Mubarakan (2017)

Škoda, celou dobu to bylo vtipné, mělo to spád, ale ten strhující moralizující závěr byl opravdu přehnaný.

Raabta (2017)

Tak to bylo fakt divný.

Šibenice (2017)

Nevím, možná tomu uškodil dabing, ale mám pocit, že scénář rozstříhali na jednotlivé repliky a pak to náhodně skládali - jakože zahrajeme si 2 hry najednou. Ty rozhovory nedávaly smysl, jednání postav nedávalo smysl, proč tam hráli Pacino s Urbanem nedávalo smysl, střih nedával smysl....

Ils sont partout (2016)

Pokud trpíte pocitem, že Židé jsou všude, váš pocit bude tímto filmem vyhodnocen jako správný. Jako bonus pak získáte informaci (o které jste ale také jistě dlouze přemýšleli), že za vším stojí a leží Mossad.

Les sebevrahů (2016)

No fuj, ten hlemýžď mě bude ve snech strašit ještě hodně dlouho.

Mohenjo Daro (2016)

Příběh o tom, jak nejvyšší vůl ze senátu chtěl být volem korunovaným. No, ty digitální pasáže nám trochu pokulhávaly, ale ve finále to bylo koukatelné.

Museum (2016)

Skvělý rozjezd, ale pak se to do toho žabince začalo nějak zamotávat. Škoda.

Neerja (2016)

Technické provedení 3, umělecký dojem 6. Je dobře, že se svět dozví o statečnosti této mladé dívky, nebýt filmu, těžko bych se k těmto informacím dostala.

Pandora (2016)

Tak byť je dle úvodních titulků vše smyšlené a podobnost čistě náhodná, tak čistě náhodně ta havárie připomíná událost ve Fukušimě.