Ketri

Skype: hana.katerina

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
    • 7.8.2009  13:09
    Slunovrat (2008)

Náhodou na video film docela dobrý. Ze začátku jsem si myslela že dle zanechávaných indícií bude hlavní hrdinkou splešťule blátivá, no ale jo, k sobotnímu poklidnému obědu nenáročná podívaná.

• 7.8.2009  01:26
    Puls (2006)

Jeden z mála relativně zdařilých remaků výborných asijských hororů. Vkusně zařazené do amerického prostředí. Konec byl oproti japonskému originálu vlastně happy end. 3,5 *

• 6.7.2009  20:52
    Yeogogoedam (1998)

Spíše psychologické drama s hororovým prvkem. Ty čtyři hvězdičky dávám za cestu do hlubin duše /in Soul/ korejského študáka. Pokud bych měla film hodnotit dle oficiálního zařazení, tedy jako horor, dala bych stěží hvězdy dvě.

• 4.7.2009  22:35

Krásný příběh ze života člověka, který se po ztrátě rodiny uzavře do svého světa. Při sledování tohoto filmu jsem si musela často klást otázku zda někdy nejsou snahy lékařů uvést člověka do "normálu" spíše škodlivé. Blahoslavení chudí duchem a chvála bláznovstí.

• 4.7.2009  12:28
    Cela 2 (2009)

Doufám, že distributoři tohoto "filmu" opatří obal DVD povinným nápisem "Upozornění: Sledování tohoto filmu způsobuje těžké poškození duševního zdraví!" Chtěla jsem dát jednu hvězdu za záběry přírody, které prokládají závěrečné titulky a také z vděčnosti, že jsem to přežila . No, ale pak jsem si říkala, že tvůrci oblétali půjčeným vrtulníkem jednu horu. No holt si museli udělat alespoň výlet, když patrně zapůjčení vrtulníku byla největší položka z rozpočtu filmu.

• 3.7.2009  12:42
    Sairen (2006)

Nakonec to docela ušlo, chvílema mi děj přišel dost nelogický, ale to bylo možná způsobeno tím, že jsem něco přehlédla. Při druhém sledování by se to třeba vyjasnilo, ale za druhé sledování to tedy zase nestojí. Od poloviny filmu mně rudly oči stejně jako záhadným obyvatelům ostrova při x-tém vypísknutí jména "Hideóóóó " hlavní hrdinkou. To bych jí teda fakt už ubila tou lopatou.

• 29.6.2009  15:01

Tak tohle byla opravdová pecka. Je pravda, že pohled na zubožené, týrané děti je opravdu snad největší horor, jaký si dokážu představit. Dokonalé dialogy typu: "Proč nás chceš opustit? My jsme hodné děti" opravdu způsobují mrazení po celém těle. Zasvěcená prezentace dětského myšlení, rozdílného světa dětí a dospělých a to vše je dokresleno skvělou hudbou a výtvarným pojetím.

• 23.6.2009  16:09
    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)

Tento seriál jsem objevila náhodou, když jsem ho nahrávala mé dvacetileté neteři. Říkala jsem si, že by možná měla navštívit nějakého specialistu, ale pak jsem nestačila koukat. Můj tehdy 18měsíční syn vydržel koukat nepřetržitě za sebou na několik dílů a nemohla jsem ho od toho odtrhnout - a nejen jeho. Od té doby jsme to celá rodina zhlédli již nesčetněkrát a stále se na to dá dívat. Před tvůrci opravdu smekám a moc moc doufám, že budou další díly. Já tu ovci prostě zbožňuju ... 100%

• 23.6.2009  14:00
    Sezame, pojď si hrát (TV seriál) (2002)

V TV je bohužel málo pořadů na které můžou rodiče koukat spolu s dětmi aniž by utrpěli psychickou újmu (obě skupiny). Tenhle seriál je naštěstí výjimkou. No žádné intelektuálno tam opravdu nenajdete, ale myslím, že tříleté dítě předčítáním Goetheho či Kirkegaarda asi moc nezaujmete. Vtipné scénky mi připomínají kdysi mnou velmi oblíbený Malý televizní kabaret s Jitkou Molavcovou a spol. (i když ten byl pro starší děti). Prostě Bohoušek je jednička a synovi se to velmi líbí. Souhlasím s bo.rcem, že kdo nemá děti a nemůže sledovat jejich reakce, těžko to ohodnotí.

• 22.6.2009  16:09
    Svět Elmo (TV pořad) (2006)

Synovi se to líbí a mě to až tak nevadí. Jediné co špatně snáším je každodílová závěrečná jednoslovná píseň na melodii Rolničky, rolničky ... to fakt přehnali.

• 22.6.2009  13:14

Výborný nápad jak zábavnou formou dát zaměstnancům zkrachovalé General Motors (a nejen GM) návod na řešení nepříznivého stavu jejich chlebodárců. Po takovýchto agitkách se mi opravdu stýskalo, takže všichni do práce a zítra už se rozhodně bude tančit všude. Vypadá to, že krize postihla i rodinný rozpočet R. Zellweger, jinak nechápu její účast na tomto dílku.

• 19.6.2009  13:13
    Autobusy v jednom kole (TV seriál) (2000)

Velmi oblíbený seriál mého dvouletého syna

• 19.6.2009  12:07
    Home (2009)

Rozhodně stojí za to tento dokument vidět. Na jistých místech by se měl promítat povinně a krom toho: (řečeno slovy klasika) "Zamykáme hlavní vchod".

• 17.6.2009  15:26

Bohužel velké zklamání. Uznávám, že v éře po Matrixu je žánr sci-fi jeden z nejtěžších co se originality týká, ale tady bylo téma celkem jasně nastíněno předchozími díly. Díky angažování (mnou jinak velmi oblíbeného) Ch. Balea jsem váhala zda koukám na Batmana, Matrix nebo na Kobru 11 popř. novou reality show nejmenované televize vysílané v budoucnosti pod názvem "Výměna srdcí". Po shlédnutí filmu jsem nabyla dojmu že mám dokonalé věštecké schopnosti, ale rozumnější vysvětlení bude to, že tak průhledný vývoj děje jsem snad ještě neviděla. Za Balea ***

• 17.6.2009  13:24

Horor, komedie, parodie na komedii nebo prostě nový styl "Raimi Movie"? Nevím, myslím ale, že se všichni shodneme na faktu, že tento film je těžko zařaditelný. Styl Raimiho je pro mne ale prostě geniální. Chvíle příjemné atmosféry oddechu s prvky dobrého suchého humoru bleskově vystřídá sekvence záběrů při kterých vám v žilách tuhne krev a ostatní tělní tekutiny (pokud tedy ještě nějaké máte a nepřidali jste se k "šavlovému" tanci obohacenému směsí zviřátek). Nevím zda je někde napsáno, co tímto filmem Raimi myslel (pokud tím něco myslel). Já si odnesla následující závěr: "Ať se chováš, jak se chováš, stejně budeš potrestán, prostě parchanti vládnou světu"!

• 18.5.2009  13:54

Nevím proč, ale do sledování tohoto filmu se mi poměrně dlouho vůbec nechtělo. Nicméně to čekání na správnou náladu se vyplatilo. Dalo mi skvělý divácký zážitek díky skvělým hereckým výkonům a velmi zajímavému i když pro mě velmi rozporuplnému tématu. No, asi to napadlo jenom mě a při diskusích mě bylo řečeno, že už u mě propuká paranoia, ale mám pocit, že poslední dobou se vyrojily filmy s tématikou německé Třetí říše, které nutí diváka fandit příslušníkům německé armády (Bílé peklo, Valkýra) nebo bývalé dozorkyni, jako v případě Předčítače. A také zamýšlet se nad tím, že lze zblbnout každého v každé době (Experiment, Náš vůdce).

1 4 7 10 11 12 13 následující >>