Ketri

homepage
Skype: hana.katerina

• 10.6.2016  12:55
    Khaad (2014)

Je to 3,56 - tak musím zaokrouhlit nahoru. Celkem zajímavé, ale nic, co už tu nebylo.

• 7.6.2016  21:21

Hlavní "hrdina" mi celou dobu lezl neuvěřitelným způsobem na nervy. Takový týpek si rozhodně nezaslouží sličnou princeznu (teda chudobnou léčitelovu dceru) a půl království (teda své celé království). Škoda, že ho hned z kraje nesežral tygr. Hudba úžasná a na tehdejší dobu vážně zajímavý film.

• 16.5.2016  16:16
    Jaanwar (1999)

V roce 1999 asi byla v Bombaji sleva na barevné kontaktní čočky. Jsem si jistá, že je měl i ten pes.

• 15.5.2016  18:31

Vidět to v době vzniku, asi by to bylo jiné kafe. Ale i když odhlédnu od umakartových rekvizit a neumělých triků, tak to stejně nebylo nic moc. Postavy jsou nijaké, tak kde by člověk očekával nějaký vtip od postavy k tomu určené, dočká se jen trapných a zbytečných průpovídek. No, škoda.

• 14.5.2016  18:37
    Neerja (2016)

Technické provedení 3, umělecký dojem 6. Je dobře, že se svět dozví o statečnosti této mladé dívky, nebýt filmu, těžko bych se k těmto informacím dostala.

• 1.5.2016  17:30
    Raja (1995)

No, tak jen aby bylo jasno, většina hvězdiček je za Madhuri.

• 1.5.2016  10:58
    Drishyam (2015)

No páni, tak to byl nářez.

• 3.4.2016  10:49
    Guddu (1995)

Můj padesátý film se SRK. No Sharukh i Manisha byli jako vždy roztomilí, ale to nějak nestačilo.

• 19.3.2016  00:08

Aha, tak já nějak myslela, že to režíroval mladej Saura ... to mám z toho, že slyším jen na jedno ucho. Jinak zajímavý dokument, z prostředí o němž jsem neměla doposavad ani tušení. Dle fanouškovské základny každého kuchařského týmu a také díky krutému tréninku, strategii apod. má tato disciplína šanci být zařazena jak na Zimní, tak třeba i na Letní olympijské hry klasické.

• 14.2.2016  17:56

No fuj, ten hlemýžď mě bude ve snech strašit ještě hodně dlouho.

• 7.2.2016  10:31
    Trimurti (1995)

Musela jsem ocenit démonickou postavu s nalepenýma řasama a podmalovaným okem, to se jen tak nevidí. https://www.youtube.com/watch?v=tur9KPgSeEw

• 17.1.2016  13:53
    Anjaam (1994)

No, komedie to vskutku není. Bylo to tedy drámo za pět hvězdiček, ale ta nepochopitelná linka s Johnny Leverem to prostě pokazila.

• 11.1.2016  12:43
    Rudhramadevi (2015)

Teda o tom vojenském útvaru nepřítele mi fakt nikdo nenamluví, že to byl had.

• 10.1.2016  12:19

Příběh o tom, jak těžké je být pravou rukou teenagera. Ale parazit aneb chobotnička z přízemí byl prostě úžasný.

• 4.10.2015  00:24
    Prince (2010)

Alespoň ty doskoky do telemarku z 30metrové výšky se musí ocenit. Matti Nykänen by to lépe nedokázal!

• 1.10.2015  22:53
    Quantico (TV seriál) (2015)

jé ... Priyanka ...

• 1.10.2015  22:34
    Sonali Cable (2014)

Taková pěkná pohádka to byla ... o slonovi a mravenečkovi. Velký dík Tuaxíkovi za titulky.

• 5.8.2015  21:59
    Špión (2015)

No páni, tak Nargis bych tu nečekala, dalo by se to skoro považovat za českou účast. Jinak, je to totální blbina, ale pobaví. Přiznám se, že poslední dobou se začínám řídit pravidlem, že to co verbal označí minimem hvězdiček, na to se dá koukat :-)

• 26.7.2015  02:32

Hitlerovský fašismus? To snad nemohl nikdo z Národního filmového archivu napsat?

• 25.6.2015  23:32
    Parlor (2015)

Takhle stupidní snad nemůžou být ani ti Američani...

• 18.6.2015  20:57
    Osmý smysl (TV seriál) (2015)

Já chci taky Doo-na Bae do clusteru!

• 6.6.2015  22:50
    Last Knights (2015)

47 róninů v globalizačním a ekumenickém hávu v době blíže neurčené, au.

• 5.6.2015  22:35

I kdyby to celé stálo za starou bačkoru, tak bych těch pět dala jen za Charlize!

• 5.6.2015  22:30
    Tramvají přes Jeruzalém (TV film) (2013)

Dokument jsem objevila shodou okolností dva dny po návratu z Jeruzaléma. Zajímavé připomenutí, ale žádná převratná informace.

• 5.4.2015  19:48
    Velayudham (2011)

Vtipné a uvědomělé!

• 14.3.2015  19:26
    Tevar (2015)

Ten Arjun mi nějak nesedí. To že se k herectví nedostal díky svému talentu je celkem jasné, ale to je v oněch končinách normální, takže to mi až tak nevadí. Co mě štve, je prapodivný účes ve stylu Upíra Krejčího a dokonalá obličejová mimika, kterou lze dosáhnout jen pomocí pravidelných dávek botoxu. V předchozích filmech jsem si říkala, že se snaží zahrát ňoumu, ale asi se až tak snažit nemusel. Ale - třeba překvapí.

• 14.3.2015  19:18
    Chladné srdce (TV film) (1996)

Pohádka o tom, kterak blbec k penězům přišel a ještě větším blbem se stal.

• 11.3.2015  14:35

Docela mile praštěná komedie, jen to pak trochu pokazila ta poslední povinná část každého indického filmu. Takže osnova děl je jasná: 1. poděkování všem žijícím a nežijícím, 2. kouření a pití alkoholu škodí zdraví, 3. nebylo ublíženo žádnému zvířeti, 4.postavy jsou čistě smyšlené a případná podobnost je čistě náhodná - lze obměnit: na příběh se zakládá na skutečných událostech, 5. příběh, 6. vlastenecká vsuvka aneb v Indii to stojí za totální h...o, ale my jsme na svou zemi pyšní!

• 1.3.2015  18:48
    Parugu (2008)

V Tollywoodu mají evidentně nějakou zvláštní krokovou variaci připomínající vozembouch. Nebo jsem zrovna všechny filmy, kde se tato specialita vyskytuje, viděla za sebou - taky možné vysvětlení. Jsem zvědavá i na bollywoodský remake Heropanti s mladým Tigrem.

• 27.2.2015  21:39
    Heropanti (2014)

No, jedna hvězda za mladýho Shroffa a jedna za Prakáše. Ten originál byl prostě lepší.