Ketri

homepage
Skype: hana.katerina

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 23.8.2019  12:11

Neuvěřitelné. Z těch posledních indických filmů začínám mít dojem, že se tvůrci inspirovali dílem Cimrmanovým z cyklu "Naše slavné prohry". Ale dokázali víc než náš velikán, to se jim musí přiznat. Oni ty prohry vždy dokáží přeonačit na neuvěřitelný úspěch, kterým je potřeba se pochlubit. Nehledě na výsledek, to co se dělo okolo té akce je skoro až ostuda.

• 13.7.2019  22:49
    Nexus (1994)

Pohádka o moudré princezně Zubajdě a neznámém rachitickém princi, který byl stvořen sílou myšlenky jeskynního lidu. Dílo je díky tomu protkáno mnohými myšlenkami, které doufám nikdy nebudou zapomenuty: "Každý začátek má i svůj konec".

• 25.6.2019  23:36
    Leila (TV seriál) (2019)

Antiutopie? Mně to přišlo jako popis reality.

• 16.6.2019  21:38

Jako, že už je tu i reklama?

• 15.6.2019  16:49
    Kesari (2019)

Škoda, že ten začátek byl takový rozvláčný. A ještě větší škoda, že se lidé z té historie nepoučí a nepoučí.

• 6.5.2019  23:50

Hajdemo u Planinu - u Staru Planinu. Tak tohle se fakt povedlo.

• 26.4.2019  23:28

Nechápu, jak při tomhle tempu, může být Indie druhou nejlidnatější zemí světa.

• 22.3.2019  15:56
    Sailaab (1990)

Ty 3 hvězdy berte s rezervou - prostě Madhuri. Je mi jasné, že pokud film uvidí někdo indické produkce osmdesátých a devadesátých let neznalý, bude si myslet, že jsem se zbláznila.

• 22.2.2019  23:34
    Tridev (1989)

Vtipné, když Jackie Shroff hraje syna Anupama, přitom je jen o necelé dva roky mladší.

• 22.2.2019  19:12
    Dassehra (2018)

Jejda, tak to se bohužel nepovedlo. Ta Yana Gupta mě tam trochu vyděsila.

• 6.8.2018  23:26

Hm, no, ehm ...

• 5.8.2018  00:11
    Sanju (2018)

Film zase taková pecka není, ale Ranbir byl fakt dobrej!

• 3.8.2018  22:26
    Mubarakan (2017)

Škoda, celou dobu to bylo vtipné, mělo to spád, ale ten strhující moralizující závěr byl opravdu přehnaný.

• 1.8.2018  01:40
    Judwaa 2 (2017)

No, tak tohle lze vidět asi jen v Bollywoodu. Zatím nevím o případu, kdy si režisér po 20 letech natočí znova stejný film včetně hudby a do hlavní role obsadí svého syna. Ale bylo to vcelku zábavné.

• 26.7.2018  11:45

Teda Kay Kay by byl úžasný Dracula.

• 31.5.2018  23:04
    1921 (2018)

Tak to bylo jářku děsivé !!!

• 28.12.2017  12:04
    Pandora (2016)

Tak byť je dle úvodních titulků vše smyšlené a podobnost čistě náhodná, tak čistě náhodně ta havárie připomíná událost ve Fukušimě.

• 2.11.2017  22:36
    Museum (2016)

Skvělý rozjezd, ale pak se to do toho žabince začalo nějak zamotávat. Škoda.

• 11.8.2017  21:56
    Raabta (2017)

Tak to bylo fakt divný.

• 20.1.2017  23:17
    Mohenjo Daro (2016)

Příběh o tom, jak nejvyšší vůl ze senátu chtěl být volem korunovaným. No, ty digitální pasáže nám trochu pokulhávaly, ale ve finále to bylo koukatelné.

• 20.1.2017  11:51

Pokud trpíte pocitem, že Židé jsou všude, váš pocit bude tímto filmem vyhodnocen jako správný. Jako bonus pak získáte informaci (o které jste ale také jistě dlouze přemýšleli), že za vším stojí a leží Mossad.

• 18.1.2017  14:43
    Yeh Lamhe Judaai Ke (2004)

O Rabba! Nikdy jsem si nepomyslela, že zvládnu dát filmu se SRK odpad. Ale tady to opravdu jinak nešlo. SKR je v tom však naprosto nevinně. Toto veledílo se skládá z několika natočených scén z filmu s pracovním názvem Jadoo z roku 1993/1994, obalených naprosto nepochopitelným, nesourodým materiálem natočeným o 10 let později. Jak už je uvedeno v komentářích níže, hlavní nešťastníci byli nadabováni, což obzvláště u Shahrukha působí naprosto otřesně. Děj postrádá logiku a dialogy působí dojmem sestřihu z předpovědí našeho národního ezoterického pokladu. Původní ústřední dvojice ze scén natočených v roce 1994 se již v nově natočených částech neobjevuje, takže se některé scény musely zrecyklovat vícekrát. Vytvořily se postavy nové, zcela nepochopitelné. Těch se pak tvůrci patrně snažili zbavit pomocí sériového vraha a vytvořit pak "strhující" závěrečnou scénou. U této závěrečné scény už ale máte pocit, že to zabalil nejen scénárista, ale i kameraman a režisér a nechali tam aktéry jen volně běhat a křičet na place.

• 10.9.2016  18:07

Uznávám. nepochopila jsem to.

• 13.8.2016  16:46
    Saraswatichandra (TV seriál) (2013)

Na tohle jsem náhodou narazila, když jsem hledala něco úplně jiného, Přiznám se, že jsem viděla 2 díly a jsem totálně ohromena. Myslela jsem si, že víc natahovat děj než v jihoamerických telenovelách a domácím veledíle "Velké sedlo" už fakt nejde. A hele, jde! Zaplnit celý jeden díl načítáním ženichovi fotografie je prostě geniální.

• 9.8.2016  12:13

Tak jsem chtěla napsat něco hodně ošklivého, ale na tuhle slátaninu je škoda i slov.

• 15.7.2016  23:43
    Jeet (1996)

Vidět Sunnyho tančit, to je vskutku zážitek. A záporák Amrish s vizáží zanedbaného lesního trola - to chce prostě 4 hvězdy.

• 10.6.2016  12:55
    Khaad (2014)

Je to 3,56 - tak musím zaokrouhlit nahoru. Celkem zajímavé, ale nic, co už tu nebylo.

• 7.6.2016  21:21

Hlavní "hrdina" mi celou dobu lezl neuvěřitelným způsobem na nervy. Takový týpek si rozhodně nezaslouží sličnou princeznu (teda chudobnou léčitelovu dceru) a půl království (teda své celé království). Škoda, že ho hned z kraje nesežral tygr. Hudba úžasná a na tehdejší dobu vážně zajímavý film.

• 16.5.2016  16:16
    Jaanwar (1999)

V roce 1999 asi byla v Bombaji sleva na barevné kontaktní čočky. Jsem si jistá, že je měl i ten pes.

• 15.5.2016  18:31

Vidět to v době vzniku, asi by to bylo jiné kafe. Ale i když odhlédnu od umakartových rekvizit a neumělých triků, tak to stejně nebylo nic moc. Postavy jsou nijaké, tak kde by člověk očekával nějaký vtip od postavy k tomu určené, dočká se jen trapných a zbytečných průpovídek. No, škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13