Rapl - Série 2 (2019) (série)

V porovnání s 1. sérií je to výrazný propad dolů. Místy to sice připomene původního Rapla, ale jsou to opravdu jen momenty. Jinak je to dost nesoudržné, případy se řeší pomocí náhod nebo brutálních oslích můstků, charaktery postav se plynule mění podle potřeb, linie se Željkem (a tím pádem i s Rohanem) je místy až směšná. Škoda. 45%

Babylon Berlín - Série 2 (2017) (série)

Lepší než první série - dynamičtější, napínavější, s některými opravdu vybroušenými pasážemi. 80%

Babylon Berlín - Série 1 (2017) (série)

Musel jsem se do toho dost dostávat, nechytlo mě to hned. Nicméně stálo za to si počkat, seriál se zlepšuje díl od dílu, což potvrzuje i následující 2. série, která je o dost lepší. 65%

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Neurazilo, nenadchlo. První půlka je vlastně jenom čekání, až se TO stane, plná odborných termínů, kterým asi nikdo nerozumí a rozumět nechce (jako karotáž cementace, negativní a pozitivní tlakové zkoušky, umrtvovací potrubí...). A až se to stane, je to celkem jízda. Nicméně v katastrofické kolonce to špička určitě není. 65%

MOST! (2019) (seriál)

Most je prostě vtipný. Ano, občas pomocí humoru vulgárního, možná buranského, ale taky díky humoru jemnému a chytrému. Na druhou stranu odhaluje i pomocí stereotypů mnoho temných stránek, takže to místy opravdu není k smíchu. Tohle je vyvážený, mnohovrstevnatý seriál, u nás jednoznačně špička. 85%

V zajetí démonů (2013)

Po dlouhé době jsem viděl horror, který měl takový efekt, jaký má mít - totiž vyvolat napětí, nejistotu a místy až děs. 80%

Oslněni sluncem (2015)

Dost povrchní, a hlavně mě to do příběhu moc nevtáhlo. Měl jsem z toho pocit, jako z "béčkového" Woody Allena, a to je dost málo. 40%

Musíme se sejít (2016) odpad!

Až neuvěřitelně amatérský počin - to nemá se skutečným filmem nic společného. Dialogy na úrovni besídky mateřské školy, "herecké výkony" nehodnotitelné, něco jako příběh naprosto absurdní. 5%

3. poločas (2016) (studentský film)

Na studentský snímek moc fajn, jsem na další práci Jiřího Volka zvědavý.

Hra peněz (2016)

Vcelku zajímavý, přesto ale dost šablonovitý film.65%