nechce (jako karotáž cementace, negativní a pozitivní tlakové zkoušky, umrtvovací potrubí...). A až se to stane, je to celkem jízda. Nicméně v katastrofické kolonce to špička určitě není. 65%

• 1.3.2019  11:58
    MOST! (TV seriál) (2019)

Most je prostě vtipný. Ano, občas pomocí humoru vulgárního, možná buranského, ale taky díky humoru jemnému a chytrému. Na druhou stranu odhaluje i pomocí stereotypů mnoho temných stránek, takže to místy opravdu není k smíchu. Tohle je vyvážený, mnohovrstevnatý seriál, u nás jednoznačně špička. 85%

• 18.2.2019  08:10

Po dlouhé době jsem viděl horror, který měl takový efekt, jaký má mít - totiž vyvolat napětí, nejistotu a místy až děs. 80%

• 4.2.2019  09:24

Dost povrchní, a hlavně mě to do příběhu moc nevtáhlo. Měl jsem z toho pocit, jako z "béčkového" Woody Allena, a to je dost málo. 40%

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42