Fargo - Insolubilia (2023) (epizoda)

Nádherné Halloweenské intro říznuté Burtonovou vánoční noční můrou. Vztah mezi Dot a tchýní se  rozjel na plné obrátky, a šerif Tillman se toho taky nebojí.  90%

Evakuace (2023) (seriál)

Autentická drásající výpověď těch, kteří u toho byli. A samozřejmě se zcela správně vznesenými otázkami, jestli těch 20 let a spousty zmařených životů stálo za to. 80%

7 životů (2017)

Nápad výborný, provedení vcelku mizerné. Noomi hraje jak o život, snaží se z toho vymáčknout co to jde, ale rozhodně to nestačí. Logické díry, a totální scénaristická ignorace věcí, které by napadly i osmileté dítě, vedou celý film do pekel. 40%

Iveta - Episode 2 (2023) (epizoda)

O kousek lepší než E01, rozjíždí se nám více linek, a občas i parádně vtipný moment nebo hláška. 60%

Fargo - Trials and Tribulations (2023) (epizoda)

Trochu zpomalení tempa, představení nových postav (bo v E01 na to nebyl čas a prostor), a rozložení jednotlivých nitek příběhu. 70%

Hranice lásky (2022)

Pohádka pro dospělé o tom, jak si můžete doslova rozjebat vcelku spokojený a fungující vztah. 50%

Krev a zlato (2023)

Poetické rodinné drama o hledání přeživší dcery a péči o postiženého bratra. A taky trochu polemiky o celibátu za války. Jo, a taky je to o nacistech a zlatých cihlách. 60%