• Krátkometrážní

Divná kočička (2013)

[MFF Cinematik 2013, Piešťany] Veľmi dobre sa pozerá, aj keď chýba pointa. Alebo mi to len nedoplo.

Kauza Cervanová (2013)

[MFF Cinematik 2013, Piešťany] Po pol hodine som odišiel z kina. Kamera bola hrozná, strih ešte horší ale čo mi naozaj vadilo boli žvásty o živote spojené s náboženstvom hneď v úvode. A fakt, že po polhodine som bol stále stratený o čom vlastne rozprávajú.

Severozápad (2013)

[MFF Cinematik 2013, Piešťany]

Zázrak (2013)

[MFF Cinematik 2013, Piešťany] Mám pocit, že slovenský film sa nedá natočiť tak, aby z neho nebolo po prvej vete poznať, že ide o slovenský. To zvukár naozaj nevie zvuk hercov a pozadia splynúť, aby mi to netrhalo uši keď niekto prehovorí?

Andělé (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] [Skoro spoiler] Síce to nebolo predmetom filmu, ale fakt ma zaujíma, ako dopadol manželský pár, resp. holka.

Atomový Ivan (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Uuu, európska premiéra s pokecom s režísérom a hlavným predstaviteľom. Celkom praštená, ale za to výborná komédia.

DonT Stop (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012]

Hra na lásku (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Tak dobre sa to pozeralo, až mi vôbec neni ľúto, že je to opäť typický Abbasov neukončený film. A možno aj preto, lebo sa mi nesmierne páči Japonky.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Tak to máme ďalšiu skvelú českú komédiu. Super dialógy, super dedinský humor, super postavy, super Krobot. Niet čo by som vytkol.

Příliš mladá noc (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Plus, že to má len hodinu. Napriek tomu netuším o čom to bolo.