Ketri

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 22.10.2020  20:19
    Kadáver (2020)

Já to tušila, že ta velkoplošná reklama v Praze lákající k návštěvě hotelu Imperial v Karlových Varech, byla nějaká podezřelá.

• 20.9.2020  00:51
    Baaghi 3 (2020)

No, pokud by to pojali jako parodii, tak přihodím i druhou hvězdu. Takto to byla poněkud katastrofická podívaná. A ve finále to bylo i poněkud smutné, protože Ronnie definitivně zabil Chucka Norisse. Zase na druhou stranu víme, kdo porazil ISIS, škoda, že se nemohl zdržet déle, určitě by vyřešil i tu válku v Sýrii.

• 17.9.2020  22:08
    Dil Bechara (2020)

No vzhledem k okolnostem je ten film opravdu hodně smutný.

• 1.9.2020  22:38
    Devi (2020)

No fuj, to se mi teda udělalo na konci mdlo.

• 31.8.2020  12:24

Od začátku jsem se trochu ztrácela v těch rodinných vazbách. Takže byly to sestry nebo sestřenice? Je fakt, že v rámci děje je to asi jedno, ale mám ráda jasno. Krasue celkem fajn, v jihovýchodní Asii je to zjevně oblíbené hororové téma. Tady je vylepšili i o světelnou bójku asi aby se nesrazily s letadlem.

• 31.8.2020  12:17

Tak dle popisku v tomto filmu zjevně nikdo nehrál. Tak to je výjimečně pravda. Hraním se to fakt nazvat nedá. Chápu, že pro Karana Deola asi nemá cenu zakládat profil, pokud má trochu soudnosti, už v ničem hrát nebude, ale ostatní se třeba zlepší. Chlapec je sympatický, o tom žádná, ale jeho 2 standardní výrazy - tvářím se jako hovno nebo jako hovno s umělou slzou - asi nebudou stačit ani v rodinné firmě na výrobu pohyblivých obrázků. No, o tom tanci tady radši nic psát nebudu. Ale ať nejsem jen negativní, námět celkem standardní, začátek na horách krásný - tedy díky těm horám.

• 29.8.2020  18:32
    Peninsula (2020)

No nehrát tam Dong-won Kang, po dlouhé době i se slušivým účesem, tak to nedokoukám. Tak už i v Koreji zvládnou něco zkazit, nevídané.

• 29.8.2020  14:00
    Masaba Masaba (TV seriál) (2020)

Na indické poměry celkem odvážné. Pokud bude seriál pokračovat, jsem zvědavá, zda se objeví i otec.

• 9.8.2020  20:02
    Správce (2003)

Teda ti dva byli neuvěřitelně roztomilí.

• 12.6.2020  22:32

A doprčic. Tak to se ale nepovedlo.

• 28.2.2020  11:30
    Láska padá z nebe (TV seriál) (2019)

Ach jo, zajímavý námět, herci úžasní. To, že je to blbost, to se dá samozřejmě přehlédnout, protože je to roztomilé, ale ty poslední 2 díly - to už by jim neuvěřil ani ten naivní severokorejský vojáček. Škoda.

• 22.2.2020  19:26
    Prezident v pořadí: 60 dní (TV seriál) (2019)

Vážně může někdo s takovým nešťastným až trpícím výrazem vyhrát volby? Je fakt, že s tímhle výrazem během volební kampaně ušetří za koblihy.

• 22.2.2020  19:22
    Dabangg 3 (2019)

Místama je to vtipné, to nemůžu říct... Ty Salmanovy taneční kreace à la Allu Arjun, tomu neuvěřím, dokud to neuvidím na vlastní oči.

• 4.1.2020  22:06

Na Briana to nemá, ale roztomilý pokus.

• 4.1.2020  21:52

Bohužel je tady manželství královského páru vylíčeno skoro ideálně ... holt některé události tvůrci představili po svém.

• 16.11.2019  00:43
    Beullaek (TV seriál) (2017)

Teda asi od pátého dílu jsem si musela začít psát poznámky, protože jsem se totálně ztratila, V jednu chvíli jsem se i lekla, že je to korejská variace na Cimrmanovu hru ... ne, já nejsem tvůj otec, já jsem tvůj syn", ale nakonec rozsáhlý poznámkový aparát zafungoval a jako detektivka s fantasy prvky to bylo dobré. Bohužel ten konec to trochu zkazil. Nicméně, mě docela překvapilo, že dle závěrečných titulků, byl děj inspirován skutečnými událostmi - no fujtajbl.

• 11.11.2019  00:44
    Miseuteo syeonsyain (TV seriál) (2018)

Tak tohle mě fakt dostalo.

• 30.10.2019  11:09
    Iljimae (TV seriál) (2008)

Jo jo, je to pravda. Oči Joon-ki Lee jsou opravdu národní poklad.

• 7.10.2019  12:00
    War (2019)

No, pro mě to bylo zklamání, když už utratím tolik peněz za lokace, specialisty na triky a akce, tak snad už nemusím šetřit na scénáři. Také je škoda, že taneční vsuvky byly jen 2, když mám k dispozici 2 nejlepší tanečníky (tedy 2 z nejlepších) v Indii, tak proč to nevyužít více. Tanec společenský je však ve velké míře nahrazen tancem bojovým. Za ten bych v rámci hodnocení sportovních dvojic dala za umělecký dojem šestku. Asi spoiler: Je důležité vědět, že součástí povinné výbavy ledoborce není člun, záchranná vesta či KPZ, ale 2 luxusní sportovní automobily.

• 15.9.2019  23:56

Tři a půl. Scénář by to chtělo trošičku poštelovat. Příběhově nic nového, ale celkem to odsejpá a Tiger jako tanečník - to je prostě zážitek,

• 15.9.2019  20:04

Vskutku neuvěřitelná ... blbina.

• 13.9.2019  22:45
    22 minuty (2013)

Zajímavá poznámka na soud s piráty v Nizozemsku: "kamarád si odseděl 5 let a pak dostal občanství"..

• 12.9.2019  19:53
    Šibenice (2017)

Nevím, možná tomu uškodil dabing, ale mám pocit, že scénář rozstříhali na jednotlivé repliky a pak to náhodně skládali - jakože zahrajeme si 2 hry najednou. Ty rozhovory nedávaly smysl, jednání postav nedávalo smysl, proč tam hráli Pacino s Urbanem nedávalo smysl, střih nedával smysl....

• 23.8.2019  12:11

Neuvěřitelné. Z těch posledních indických filmů začínám mít dojem, že se tvůrci inspirovali dílem Cimrmanovým z cyklu "Naše slavné prohry". Ale dokázali víc než náš velikán, to se jim musí přiznat. Oni ty prohry vždy dokáží přeonačit na neuvěřitelný úspěch, kterým je potřeba se pochlubit. Nehledě na výsledek, to co se dělo okolo té akce je skoro až ostuda.

• 13.7.2019  22:49
    Nexus (1994)

Pohádka o moudré princezně Zubajdě a neznámém rachitickém princi, který byl stvořen sílou myšlenky jeskynního lidu. Dílo je díky tomu protkáno mnohými myšlenkami, které doufám nikdy nebudou zapomenuty: "Každý začátek má i svůj konec".

• 25.6.2019  23:36
    Leila (TV seriál) (2019)

Antiutopie? Mně to přišlo jako popis reality.

• 16.6.2019  21:38

Jako, že už je tu i reklama?

• 15.6.2019  16:49
    Kesari (2019)

Škoda, že ten začátek byl takový rozvláčný. A ještě větší škoda, že se lidé z té historie nepoučí a nepoučí.

• 6.5.2019  23:50

Hajdemo u Planinu - u Staru Planinu. Tak tohle se fakt povedlo.

• 26.4.2019  23:28

Nechápu, jak při tomhle tempu, může být Indie druhou nejlidnatější zemí světa.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14